dziewczyny co o nim sądzicie? sprawdzi się w kuchni? a może ktoś jest posiadaczem takiego robota? Proszę o opinie. Robot Clatronic KM 3067
czyli wyjatkowo "ciezkiego" i teoretycznie ta maszynka nie powinna tego uciagnac. Pracuje jednak dzielnie. Przez kilka lat mialam juz kilka tych maszyn i zdarzaly sie lepsze i gorsze egzemplarze( o tym co sie moze zepsuc moglabym ksiazke napisac) jednak ja uwazam, ze warunki jakie daje Clatronic tzn
Gdzie przenieśli naprawę sprzętu AGD z Andersa??? lub gdzie jest w okolicy serwis AGD Clatronic. (stacjonarny robot kuchenny strasznie Mi rzęzi)
Naprawiać clatronica w serwisie AGD? to caltronic jest w ogóle naprawialny?
: www.letto.pl/index.php?products=product&prod_id=5854&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-08&utm_content=5854#nclid=fcd3ea9e13721f30af5e9a0b8ea12b9a wygląda fajnie, ale kurczę, raz miałam radio-budzik clatronic i było to totalne badziewie. A opinii o tym robocie nie znalazłam... Jakie są wasze doświadczenia z produktami clatronic?
suszarka do włosów jakieś 15 lat śmiga aż miło, ale żeby nie było tak miodzio to szczoteczka do zębów (elektryczna) w pierwszym tygodniu poszła do śmieci (zgubiliśmy paragon ;) z robotów to wybrał bym chyba boscha pozdrawiam -- Praktyczne Prezenty
Jakie macie opinie na temat robotów?. Ostatnio zepsuł mi się mikser i zstanawiam sie nad zakupem robota Clatronic KM3118. Czy jest wam znany taki model?.Chciałabym,żeby robotem ugnieśc ciasto,wymieszać skladniki,ale tez utrzec masło...ubic piane z białek??. Mam jednak wartpliwości czy
Jakie macie opinie na temat robotów?. Ostatnio zepsuł mi się mikser i zstanawialm sie nad zakupem robota Clatronic KM3118. Czy jest wam znany taki model?.Chciałabym,żeby robotem ugnieśc ciasto,wymieszać skladniki,ale tez utrzec masło...ubic piane z białek??. Mam jednak wartpliwości czy
Używam Zelmera i nie wyobrażam sobie gotowania bez niego.. Zdecydowanie robot kuchenny ułatwia prace w kuchni. Jeśli chodzi o mieszadła to dochodzą zazwyczaj wszędzie i masa jest dobrze wymieszana. Clatronic nie jest mi znany, nie używałam, więc polecić niestety nie mogę..
Chcę kupić robot clatronic km3350, proszę opinię :) Ewentualnie co polecia w podobnej cenie(600-650zł) i porównywalnych funkcjach.
Ogólnie odradzam Clatronika. Otóż miałam dwa sprzęty tej firmy, żelazko i robot kuchenny, które zepsuły się niemal w jednym czasie. Okazało się, że są nienaprawialne. Po prostu nie ma serwisu pogwarancyjnego i niedostępne są do niego części zamienne. Mieszkam w Krakowie. Teraz kupiłam sobie
Z moich doświadczeń - nie wybieraj modeli noname. A zarówno Bomann jak i Clatronic to dla mnie taki noname. Wybór w tym wypadku jest prosty - tylko Bosch.
z racji braku gotówki mam do wyboru nastepujace roboty: 1. www.jhm.pl/produkt/robot-kuchenny-4w1-1000w-clatronic-km-3350,34129 2
mielę w niej kości i głęboko zamrożonego mięsa. Moim zdaniem Zelmer całkiem dobrze się sprawdza. Na pewno lepiej niż Clatronic czy Severin.
Witam - szukam niedrogiego i wytrzymalego robota, ktory ma sluzyc praktycznie tylko do wyrabiania ciasta drozdzowego (czasem moze tez innego rodzaju; pierogi, nalesniki, biszkopt itp.). Wybor padl na firme Clatronic (obecnie mozna w niektorych sklepach nabyc ich produkty z trzyletnia gwarancja