108 wyników w czasie 72 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

clomifen -?co to za lek? (początek wątku)

czy moze mi ktos opisac dokladnie dzialanie tego leku ,bo nigdzie nieumiem nic wyczytac .pozdrawiam i dzieki

Re: clomifen -?co to za lek?

A dlaczego nie zapytałaś lekarza? Po to on jest i to on leczy,a nie my. Clomifen to lek stosowany w niepłodnosci spowodowanej brakiem jajeczkowania,w zaburzeniach miesiączkowania. Pomyślne wyniki uzyskuje się też u kobiet w braku miesiączki połączonej z zanikiem błony śluzowej. Działa

Re: Clomifen (Clostibegit) i krwawienie po pierws

Dziękuję Ci za odpowiedź . Gdy zażyje 5 tabletek idę na pierwsze usg. Kolejne też są w planach. Zadaje sobie 2 pytania: 1.Czy mozliwa jest miesiączka przy endometrium 5mm? 2. Czy stymulacja rozpoczeta w ostatni dzień poprzedniego cyklu ma szanse powodzenia?

Clomifen (Clostibegit) i krwawienie po pierwszej t (początek wątku)

lekarki to jednodniowe krwawienie trzeba traktowac jako miesiaczke. 18 listopad -pierwsza tabletka clomifen (moj pierwszy stymulowany cykl) 19 listopad -krwawienie. Wygląda na typowo miesiączkowe. Jesli tak jest to stymulacje rozpoczęłam w ostatni dzień poprzedniego cyklu... Dzwonilam do lekarki

clomifen - czy któraś z Was stosowała ten lek? (początek wątku)

Właśnie lekarz zapisał mi lek CLOMIFEN na "podkręcenie" owulacji. Czy któraś z Was stosowała ten lek i przede wszystkim z jakim skutkiem? Będę wdzięczna za wszelkie info.

Re: Jakie lakarstwo na owulację?

clomifen - rosna jak purchawki :-)

Re: Czy duphaston pomaga w pęknieciu pecherzyka?

A clomifen, znacie ten srodek? -- Gasofnia

Re: Czy duphaston pomaga w pęknieciu pecherzyka?

Clomifen indukuje owulację, ale jeśli pęcherzyki nie pękaja dobrze dodać wlaśnie pregnyl.

Re: PYTANIE

Tak, po niemiecku nazywa się np. Clomifen

Re: Clo+Estrofem+Duphaston - brał ktoś?

A co to jest ta Lametta, też Clomifen?

Re: wczoraj zaczelam bromek :(

chciałam dodac, że odkąd biorę bromek, progesteron i clomifen przytyłam ok 5 kilo!

ja tez juz nie czekam....

przyszla @ i tyle, ale przynajmniej jak w zegarku 31 dzien, od listopada znow clomifen.... nawet nie mam dola... :-( -- ...

Re: TEST OWU MOŻE SIĘ MYLIĆ???

Testy od Ewy sa dość czułe. W związku z tym są trzy możliwości 1. Zrobiłaś test za późno, bo pik był wczoraj 2. Pik jest za niski 3. Bardzo dużo piłaś przed zrobieniem testu Clomifen ma wpływ na wynik testu ale nie w tą strone w która piszesz. Clomifen może dawać FAŁSZYWIE POZYTYWNE razultaty

1 2 3 4 5 6