Szukalam w archiwalnych watkach, lecz nie znalazlam, zatem zakladam nowy watek i pytam. Bede w przyszly weekend w Como, bede miala kilka (moze kilkanascie) godzin czasu i samochod do dyspozycji - co wg Was koniecznie musze zobaczyc a co raczej sobie odpuscic? Czy znacie jakies ciekawe miejsca w
Też polecam Bellagio, które opisywałam tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=184&w=2843088&a=63212872 Kilka moich zdjęć z tego uroczego miasteczka można zobaczyć tu: pon., 17-09-2007 Forum: Włochy Wątek: Re: Como
Witajcie, Wybieram sie nad Como, pociagiem z Mediolanu, może ktos wie gdzie najlepiej wysiąść zeby zobaczyc najpiekniejsze miejsca. Myslalam ,żeby wysiasc w Como Lago ale obawiam sie że strace to co warto zobaczyc. Poszukuje rowniez plazy nad jeziorem gdzie najlepiej? cordiali saluti :)
Dziekuje za podpowiedz jednak skoro tam bede moze wiesz jak skorzystac z promu Renzo i poplynac na Bellagio? i ile to kosztuje i czy warto.. pozdrawiam -- ...eso es lo de menos..
Miasto Como Miasto se mianym swym podzielyło Ze tym jeziorym co piyrwyj było. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940
Ratusz w Como (XIII w.) Niy dość że stary to i pisiaty W bioło-różowo-siwość bogaty. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940
Będę jutro w Como. Czy ktoś podzieli się informacją odnośnie wycieczek statkiem po jeziorze? Chodzi mi o takie rozpoczynające się i kończące tego samego dnia w Como.
Miasto Como Miasto se mianym swym podzielyło Ze tym jeziorym co piyrwyj było. -- Ratusz w Como (XIII w.) Niy dość że stary to i pisiaty W bioło-różowo-siwość bogaty. -- "Torra del Comune" Ze wysoka se poblikosz Na te cuda - możno rzykosz
Za Mussoliniego Za Mussoliniego sztrasa w skale kuli Faszyzm tyż budowoł - niy yno chcioł bulić. -- W Como Alessandro Volta w Como pomiyszkiwoł Se prowom fizyki richtig istny dziwoł. -- Ruda Śląska - stolica fraszki
"Po zywych widac jak smierc bywa slepa " Jacek Wejroch
Pisałem - "uroda" Como to kwestia gustu. Niestety, nie leciałem nad Como, tylko spacerowałem po centrum, brrr... community.webshots.com/photo/327401/509374 I na tę "plażę" zajrzałem
wybieram sie do wloch w czerwcu .czy ktos byl w okolicach jeziora Como?Jesli tak to napiszcie co mozna tam robic i jakie sa fajne hotele dzieki;-)
Witam. Moze ktos wie jak dostac sie z Milano nad J.Como. Najlepiej pewnie pociagiem ale moze jakies szczegoly? pozdrawiam -- ...eso es lo de menos..
Pociągiem http://www.trenitala.it Trenitalia z Milano Centrale w kierunku Sondrio do Varenny lub Colico. Z kolei do Como jeżdżą pociągi http://www.lenord.it Ferrovie Nord z Milano Cadorna (do stacji Como Lago nad samym jeziorem). -- Choc to rozumowanie ma pewne luki, to nie znaczy, ze
witam,mam pytanie:był ktoś może nad Como? Szukam sprawdzonych campingów w tym rejonie.Jaki najlepszy dojazd z Polski?
Byłam nad Como w ubiegłym roku. Zatrzymałam się na campingu Le Vele i byłam bardzo zadowolona. Bezpośredni dostęp do jeziora, piękny widok, dobre warunki. Podaję adres strony: www.levele.domaso.it/english/ Jeśli chodzi o
Podczas pobytu w Mediolanie w lipcu planujemy na jeden dzień wyskoczyć nad jezioro Como. Jaką miejscowość najlepiej odwiedzić? No i oczywiście jak najlepiej się tam przemiesić? Czy jest jakiś szybki stały transport, a może najlepiej po prostu wynająć samochód? Będę bardzo wdzięczna za
Leżące na czubku trójkąta rozdzielającego dwie odnogi Jeziora Como Bellagio jest jedną z najpiękniejszych miejscowości nad jeziorem. I trudno się z tym nie zgodzić widząc wysadzaną oleandrami i lipami promenadę