294 wyników w czasie 91 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Praca w CRO (początek wątku)

Witam, jakie są Wasze dośwadczenia z pracą w firmach CRO (zarobki, atmosfera pracy, możliwości rozwoju, ilość wizyt etc) - postanowiłem zmienić status z kontraktu na umowę o pracę i szukam dobrych ofert. Z góry dziękuję z wszelkie informacje!

Re: Praca w CRO

Dzięki za informacje! Które to firmy mają złą sławę? Mam oferty z PAREXEL, i3, Chiltern. Z oczywistych względów będę wdzięczny za info... Serdecznie pozdrawiam

Chiltern International ( CRO ) (początek wątku)

Szukam wszelkich informacji na temat Chiltern International ( CRO ) . czy ktos z was tam aplikowal? , Jakie sa warunki pracy i place?

firmy CRO Wrocław (początek wątku)

Witam, jestem zainteresowana pracą w firmie CRO. Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi podpowiedzieć, jakie firmy tego typu znajdę we Wrocławiu?

Re: CRO-PAREXEL Polska

Jest tam bardzo dobra atmosfera pracy, "wyganiają" Cię, żeby nie siedzieć za długo w pracy, a jak masz problem, to standartem jest pomocne podejście - polecam się postarać o pracę.

Re: CRO-PAREXEL Polska

Dostałam tą prace:)

CRO, home based itd. (początek wątku)

Cześć. Czy możliwa jest praca jako CRA na mniejszym terenie z wieksza ilością projektów (regionalizacja) albo z małą liczba projektów na terenie Polski. Podajcie proszę przykłady firm (swojej czy innej znanej ze słyszenia)i jednych i drugich.Interesują mnie sytuacje w CRO i firmach

Re: CRO, home based itd.

Może ktos ma jeszcze jakies przemyslenia co do pracy jako home based i CRO. Co wiecie ze swojego doświadczenia lub ze słyszenia? No własnie jak jest z tymi zarobkami? Może ktos rzuci jakąś wartość?

Re: CRO - Kendle, msource

Bardzo żle sformułowane pytania- powinny brzmieć 1 Czy w pracy można palić? 2 Czy w pracy można pic kawę? 3 Czy zwierzchnikom nie przeszkadza jak będę przychodziła na rauszu lub czy można upić się w pracy? 4Czy można grać w gry i przyjmować osobistą pocztę? 5 Jeżeli nie chciałoby mi się

Re: szkolenie i praca jako monitor badań kliniczn

Z moich informacji wynika, ze to CRO. Pozdrawiam

Firmy CRO w Krakowie (początek wątku)

Podobno 3 duze firmy CRO otwieraja swoje biura w Krakowie. Czy ktos z was ma moze jakies informacje na temat - co to za firmy? Szukam pracy jako monitor, mieszkam w Krakowie, i nie wiem gdzie aplikowac....z gory dziekuje za pomoc.

Re: Firmy CRO w Krakowie

widziałem ogłoszeniodawcę na calabora.pl ale i także w praca.gazeta.pl powodzenia...

Re: do cro-expert

roznia sie od innych, bo na zarobek od wnajmowania kwatery nie placa podatek panstwu (na czarno) nie wiem jak w Polsce, ale tutaj, každy zarobek i praca musza bić przez rejestrowane firmy. problem jeszcze wiekszy jak sa turysci nie zameldowani przez biuro turystyczne to wszystko legalne

Frywolitka szydełkowa (cro-tat) (początek wątku)

Witam wszystkie pasjonatki i pasjonatów rękodzieła :o) Chciałabym zaprosić do obejrzenia moich prac w mało znanej technice frywolitki szydełkowej i zachęcić do spróbowania, bo to fajna zabawa :o) Chętnie odpowiem na pytania dotyczące tej techniki. -- Nic nie jest tym czym się wydaje

Re: Frywolitka szydełkowa (cro-tat)

Cudowne prace -- Moje prace www.bogdap1.fotosik.pl/ www.garnek.pl/bogdap1

Do Cro-experta Cres

Czesc Cro-expert mam do Ciebie pytanie co do Cresu i ew.Krku.Otóż czytałem,że tam są miejscowości mało turystyczne,z których dużo ludzi powyjeżdżało bo nie miało pracy itd.W przewodnikach piszą tym,że sa tam opuszczone domy i wioski puste. Czy tak jest naprawdę?Może zatem można tam kupić dom

1 2 3 4 5 6