167 wyników w czasie 32 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cron - problem (początek wątku)

czesc. mam problem z demonem cron. otuz nie chce wykonywac polecen. mam skrypt ktory po uruchomieniu recznie, wykonuje swoje zadanie archiwizacji logow, natomiast wpisany w crontab nie dziala. skrypt wyglada tak: #!/bin/sh tar -zcf /home/marek/Desktop/`date +%Y.%m.%d.%H.%M.%S`.tar /var

Re: Cron - problem

Nie jestm pewien, czy to to, ale spotkałem się kiedyś z tym, że cron ignorował ostatnią linię z pliku crontab... Czyli jeżeli twój skrypt konczy się na linii "20.16...", to wstaw za nią jedną lib dwie puste linie.

cron + skrypt (początek wątku)

. Ponieważ nie ma w nim takiej opcji pomyślałem, ze mój skrypt będzie wykonywał cron, a wynik jego działania zapisywany będzie w pliku tekstowym. Niestety są problemy :( Skrypt wygląda tak: === #! /bin/sh echo "mój@adres.mail " playing=`dcop amarok player now

Re: cron + skrypt

Strzelam: 1) Czy cron znajduje polecenie dcop bez podania mu pełnej ścieżki; 2) Jako kto cron uruchamia dcop 3) Co mówią logi - cron powinien coś mądrego powiedzieć, gdyby napotkał błąd...

Multi Cron Ftp (początek wątku)

Co za ku..., dają syfa co chce zmienić stronę startową, a dopiero ten syf pobiera rodzimy program. Ku...ą tym tak jak by to był ich program. Abyście padli na pysk w sieci.

cron i mplayer - dziwne działanie (początek wątku)

Cron działa jak chce. Raz włącza raz nie. Tak go testuję. Nastawiam, żeby uruchomił coś za minutę, czy dwie i czekam. Czasem się doczekam, a czasem nie. Dałem polecenie crontab i wpisałem: 55 14 * * 1-5 mplayer -playlist lista -really-quiet -nojoystick (ten -nojoystick bo zawsze go szuka i

Re: cron i mplayer - dziwne działanie

Za dużo myślenia windowsowego :-) Po pierwsze jak edytujesz crontab, czy zgodnie z regułami sztuki używasz crontab -e? Jeśli nie, to cron może nie zauważyć zmian jakie wprowadzisz. Po drugie, program uruchamiany przez cron jest zupełnie niezależny od Twojego logowania. Program ten nie ma

Firma CRON. Prośba o info! (początek wątku)

Witam Czy ktoś ma jakieś informacje o warszawskiej firmie informatycznej CRON? Chodzi mi o jej kondycję, atmosferę pracy i inne dane, które mogły by pomóc w decyzji, czy warto tam pracować.

Player, avik i CRON? Czy to możliwe? (początek wątku)

Czy za pomocą CRONA (i ew. jakiegoś skryptu) można o określonej porze odpalić playera z playlistą (pliki avi, mpg). Najlepiej jeszcze na całym ekranie... Np. chciałbym o 12.00 odpalić film, po nim według playlisty jeszcze dwa - trzy wideoklipy, później zrobić to samo go o 16.00 i 22.00. Czy je

Re: Player, avik i CRON? Czy to możliwe?

> Czy za pomocą CRONA (i ew. jakiegoś skryptu) można o określonej porze odpalić Mozna.

Therane cron - ktoś ma? ktoś wie? (początek wątku)

PILNIE poszukuję lekarstwa dla psa, które nazywa się THERANE CRON (wyciąg z jadu tarantuli - w ampułkach, jako zastrzyk). Podobno pomaga ono w zwalczeniu/wstrzymaniu nowotworu (we wczesnej fazie) u psa. Będę wdzięczny za WSZELKIE informacje.

CRON-X istnieje jeszcze czy może zmienili nazwe ?? (początek wątku)

Witam Swego czasu była super firma jeansów CRON-X świetne gatunkowo i niedrogie, teraz nigdzie nie można ich znaleźć... istnieje jeszcze ta marka ?????

Re: CRON-X istnieje jeszcze czy może zmienili naz

tak, teraz to cross

Co sądzicie o Yans Cron Consulting Group Sp. z o.o (początek wątku)

Witam Czy ktoś korzystał z ich usług szkoleniowych, biznesowych itp, proszę o opinie. Ich adres to ul Malczewskiego 56

Re: co to za plik?

> Kiedy odbywa sie archiwizacja? Kiedy cron odpali logrotate (man cron, man crontab, man logrotate)

1 2 3 4 5 6