7 279 wyników w czasie 181 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

17 dzień cyklu (początek wątku)

Czy jest tu jakaś mama kórej udało się zajść w ciążę właśnie w 17 dniu cyklu w zasadzie na koniec tego dnia(zakładając cykle 27-28) dniowe. -- Mój Kubuś-25.12.2005-"o mama a tu są motory z oprzeniem"

Piąteczek i 17 dzień cyklu ;) (początek wątku)

Witam najserdeczniej Biedronkę i Amelyn a także całą resztę Dziewczyn które dziwnym zbiegiem okoliczności są w tym samym dniu cylku co my :) Oochylenie +/- 2 dni dopuszczalne!! ;) Może czas nie będzie nam się tak strasznie dłużył do testowania jeśli będziemy czekać razem!

Re: Piąteczek i 17 dzień cyklu ;)

No witam dziewczynki ;-)Troche sobie pospalam ;-)kropelko oczywiscie molestowanko tez bylo,bo my nocne marki jestesmy,a szczegolenie w weekndy ;0) U mnie nadal zadnych objawow,brzuszek juz nawet nie boli :( Moj synek tez na "M",ale nie wiem czy Ci sie spodoba,bo to zwykle,niewyszukane imie Marci

Plamienie w 17 dniu cyklu?

Dzien dobry Pani doktor mam pytanie skad moze sie wziasc plamienie w 17 dniu cyklu? Moje cykle trwaja przecietnie 26 dni zwykle miesiaczka wystepuje 24 25 dni. Zalaczam moj wykres:www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Plamienioe w 17 dniu cyklu

Dzien dobry Pani doktor mam pytanie skad moze sie wziasc plamienie w 17 dniu cyklu? Moje cykle trwaja przecietnie 26 dni zwykle miesiaczka wystepuje 24 25 dni. Zalaczam moj wykres:www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Owulacja w 17 dniu cyklu... (początek wątku)

Cześć dziewczyny, Mam raczej regularne 28 dniowe cykle, powiedzcie proszę czy w takim przypadku owulacja przypadająca w 17 dniu cyklu jest ok? ..mnie się wydaje że za późno. Napiszcie proszę co o tym myślicie. Pozdrawiam, Monika

Re: Owulacja w 17 dniu cyklu...

Obserwacje prowadzę dopiero pierwszy cykl, ale 28 dni no raczej norma czasami mniej ale więcej raczej nigdy. Trochę się martwiłam bo myślałam że owulacji nie będzie. Fertility wyznaczyło mi na 17 dzień ale też nie jestem przekonana na 100% bo w związku ze zmianą czasu na letni muszę mierzyć

Plamienie od 17 dnia cyklu? (początek wątku)

Witam wszytskich Chcialam zapytac czy ktos mial taka sytuacje jak ja.Od 18 dnia cyklu mam palamienie okres wystepuje przecietnie co 26 dni zwykle 24 25 dni. Jaka moze byc przyczyna tego palmienia? Dolanczam moj wykres jesli ktos nie zna programu dodam ze te krzyzki to wspolzycie

Re: Plamienie od 17 dnia cyklu?

Witaj Ja mam podobnie! Cykle mam 26 dniowe i dokladnie 16-17 dnia wystepuje u mnie niewielkie krwawienie lub plamienie jak kto woli. Trwa to 2-3 dni, ale dosyc skapo. Szukulam w necie cos o plamieniu poowulacyjnym ale prawie nic nie znalazlam procz tego, ze wystepuje :-(( Moze to po prostu

17 dniowy cykl??????? (początek wątku)

Cześć dziewczyny!! Napisałam o tym problemie na "niepłodności" ale niestety nikt mi nie odpisał - a ja tu umieram ze strachu! W 17 dniu cyklu pojawiła mi się @. Co może byc powodem? Do ginekologa mogę zadzwonic dopiero po 16.00 Nawet nie zdążyłam zażyc luteiny:-( Cały czas pod górę:-(

Re: 17 dniowy cykl???????

hej hej nie przejmuj sie moja znajoma miała tak kilka cykli z rzędu i tez zastanawiala sie co z nia nie tak poszla do gina i powiedział jej ze wszzystko jest ok mało tego stwierdził, że te dnidniami najbrdziej płodnymi wiec dodzieł

17 dniowy cykl??????? (początek wątku)

Cześć dziewczyny!! Napisałam o tym problemie na "niepłodności" ale niestety nikt mi nie odpisał - a ja tu umieram ze strachu! W 17 dniu cyklu pojawiła mi się @. Co może byc powodem? Do ginekologa mogę zadzwonic dopiero po 16.00 Nawet nie zdążyłam zażyc luteiny:-( Cały czas pod górę:-(

Duphaston od 16 czy 17 dnia cyklu????? (początek wątku)

witam! w tym cyklu lekarz mi zlecił branie clostilbegytu od 1 dnia cyklu do 6 i potem Duphaston od 16 do 26 dnia ( na brak owulacji podobnież). Czytałam gdzieś że jednak Duphaston lepiej brać od trzeciego dnia wyższej temperatury bo wzięty wcześniej może zahamować owulację.Mierzę temp

Re: Duphaston od 16 czy 17 dnia cyklu?????

witam :) miom zdaniem powinnas posłuchac lekarza i wziąść duphaston w 16 dniu cyklu. patrząc po temperaturach to owulacja była pomiędzy 12 a 14 dniem cyklu. Nie jestem lekarzem i jest to moje osobiste zdanie. pisałas że w 14 dniu lekarz stwierdził płyn na jajniku - nogdy z czyms taki sie

czy test wykaże w 17 dniu cyklu?????? (początek wątku)

kochałam się z mężem w 9 dniu cyklu-czy test wykaże,że jestem ewentualnie w ciąży (jest 17 dzień cyklu)????nie moge sie doczekać,żeby już wiedzieć co i jak:)aha okres mam co 28 dni ale ostatnio coś mi się "rozregulowało"i miesiączka przyszła z opóźnieniem 10-cio dniowym( a już miałąm nadzieję

przymusowa abstynencja od 17-ego dnia cyklu :( (początek wątku)

Niestety mój mąż musiał pilnie wyjechać akurat wtedy, kiedy trwały super starania o dzidziusia :( Intensywne przytulanki w tym celu trwały już od 10 dni, ale obawiam się że to może być za krótko! A On wróci dopiero jutro, będzie to 20 dc.więc pewno już po ptakach!!! Siedzę teraz sama w domu

Re: przymusowa abstynencja od 17-ego dnia cyklu

nie płacz:( wiem co czujesz... u mnie już akurat trwa 17 cykl starań i co miesiąc prawie mam doła jak nadchodzi @ :( tłumaczę to sobie tym, że widocznie jeszcze nie pora... ten u góry wie co robi :) Wiem że łatwo się mówi, ale zaufaj mu troszkę... Życzę powodzenia z zachodzeniu w ciążę i

1 2 3 4 5 6