107 wyników w czasie 1 068 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Cysta pod kolanem!!!

maziowej stawu kolanowego uformowana w formę cysty. Jest to charakterystyczna, aczkolwiek nie częsty objaw w reumatoidalnym zap. stawów RZS i zowie sie torbielą Bakera. Jeśli to nie jest na 100% przestrzeń płynowa, to być może jest to trzeszczka (ale usg to wykluczyć powinno), czyli kawałek kości

wysięk w kolanie

Cześć. Mam identyczny problem jak Ty. Czytałam Twoje wypowiedzi z stycznia 2008. Skrót mojej choroby: Od 2,5 roku nawracające w dużych ilościach wysięki w prawym kolanie. Miałam synowektomię chirurgiczną. Wycięta w 90% maziówka odrosła w gigantycznym tempie po kilku miesiącach. Było tyle

usuniecie guza-cysty (początek wątku)

dobrze doplywala.czeka mnie wizyta w szpitalu, ale nie wiem czy po oczyszczeniu tego kolana bede musiala w nim zostac, czy jest to traktowane jako "maly zabieg" i nie bede musiala zostawac.??? jesli ktoras z Was wie cos na ten temat, bede wdzieczna za info. pozdrawiam Agata

Re: kłujący ból w kolanie:( Bardzo się martwię

> Jakieś pomysły?Pocieszcie, mam 32 lata. Dwa tygodnie temu miałam badanie krwi, > wszystko w normie, OB 11. Nie panikuj i przestań guglać, bo w internecie co jedna choroba to lepsza:D Mogła Ci się na przykład cysta w kolanie zrobić, która pewnie sama pęknie. Albo inne niegroźne coś

Re: Bóle pod kolanami

Ból stawów kolanowych pod koniec dnia, w nocy i przy schodzeniu ze schodów jest charakterystyczny dla choroby zwyrodnieniowej tych stawów. W chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowch mogą również występować tzw. cysty Bakera znajdujące się właśnie w dołach podkolanowych. Moza je rozpoznać

Cysta Bakera a siedzaca praca (początek wątku)

Czy siedzaca praca jest szkodliwa, jesli mam cyste Bakera? Czesto czuje jakby zwiekszone cisnienie w kolanie, w ktorym mam cyste. Czasem tez pojawia sie bol. Czy powinnam zrezygnowac z pracy siedzacej

Re: kolano

Mi przy podobnych objawach zdiagnozowano uszkodzenie łąkotki (potwierdzone przez rezonans). Podczas artroskopii natomiast okazało się, że z łąkotką wszystko w porządku, a wszelkie problemy (ból przy wchodzeniu i schodzeniu na schody, blokujące się kolano, poczucie, że kolano się pode mną załamie

Re: Artroskopia kolana

Nikt Tobie nie odp, co po artro..., zależy jaki masz problem w kolanie?.Ja miałam w styczniu, ból spowrotem wrocił, doszła cysta itp -- Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. — Paulo Coelho

Re: Cysta Bekera u 9latka

U mojej 7-letniej córki stwierdzono torbiel Bekera w jednym kolanie. Ortopeda powiedział, że teraz nie operuje się tej torbieli u dzieci. Zalecił obserwację, pozwolił na uprawianie sportu i chwilowo tyle... Teraz gula wchłonęła się sama. Z tego co zrozumiałam skłonność do występowania

Re: CYSTA (TORBIEL) NA MIGDALE!!!

jeszcze krwotok, mniesie na szczescie to nie przytrafilo... WQiecie co?, latem mi wycinali dwa znamiona, tez zarzynanie świnki...Wyszlam jak z ubojni, cale majtki i spodnica do kolan prawie we krwi..., nie podlozyli mi nic pod tylek..., a spodnice kazali tylko zsunac....Znamionabyly na brzuchu i

1 2 3 4 5 6