czerniakowska bis bedzie przed wałem. odległośc od bruzdowej do czerniakowskiej bis to ok. 350-400 m, więc Rysiek ma racje, że od ostatnich budynków do czerniakowskiej bedzie ok. 200-250 m. czy to bedzie hałas uciazliwy? o jakiej ulicy za osiedlem mówisz? z tego co mi wiadomo nie bedzie
Gostek.... Ty chyba pytasz nie o "KUL5" a o 11KUL. I właśnie do 11KUL odnosi się moja wcześniejsza odpowiedź. Pozdrowienia dla wszystkich sąsiadów :))
a co z czerniakowska bis
a kiedy oddadza czerniakowska bis
a kiedy oddadza czerniakowska bis
bluszczanska - spory kawalek od czerniakowskiej autobusy kursuja tylko czerniakowska i gagarina (bluszczanska nic nie jezdzi) stare koryto wisly, wiec dosc wilgotno w planach jest tzw. czerniakowska bis = dojazd do trasy siekierkowskiej (wlasnie bluszczanska) w ciagu roku ceny spadly tam z
kolor rzeczywiscie jest beznadziejny... hałas od czerniakowskiej Bis będzie niestety większy ale za to widok i fitness obok
czerniakowska bis nie bedzie problemem. to ok. 300m. droga bedzie miała status drogi lokalnej z ograniczeniem do 50 km. przyczółkowa bedzie natomiast obsługiwała kilkadziesiat tysięcy mieszkanców pol wilanowskich, i to niejako na wyłączność dopoki nie powstanie sobieskiego bis i płaskowickeij
fajna ta nowa inwestycja APM.... ponad 70 miejsc postojowych w patio :) w pobliżu czerniakowska bis oraz ul. projektowana wschodnia z tramwajami. oaza spokoju
jeżeli chodzi o poziom wód gruntowych to raczej to nie może powstrzymać budowy czerniakowskiej BIS. Proponuję poczytać sobie o bliskiej okolicy na forum http://bernardynska.blogspot.com/ osiedla bernardyńska i wtedy będzie jasne że pozwolenia na budowę przy wysokim stanie wód gruntowych są
jasmin, niedojdo mówisz o S2 a nie o Czerniakowskiej-Bis.. zasadnicza różnica czerniakowska-bis jest równoległa do Wiertniczej, prostopadła do S2 i będzie ostatecznie wpadać w Trasę Siekierkowską. Kupiłaś apartament a nie doczytałaś planów, porażka
Hey, dzis ide ogladac plany trasy czerniakowskiej BIS odezwę się, z tego co mówiła Pani z urzędu dzielnicy Wilanów to trasa ma się POKRYWAC z Wałem Zawadowskim. Jeśli wiecie cos wiecej na temat tej trasy lub developera, bede wdzieczna,Pozdr.
wywalić tych chamów na marywilińska(czy jakoś tak) razem z tymi ze stadionu, kebaby z świętokrzyskiej, z czerniakowskiej bis i 150 innych miejsc w wawie gdzie są "kupcy" którym oczywiście cos się należy. koniec buractwa, smrodu i straganiarstwa w mieście. pozdro
Wszystko pięknie dopóki pół Wilanowa i pół Wawra nie jeździ Ci pod oknami do pracy. Ponawiam pytanie czy ktoś wie coś więcej na temat przebiegu czerniakowskiej bis ? Gdzieś wyczytałem że mają być 2x2 pasy, niestety nic tam nie było na temat ekranów dźwiękoszczelnych.