), dla niektórych jest to zaleta dla mnie wada. Trzeba ocenić to osobiście. 3. Dużo bliżej do Wisły i dzikich plaż nad wisłą. Da się dojść na piechotę w przeciwieństwie do miasteczka (700m vs 4 km) 4. Słabsza komunikacja miejska z wąskim gardłem Vogla. 2. Nie wiadomo kiedy powstanie czerniakowska bis
1zorro-bis napisał: > nie pijam.....:S > Tylko wino.:D > A ja ostatni raz piłem wino jak miałem 16 lat. Wino nazywało się "Turoń" i miało być ananasowe. Zagryzaliśmy cebulą ze szczypiorem, prosto z pola, pod kopcem czerniakowskim. Od tamtej pory żadnego wina do ryja nie
1. Dla prestiżowców to nie mokotów tylko siekierki;) 2. Przyszła czerniakowska-bis pod oknem a może i tramwaj: siskom.waw.pl/czerniakowska-bis.htm w odległosci chyba 150-200 metrów 3. silny szum od trasy
dwupoziomowe skrzyżowanie Gagarina-Czerniakowska ? Przecież to skrzyżowanie już jest przygotowane (od wielu lat) na czerniakowską-bis (czyli Neru). Inwestycja odciąży Fragment Czerniakowskiej, Batycką i fragment Trasy Siekierkowskiej który lubi się zakorkować z rana.Dodatkowo jeszcze w rejonie łuku
# Kiedyś, a było to 50 lat temu tramwajem: linii - 16 z Warszawskiej Woli jeździło się na Sadybę, nad Jeziorko Czerniakowskie, albo spacerkiem do Wilanowa, ~ po niżej trasa tramwaju nr. 16, którą zlikwidowano w 1967... ~ A może wrócą tamte czasy i możliwość wycieczek z Woli do Wilanowa, bo
# Już kiedyś, a było to 50 lat temu tramwajem: linii - 16 z Warszawskiej Woli jeździło się na Sadybę, nad Jeziorko Czerniakowskie - albo spacerkiem do Wilanowa, po niżej trasa tramwaju nr. 16, którą zlikwidowano w 1967... ~ może wrócą tamte czasy i możliwość wycieczek z Woli do Wilanowa, bo
1. http://www.siskom.waw.pl/materialy/czerniakowska/czerniakowska-mapa.jpg Tereny zalewowe - m.in. ta lokalizacja pójdzie na pierwszy ogień. Ciekaw jestem jak będzie z ubezpieczeniem tych mieszkań. 2. Czerniakowska Bis według http://www.siskom.waw.pl/materialy/czerniakowska/czerniakowska
czyli Ciszyca-Świdry (prawie "po śladzie" istniejącej tam podobno kiedyś przeprawy). Jednak bardziej realne wydaje się już skorzystanie z istniejącej koncepcji (opracowania?) budowy przeprawy na trasie Południowej Obwodnicy Warszawy, z połączeniem Węzła Miedzeszyńskiego z Czerniakowskim Bis czyli od
jeżeli chodzi o poziom wód gruntowych to raczej to nie może powstrzymać budowy czerniakowskiej BIS. Proponuję poczytać sobie o bliskiej okolicy na forum http://bernardynska.blogspot.com/ osiedla bernardyńska i wtedy będzie jasne że pozwolenia na budowę przy wysokim stanie wód gruntowych są
formie aktu notarialnego po kilku poprawkach w treści zapisów :) Jak sie spóźnią z protokołem przekazania mieszkania tj. najpóźniej 7 dni od 30 września, to nie muszę tłumaczyć co się wydarzy :) oczywiście laikom promującym konkurencje za 10 zł dziennie nie wytłumaczę :) Co do czerniakowskiej Bis to
a co z czerniakowska bis
podręcznikowy wręcz przykład na chore, niejasne prawo PRL-bis i urzędniczą samowolę. Jest to przepis o randze Zarządzenia (Dyrektora RZGW) który stoi w sprzeczności z aktem wyższego rzędu, jakim jest Rozporządzenie Rady Ministrów