12 877 wyników w czasie 322 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

czerwona pierś (początek wątku)

wadze więc chyba się najada, z tym że nadal płytko łapie pierś, w piersich wyczułam grudki i twarde miejsca - mój mały tego nie wyjada a laktator również tego nie wyciąga -próbowałam je wyciskać ręcznie (jedni mówią żeby wyciskać inni żeby nie ruszać), pierś jest czerwona w tym miejscu z tym że mnie

Re: czerwona pierś

jesli maly spi w nocy, a przybiera dobrze, to budzik schowaj i spij jesli mozesz... jesli masz duza nadprodukcje w nocy, to mozesz sprobowac na noc wypic napar z szalwii (hamuje laktacje) nie odciagaj, chyba, ze juz trudno wytrzymac, to tylko troszke i do poczucia ulgi przy karmieniu ta zaczerwieni

czerwona pierś (początek wątku)

Odstawiłam córkę od piersi, pije szałwię i przykładam zimne liście kapusty. Oby dwie piersi zrobiły się czerwone, ale nie bolą, nie są przepełnione. Czy możliwe ,że się po prostu zaziębiły od tych zimnych liści.

Re: czerwona pierś

przeziebic mozna gardło. Piersi nie da sie. A jak przykładasz kapustę? zmieniasz często? co 15-20min? kapusta pomaga tylko swieża - zwiędły liść juz nie, dlatego trzeba często zmieniac. Podraźnienie skóry - moze być od bardzo długiego przykładania zwiędlego liścia. Na wychamowanie laktacji

czerwone, piekące piersi (początek wątku)

jestem w 30tc a od kilku tygodni mam piersi nie tylko bolące (to bym przeżyła bo miałam tak w pierwszej ciąży) ale i czerwone, czasem gorące piersi. Mogę to porównać z nawałem albo co gorsza (niestety to przeszłam) z ropniem piersi już po porodzie. To pewnie ma związek z tym, że

Re: czerwone, piekące piersi

Mam podobnie - któregoś z hormonów mam za dużo i mam tzw.napięcie przedmiesiączkowe trwajace właściwie cały cykl:) Piersi często są gorące, mają wyraźne czerwone pręgi od szwów stanika , dół piersi jest o wiele bardziej czerwony niż góra. Nie wiem, co Ci doradzić - bo może nic w tym

Czerwone plamki na piersiach (początek wątku)

Witam, mam 28 lat i po przebudzeniu sie zauwzylam czerwone plamki na piersiach dosc zaognione po zewnetrznej stronie. teraz sa blade, ale nie zniknely. Dziwi mnie ze od razu wyskoczyly w tak duzym natezeniu, zalaczam link do zdjecia bo potrzebuje pomocy

Re: Czerwone plamki na piersiach

Mam identyczne plamy jak Pani miała proszę o podpowiedź co to jest i jak to leczyć.

czerwona grudka na piersi (początek wątku)

dzis po nocy zauwazylam, ze na jednej otoczce pojawila mi sie czerwona grudka.nie ma w niej zadnego plynu ani nie jest bolaca. jak myslicie co to moze byc i jak sie tego pozbyc?czy wogole warto tym sie zajmowac czy przejdzie samo. dodam, ze mlody je czesto (w nocy zadziej bo co 3 godziny

Re: czerwona grudka na piersi

Jeśli grudka jest malutka, nie boli, Dzieć je chętnie i często można na razie poczekać obserwując co się będzie działo dalej. Miejsce jest takie, że w tej chwili trudno mi powiedzieć czy to zablokowany przepływ mleka w jednym z kanalików czy może po prostu stan zapalny w obrębie gruczołu Mon

czerwone plamy na piersiach (początek wątku)

Od tygodnia jestem szczescliwa matka - oczywiscie karmie piersia. Od wczoraj mam nawal - a na piersiach i na brzuchu pod piersiami pojawily mi sie czerwone plamy - co to jest????

Re: czerwone plamy na piersiach

Proszę Panią o kontakt telefoniczny, bo mam za mało danych by powiedzieć cóż to za plamy. pozdrawiam :) monika staszewska

Zgrubienie i czerwona pierś (początek wątku)

Dzień dobry, od soboty mam zgrubienie w piersi, bolesne przy dotknięciu, do tego od wczoraj rana (niedziela) zrobiło mi się w okolicy tego zgrubienia zaczerwienienie. Zadzwoniłam do szpitala na Inflanckiej i powiedzieli mi, żeby przykładać kapustę i starać się oprócz karmienia także odciągać z

Re: Zgrubienie i czerwona pierś

Oj, jak jak doskonale znam te objawy! U mnie za kazdym razem (a bylo ich 5) diagnozowano to jako zapalenie piersi. I nikt nie czekal na pogorszenie stanu. Dostawalam antybiotyk (jedna z penicylin), ktorego ilosc w pokarmie jest niewielka, a poza tym korzysci z karmienia przewyzszaja w tym

Czerwone plamy na piersi (początek wątku)

Na jednej piersi mam od tygodnia 3 czerwone plamy. Są one lekko odstające, jakby skóra w tym miejscu ma grubszą fakturę. Nie swędzą ani nie bolą. Jedna z nich jest blisko sutka i nie wiem czy to nie jest niebezpieczne dla dzecka. Dzieciątko po karminiu też dostaje czerwonego policzka ale po

Re: Czerwone plamy na piersi

mysle ze warto byś pokazała sie u dermatologa lub konsultanta laktacyjnego IBCLC. -- z góry dziękuję, a dowody wdzięczności zostawiam na parapecie :-)

Czerwona plamka na piersi (początek wątku)

Witam, W grudniu (4 miesiące temu) miałam robione USG piersi i wszystko było w porządku. Mam 24 lata i dziś pierwszy dzień miesiączki i zauważyłam rano taką jakby czerwoną plamkę na piersi, coś w rodzaju małego czerwonego zgrubienia na skórze. Jeszcze wczoraj tego nie było, a dziś nagle się

Re: Czerwona plamka na piersi

Albo pryszcz:)

czerwona plama na piersi (początek wątku)

Drogie mamy! Prosze o rade, bo moze któraś z was przez to przeszła i jakimś sposobem małoinwazyjnym udało jej się to zwalczyć. Opis przypadłości: Na brodawce, wokoło sutka zrobiła mi sie czerwona plama. Plama przypomina zimowe odmrożenia. Konsultowałam się już w tej ssprawie z pogotowiem

1 2 3 4 5 6