produkowane w Polsce (np Solaris, Autosan, Man). Dlaczego?Ano dlatego, że > by przyzwyczaić ukraińskich przewoźników do tych marek i żeby potem je kupowali > . My tymczasem wysyłaliśmy też np Mercedesy których w Polsce się nie produkuj e. > Wysłaliśmy stare, wycofane z ruchu. -- Obyś
przewoźników do tych marek i żeby potem je kupowali. My tymczasem wysyłaliśmy też np Mercedesy których w Polsce się nie produkuje. -- -- FSO Polonez 1.5 GLE`92 MR91, FSO Polonez 1.6 GLI`95 MR93, Renault Thalia 1.4 8v`03, Renault Megane III Grandtour 1.6 16V`09, Skoda Octavia Tour 1.8 Turbo`07, Skoda
Fragment artykułu Marka Kazubala w "Rzp" o aktywności ukraińskich służb wywiadowczych: Nasi rozmówcy dodają, że najbardziej aktywne w Polsce są służby ukraińskie. One starają się rozpracowywać środowiska białoruskie i rosyjskie, ale też prowadzą np. werbunek wśród Ukraińców, którzy przyjechali do
Dostałem takiego maila. Od Pani Esther Timothy. Drogi Przyjacielu, Przepraszam, że zwracam się do Ciebie w ten sposób. Piszę do Ciebie tego maila z należytym szacunkiem, zaufaniem i człowieczeństwem. Proszę Cię o odrobinę cierpliwości i przeczytanie mojej wiadomości. Natrafiłam na Twój
wyglądać fajnie, kwestia jaka sukienka i jaki plecak. Ale ważniejsze jest wygodnie niż ładnie. https://a.allegroimg.com/original/11868f/22f68c014a8ebf469d6e59648aaa/Torba-sportowa-damska-plecak-2-w-1-CULBAGS-NEW-Marka-bez-marki https://app.dziendobrysklep.com/wp-content/uploads/2025/12/rollpak
po tym mieście, codziennie jakieś 8-12 tys kroków i muszę mieć wygodnie. Na stopach i na plecach. A era skórzanych fancy plecaków skończyła się chyba w końcówce lat 90 tych, kiedy włoska marka Mandarina Duck wykreowała trend na praktyczne nylony noszone do wszystkiego, dziś nawet seniorki noszą
przydziału mieszkania, talon na samochód typu „Wołga”, „Moskwicz” czy „Syrenka” - oczywiście w zależności od statusu posiadacza legitymacji. Ale nawet mniej znaczący utrwalacze demokracji socjalistycznej mogli liczyć na talon na telewizor marki „Rubin”, czy też darmową lewatywę w szpitalu – oczywiście poza
"To, że coś uznano za niby "bezpieczne" nie oznacza, że trzeba to w kosmetykach mieć." Oczywiscie. Niczego w kosmetykach nie trzeba miec. Ale mozna. A jeśli dziala i jest bezpieczne to nic nie stoi na przeszkodzie zeby to stosować. "Silikony, pegi, konserwanty czy emulgatory nie mają większego
> umentowane bezpieczeństwo i skuteczność. Ich eliminacja często wynika bardziej > z obaw konsumentów niż z rzeczywistych problemów toksykologicznych czy dermatol > ogicznych. To, że coś uznano za niby "bezpieczne" nie oznacza, że trzeba to w kosmetykach mieć. Silikony, pegi, konserwanty czy
gniewu przeciwko księżom pedofilom w ogóle z milczeniem (czasem wręcz bezczelnymi kłamstwami) w konkretnych przypadkach, zwłaszcza tych, w które uwikłani byli jego przyjaciele, jak seryjny pedofil Marko Rupnik czy biskup Piazza Armerina, Rosario Gisana, który pozostaje na swoim stanowisku, nietykalny
jedzenia. Magda się zajęła - Magda winna złej opiece i pozostawieniu mieszkania w chaosie. Nie Mila, Gaba, Ida, Marek, czy - w ostateczności - Ignac, którzy nie dopilnowali. Podobnie jak Gaba, która miała w DP jakieś dzikie pretensje do Patrycji, że nie zaopiekowała się Różą i Laurą, zanim Gaba wróciła
andallthat_jazz napisała: > Glupio mi bylo zapytan glownej lekarki, co to za marka. 🙄 Dlaczego? Zapewne byłoby jej miło, tak jak tobie, jak wszyscy się pytali o twój szampon. Czy lekarze w Austrii tacy nieprzystepni?
Jeśli chodzi o Top Secret, to może ze 2-3 lata temu inna, nieźle prosperująca firma kupiła tę markę. I jeszcze miało być przepięknie, a wyszło jak wyszło :P Poza tym, czytałam na portalu gazeta.pl, że przez Trumpa wiele firm z sektora fast fashion, również globalnych jak H&M czy Inditex, miało
Trumpa i krajowe ograniczenia typu system SENT wkrótce może zabraknąć miejsc pracy w polskiej odzieżówce. Zwłaszcza, że w tym biznesie już jedna czy dwie nietrafione kolekcje mogą przesądzić o być albo nie być setek zatrudnionych tam osób. Przecież sieciówki to nie tylko jeden czy drugi sklep online, to