1 472 wyników w czasie 205 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

czy to dobra cena? - stokke (początek wątku)

jest kiepska ;p jakie on ma gadżety dodatkowe, bo 1000 funtów to dość sporo

Re: czy to dobra cena? - stokke

Torba na zakupy jest w standardowym wyposażeniu

stokke - czy jest tyle wart? (początek wątku)

To jest chyba model V1? Ile maksymalnie byście za niego dały? tablica.pl/oferta/wozek-stokke-okazja-spacerowka-ID1JPZF.html

Re: stokke - czy jest tyle wart?

Na pewno nie jest tyle wart!!! Ma bardzo powycierane tylne koła i ogólnie widać, że jest zajeżdżony ma minimum 6 lat. I problem z zaciskiem który w każdej chwili może się rozsypać. Myślę że 600-700zł to max ale ja i tak takiego bym nie kupiła. -- https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png

Bugaboo czy Stokke? (początek wątku)

Ciekawa jestem opinii doświadczonych mamuś, ktore miały do czynienia z którymś z tych wózków. A może jest ktoś, kto przerobił oba? Nasza coreczka rodzi się dopiero w grudniu, więc jest jeszcze chwila na decyzję...

czy to orginalny stokke?niska cena (początek wątku)

Witam jak myslicie czy to orginalny wozek: tablica.pl/oferta/stokke-xplory-winter-kit-oryginalny-ID2DxiB.html#42117d8973 Jest do oblukania w moim miescie, ale cena

STOKKE (początek wątku)

mam pytanie - wlasnie odebralam dzis ze sklepu stokke xplory i do spacerowki nie dostalam tych nakladek na pasy (takie miekkie w kolorze tapicerki) - w sklepie mi mowia ze to tylko na ulotkach jest a w ofercie nie ma i nie wiem czy zgubili to gdzies czy naprawd tego nie ma w realu. czy moze

Re: STOKKE

Oczywiście, że nakładki powinny być. Mam wersję 2007 z nakładkami. Swoją drogą ciekawa jestem, który to sklep tak wymyślił i czy to ten sam, z którym ja miałam perypetie przy kupowaniu stokke.

Czy jest nowa kolorystyka STOKKE 2012? (początek wątku)

Gdzie w Szczecinie można kupić ten wózek?

Re: Czy jest nowa kolorystyka STOKKE 2012?

Dzięki za odp. Oleńka jest droga,chyba taniej będzie na allegro.Orientujesz się może gdzie w Niemczech można kupić ten wózek?

Stokke

Maleństwu? Miała któraś z Was doświadczenia z gondolką w Stokke? Czy spacerówka będzie dobra dla kilkumiesięcznego dziecka, które przesiądzie sie do niej zimą? Jeśli ja się do tego wózka przekonam to jeszcze zostanie mąż, a z nim będzie ciężej, gdyż jemu ten wózek wogóle nie przypadł do gustu. -- nic

Re: Sylki

Nie wiem czy sklepy już będą miały grafitowe stelaże, ale pytaj i nalegaj :D Żałuję, że fotek nie zrobiłam :( A w ogóle to BeYou ma chyba większe tylne koła od Cosmo. Co do trójkołowców, mają zdecydowaną przewagę w prowadzeniu w trydnym terenie nad 4 kołowcami. Dzięki temu, że mają z przodu

Re: Czy to którejś z was ten stokke?

Niby ma ale czasami taki wózek potrafi być w lepszym stanie niż po jednym dziecku. Dla mnie najważniejsze jest to jaki jest jego stan a nie po ilu dzieciach :) -- https://suwaczki.maluchy.pl/li-49350.png https://suwaczki.maluchy.pl/li-49351.png http://iv.pl/ http

Re: Czy to którejś z was ten stokke?

pomilak1 napisała: > Nie wiem do kogo była odpowiedź o tym że sprzedał drożej wózek do mnie była ;)

Re: Joolz czy Stokke?

Mi koła pompowane do życia potrzebne nie były, nie jest to wózek terenowy, a miejski, ale do miasta, gdzie jest pełno uliczek z kocimi łbami z wielkim bólem, ale nie kupiłabym go. Jeździłam po śniegu i nie mam zastrzeżeń, ale najwyraźniej nie był on mokry, bo nie oblepiał mi kół, a za czym idzie

Re: Joolz czy Stokke?

ja tam nie wiem co ci się trzęsło, mój się bujał :) oczywiście nie jest to wóz terenowy i do lasu od biedy, ale by tak zawsze, to niekoniecznie ;) -- Wózkomania

Re: Czy widziałyście Stokke

Jest to dobra opcja ale jak wózek jest na postoju i żeby nie bawić się w przekładnanie siedziska to można tak zrobić. Bo dla mnie zdecydowanie ta rączka jest za nisko jeśli miałabym pchać w ten sposób wózek.

1 2 3 4 5 6