1 475 wyników w czasie 105 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Czytnik e-booków (początek wątku)

Kochani pomozcie mi wybrać czytnik. Jest tego sporo na rynku i nie wiem co jest najważniejsze i na jaki model się zdecydować.Nie lubię płacić za funkcję z których i tak się potem nie korzysta .z góry dziękuję ;) -- gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..:-)

Re: Czytnik e-booków

Jest ograniczenie miesięczne na Kindla. www.legimi.pl/kindle/ Do abonamentu Legimi polecam POCKETBOOK Touch Lux 4, kupiłam na promocji, o ile dobrze pamietam to w Empiku za ok 400 zł z okładka i jestem bardzo zadowolona. Używ

Czytniki e-booków (początek wątku)

Czy myślicie, że z okazji rozpoczęcia roku szkolnego będą jakieś promocje na czytniki? Czy Pocketbook Touch Lux 3 za 449 PLN to jest dobra cena? A używacie może tego czytnika i macie jakąś o nim opinię? Nie wiem czy czekać, czy kupować, bo mój Prestigio szlag trafił i nie mam na czym czytać (na

Re: Czytniki e-booków

mam kindla co najmniej od 5 lat, czytam bardzo dużo. sprzęt bezawaryjny, zwiesił się może ze trzy razy.

czytniki e-booków (początek wątku)

czy jak to się nazywa ;) no to przenośne coś do czytania książek :) strasznie mnie kusi, ale chyba poczekam, aż cena spadnie.. ma któraś, korzysta, miała w ręku? Jakie wrażenia? -- "Przymierzałam tą suknie i jestem na 99% pewna, że to ta. Spłynęło na mnie takie magiczne uczucie. Normalnie patr

Re: czytniki e-booków

Poczekaj do grudnia, może empik się wyrobi ze swoim, ma kosztowac ok. 500zł.

Czytnik e-booków (początek wątku)

Czy możecie mi polecić jakiś czytnik e-booków? Najchętniej model, który będzie czytał kilka rodzajów plików a nie tylko jeden. Kompletnie się nie orientuję co warto kupić a na co szkoda kasy.

Re: Czytnik e-booków

ja mam onyx boox. fajna sprawa, juz bym go nie oddała. czyta wszystkie pliki, mam go od dwóch lat, i jeszcze mnie nie zawiódł. -- KUBA UR. 22 MARCA 2005r. godz 9:10 mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam:) nasz punkt wi

Czytnik e-booków (początek wątku)

Mam pytanie: jaki warto kupić czytnik e-booków? Mam sporo e-booków, także pościąganych z chomika, jako tekst worda lub pdf. Czy dałoby się je bez problemu załadować do czytnika czy nie ma jakiś zabezpieczeń? Jeśli tak , to jaki warto kupić?

Re: Czytnik e-booków

Warto. Bardzo. Pod warunkiem, że dobry czytnik. Najlepiej Kindle'a bo nie ma problemów z odtwarzaniem polskich czcionek jest super prosty w obsłudze i przefajny. I jak porównasz ceny czytników dostępnych w Polsce zobaczysz że Kindle jest NAPRAWDĘ TANI. Mam swój od roku i pełen zachwyt. Wszystkie

Czytnik e-booków? (początek wątku)

Jaki macie? Jaki polecacie? Na co zwrócić uwagę kupując czytnik?

Re: Czytnik e-booków?

Dokladnie. U nas w uzyciu sa trzy 3-ki. Moj ma 2.5 roku, dziala bez zarzutu.

Czytnik eBooków ??! (początek wątku)

Bardzo proszę o radę jaki czytnik ebooków kupić, tak zeby nie mieć klopotów. Czytnik potrzebuje dla starszej osoby lubiącej czytać , a podobno można na nim tekst powiększać. Dla mnie jest to zupełnie obcy temat, więc prosze o wyrozumiałość i jasność wypowiedzi. Może opinie kogoś kto używa tego

Re: Czytnik eBooków ??!

ja korzystam z onyxa. nie mogę narzekać, sprawdził się w każdej sytuacji. dokupiłam sobie lampkę na baterie taką przyczepianą i teraz żadna ciemność mi nie straszna. -- KUBA UR. 22 MARCA 2005r. godz 9:10 mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą nam:) sob., 14-12-2013 Forum: Komputer Wątek: Re: Czytnik eBooków ??! Autor: kubona

Czytnik e-booków

Zamierzam kupić czytnik e-booków. Nie czytam za wiele, papier lepszy, ale wiadomo, ze często coś jest na papierze nieosiągalne. Z czytnika natomiast przyjemniej czyta, niż z ekranu telefonu czy komputera. Czy może ktoś doradzić, na co zwrócić uwagę przy wyborze? Może ktoś korzysta i ma jakieś

Re: Czytnik e-booków

forum.gazeta.pl/forum/w,567,170074222,170074222,Jaki_czytnik_ebook_polecacie_.html#p170086100

Czytnik e-booków (początek wątku)

zastanawiam sie nad kupnem. poradzcie na co zwrocic uwage, co jest wazne, jaka wielkosc najlepsza, czy firma jest istotna czy to tylko cene podwyzsza. podpowiedzcie molowi;-) -- http://www.szipszop.pl/tickers/23432.gif -Szymon- http://www.szipszop.pl/tickers/23433.gif -Julia- http://suwaczki.was

Re: Czytnik e-booków

jejku, nikt nie ma? zamierzam pooszczedzac troche w kolejnych latach, stad ten pomysl...i tak wole kartki,ale skoro mozna i tak.. -- http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2227979 -CIEKAWE I TANIE KSIĄŻKI-

Czytnik e-booków (początek wątku)

Możecie polecić? Tak do 700 zł. Myślę o Kindlu. Będzie mi służył do nauki języka, więc musi mieć słownik (ale chyba wszystkie Kindle mają?) i najlepiej, żeby był dotykowy. Przydałby się internet, jako wykorzystywany w baaaaardzo sporadycznych sytuacjach. Polecacie kupić stacjonarnie czy prz

Re: Czytnik e-booków

Dzięki za przydatne linki. Poczytałam i coś tam wiem. ;) Wolałabym jednak kupić czytnik w Polsce a nie sprowadzać, bo się po prostu na tym nie znam.

1 2 3 4 5 6