>Po co trzymać w małym mieszkaniu regał z przeczytanymi książkami, skoro są biblioteki oraz czytniki e-booków? Spieszę z pomoca: prad wylacza, satelity padna, wojna bedzie to sie przydadza haha
freja08 napisała: > Po co trzymać w małym mieszkaniu regał z przeczytanymi książkami, skoro są biblioteki oraz czytniki e-booków? O fuj, za nic w świecie, czytniki to masakra :( Oczy bolą.
Dzień dobry Mam pytanie do osób, które mają takie abonamenty i korzystają z czytników e-booków. Do tej pory słuchałam tylko audiobooków. Ostatnio myślałam o zakupie czytnika, ale ktoś mi powiedział, że nawet jeśli kupię czytnik przeznaczony dla e-booków z empiku lub legimi to nie dam rady ich
Czytnik e-booków?
Wiem, że to trochę jakby obok tematu, ale idiotyzmem i lekkomyślnością jest w ogóle kupowanie czegoś, co umożliwia zdalny dostęp, zbieranie danych, a w skrajnych przypadkach usunięcie jakiejś funkcjonalności czy nawet dezaktywację urządzenia. Nieważne, czy dotyczy to samochodu, czytnika e-booków
Update nr 2. Tym razem zamówiłam Kindle Paperwhite 5. Czytnik ze mną zostaje. Nie ma porównania między Paperbookiem, a Kindlem. Kindle wychodzi taniej, ma lepszej jakości wyświetlacz (nie dopatrzyłam się martwych pikseli ani innych defektów), lepsze bebechy (nic nie muli, wszystkie opcje płynnie
Mam PocketBooka Ink Pad 3 Pro - uwielbiam go. Spełnia wszystkie twoje wymagania. Idealnie działa z Legimi i Empik Go.
Uwielbiam książki papierowe, ale potrzebuję też czytnika. Znalazłam ciekawy wybór na https://webep1.com/go/3a164b9bb3 Czytio , ale nie znam innych marek niż Kindle. Bardzo mi zależy na kupnie kolorowego czytnika, do którego jest też specjalny rysik do zakreślania i robienia notatek. Ciekawi mnie
Jaka jest różnica między inbookami, a kindle pod kątem wykonaniai komfortu czytania? Mam Kindle, który pod kątem jakości wykonania i komfortu czytania jest genialny, natomiast przestałam z niego korzystać, bo przerzucanie e-booków na czytnik było upierdliwe. Calypso plus ma powgrywane aplikacje
A, i w ogóle są porównywarki cen e-booków, np. na wspomnianym blogu Świat Czytników.
glassdoll95 napisał(a): > Jak myślicie, co stoi za reedycją nowym wydawnictwie? Chyba problemy w Akapit P > ress odpadają, skoro cała seria jest już dawno wydana? Może jej po prostu zaoferowali korzystne warunki finansowe, skoro nawet do e-booków ją przekonali - wcześniej była
gadżety związane z pasją – akcesoria sportowe dla aktywnej kobiety (smartwatch, shaker, ubrania sportowe, mata do jogi), miska na włóczki dla dziewiarki, zestaw farb dla pasjonatki malarstwa, książka lub czytnik e-booków dla książkoholiczki. Wystarczy znać hobby ukochanej i poszukać akcesoriów z