15 577 wyników w czasie 148 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

do edek40 :)))

No,właśnie :( ...Bardzo chciałam uzyskać cenną dla mnie poradę,a tu takie rzeczy się porobiły :) ...Staram się jednak radzić sobie jak umiem najlepiej,i chyba jakoś wychodzi. Pozdrawiam serdecznie,i dzięki za empatię ;)

Re: do edek40 :)))

Chyba sympatie :))) -- Po ptokach. Beret sie sfilcowal...

Do edek40

Daj sobie juz spoko z tym tematem. Niedawno walkowales go na innym forum. Masz jakies uczulenie?. Moze pie...ij kielicha, to Ci przejdzie. Wyluzuj.!

Re: Do edek40

> oczywiście, piesi mają stać i czekać aż Ty przejedziesz bo Ty nie widzisz gdy w > chodzą.Codziennie spotykam takich właśnie nie widzących kierowców.Nawet w dzień Ja tam sie zatrzymalem, kierowca cienkiego rowniez. Az tak ciezko przeczytac i zrozumiec, ze nie o to w tym watku chodzi? Cz

Widzisz, edek40...

Edukacja inzyniera jest procesem dosc skomplikowanym. To, czego ludzie ucza sie na studiach jest czesto tylko wstepem do czegos bardziej odpowiedzialnego. Tak jest w przemysle lotniczym, zbrojeniowce, w koncernach samochodowych i w innych podobnych. Tam jest ostra selekcja wg kryterium najwy

Re: Widzisz, edek40...

Cóż, Polka to bardzo, bardzo bogaty kraj. I jak pisał klasyk, Rzeczpospolita to kawał sukna, z którego każdy chce swój kawałek urwać. Stać nas na to, a co ? Projektanci jakoś spokojnie projektują i nie przejmują się dolą kierowców. Ronda miały być rozwiązaniem problemów ze skrzyżowaniami. Mo

edek 40 odpowiedz

zabierasz w kazdej sprawie głos chyba za rano wstajesz dziecko 5 letnie nie chodzi do szkoły chyba że takie mąder jak tatus .komunikat zrozumiały dla tych co czytają ze zrozumieniem ty nie umiesz . umiesz tylko ujadać . dziecko bedzie sie wstydziło ciebie

Re: edek 40 odpowiedz

o, debilek ?

edek40, a "samoksztalcenie" ?

Sa ludzie, ktorzy potrafia uczyc sie nieustannie, niezaleznie od dziedziny. Sa ksiazki, internet, czasopisma, ...inne zrodla na temat techniki jazdy, rozumienia manewrow, przepisow, kinematyki pojazdu, ... Dlaczego ludzie sa tak oporni na rozumienie spraw podstawowych? Siedzac za kolkiem t

Re: edek40, a "samoksztalcenie" ?

> Sa ludzie, ktorzy potrafia uczyc sie nieustannie, niezaleznie od dziedziny. Ale nie wszyscy wymyslaja teorie wzglednosci. Ba, do dzis sa liczne osoby, ktore nawet jesli o niej slyszaly, to jej nie pojmuja. > Sa ksiazki, internet, czasopisma, ...inne zrodla na temat techniki jazdy, r

edek40 sobie kpi

W Polsce byla akcja likwidacji strzalek i media pisaly, ze to dlatego, "aby bylo zgodne"...

Re: edek40 sobie kpi

TU AKURAT JEST ODWROTNIE... DO TEGO SIE ZOBOWIAZALISMY CHYBA ZE 40 LAT TEMU...

Tak trzymac, edek40!

!

Re: Tragedia z blachego powodu...

Jak napisał edek40 - Żal człowieka ..........ale,czwartek ~godz 15,00,jadę S8 w kierunku Połczyńskiej.Za zjazdem na Sochaczew jest wjazd z Sochaczewa na S8 oddzielony barierkami. Gdyby nie stojący na lewym pasie samochód(tam są trzy pasy + dolotowy)było by żal "dwóch człowieków". Jechałem jak to

edek40, masz 100% racji

Masz rację. Niestety zawsze znajdą się naiwni, czy wręcz tzw. etatowi pożyteczni idioci, którzy podobnym akcjom przyklasną, łykając, że chodzi o jakiś szczytny cel, a nie o ordynarne łupienie kasy.

Re: "srednio o 30 km/h" czyli winne sa drogi.

edek40 napisał: > Edek rowniez, bo zniesiono obowiazujaca od lat czterdziestke, ofiarnie kontrolo > wane przez policje i ustanowiono... 90 km/h. I co? Na wszystkich 40-tkach mozna tera jezdzic 90-tka? -- Klemens1: "pamiętaj: gdy się poddasz, będziesz nikim, lepiej rób z

edek40 wez zerknij ,mazda (początek wątku)

626 mazda juz ma 270tys i cos zaczelo stukac w przednin kole , drazki pewnie juz ? dzwiek od dolu , czy tylko drozki stabilizaczyjne(jakos tak) ? pozdrawiam -- Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon speedone-NEW <

Re: edek40 wez zerknij ,nera

Ma już z 38 lat i z cysterne piwska przelewu i tak mnie czasami łupie, że aż strach.Nie wiem co to może być i taka jakaś cicha i bezźwięczna jest...??? -- bassoonerka

edek40 wez zerknij ,alfa

-- bassoonerka

Re: edek40 wez zerknij ,alfa

No ja mam 145 z 95 roku , wlasnie blachy leca , i teraz dostalem w spadku stilo abarth z silnikiem 2.4 , to sie dopiero zacznie zabawa :)

1 2 3 4 5 6