279 wyników w czasie 69 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Eemmy

Skusisz się jutro na małe party? Wyszło bardzo spontanicznie i jest spore zainteresowanie. Nawet girl się odgraża, że z Gdyni przyjedzie :) Szczegóły w wątku "Sobota".

Re: Eemmy

Ale ulanska fantazja z tym wiadrem:) Zaczynam sie martwic tylko o ten metaliczny posmak... -- czas płynie na moją (nie)korzyść...

Eemmy

Więcej samokrytyki panienko.Robisz z siebie publiczna idiotkę a na dodatek tak nudnie piszesz,ze az nudno się tu zrobiło.Już nie mam ulubionego czytadła przez ciebie.

Re: Eemmy

aaa ooooo....to idź ...co to robisz?

eemmy1

teraz nie mam za bardzo czasu ale wieczorem z miłą chęcią Tobie odpowiem na tą krytyke mojej osoby ciekawi mnie, skąd Ty wiesz jaki jestem i czemu mnie nie ma ostatnio na forum? -- ☺ ☻ ♀ ♂ 4626805 lub 3257387

Re: eemmy1

masz racje nie będe Tobie nic o sobie pisał bo głupia byłaś i taka nadal jesteś nie chcesz zawiesić broni, więc baw się dobrze, ja na tym nie strace życze Tobie powodzenia w Nowym Roku... -- ☺ ☻ ♀ ♂ 4626805 lub 3257387

Eemmy1 !!!

Moja droga Ty piszesz, ze My nie potrafimy sie szanowac - a co Ty wiesz o tym??? A kto sie szmaci na forum??? Zastanow sie nad tym czy takie posty powinny sie pojawiac na forum publicznym? Czy nie lepiej pisac sobie to na maila lub gg?? -- śr., 23-11-2005 Forum: Towarzyskie Wątek: Eemmy1 !!! Autor: fiona_76

Re: Eemmy1 !!!

A to tak trudno to zgadnac?? -- Moje Słoneczko

eemmy1

a dlaczego koleżanka w końcu nie dołączyła do nas na kręgle? -- Jesień to bardzo brutalna pora roku - każdy może dostać z liści 4626805

Re: eemmy1

praca praca praca praca........

eemmy1:

eemmy1: Ty się nie załamuj, pracuj = Twój czas lenistwa też nadejdzie. Ja, na swój czas nicnierobienia, pracowałam przez wrzesień i październik ( od rana do wieczora - łącznie z sobotami ). Za te same pieniądze ( bo mam nienormowany czas pracy ). Po obecnych dniach nicnierobienia znowu okres

Re: Rządzący czas:

eemmy - a mnie czasami brakuje pracy, brakuje mobilizacji itd.Każdemu zawsze czegoś brakuje, więc cieszmy się tym co aktualnie mamy!Nie narzekać, pierś wypiąć i do przodu!Ale nie po trupach! No to szykuję się i za godzinkę przywitam się z kochanym Borkowem!A słoneczko świeci dla dorosłych i

taaaak eemmy1?

-- carpe diem

Re: taaaak eemmy1?

opowiem po wieczornym piątku:))))) konrado może coś skrobnie?????

WITAJ EEMMY1

Znowu zmieniłaś nick? Nie pogubisz się w tym wszystkim? Miłego dnia życzę. -- la donna e` mobile

Re: WITAJ EEMMY1

Nie jestem tu po to zeby dawać Ci rady,ale widzę,że musisz sie wygadać.jesli masz na to ochotę wykrzycz to w moja skrzynkę.Pozdrawiam. -- la donna e` mobile

eemmy1 + zlodziej_czasu :))) (początek wątku)

Pamietacie te pare? Moze by forumm znowu odzylo? :)))) -- ♥~♡

Re: eemmy1 + zlodziej_czasu :)))

A mnie pamiętasz Beti?;) -- "Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce " https://chwileciszy.fm.interia.pl/stalagrafika/golab.gif

Re: eemmy - czarnula 2-1

ha ha ha .....:)))))

Re: eemmy - czarnula 2-1

obie bylyscie kiepskie w tym poscie wiec niech bedzie ze bylo po 1-1 -- jade jade na motorze wiater mi owiewa twarz

1 2 3 4 5 6