Skusisz się jutro na małe party? Wyszło bardzo spontanicznie i jest spore zainteresowanie. Nawet girl się odgraża, że z Gdyni przyjedzie :) Szczegóły w wątku "Sobota".
Ale ulanska fantazja z tym wiadrem:) Zaczynam sie martwic tylko o ten metaliczny posmak... -- czas płynie na moją (nie)korzyść...
Więcej samokrytyki panienko.Robisz z siebie publiczna idiotkę a na dodatek tak nudnie piszesz,ze az nudno się tu zrobiło.Już nie mam ulubionego czytadła przez ciebie.
aaa ooooo....to idź ...co to robisz?
teraz nie mam za bardzo czasu ale wieczorem z miłą chęcią Tobie odpowiem na tą krytyke mojej osoby ciekawi mnie, skąd Ty wiesz jaki jestem i czemu mnie nie ma ostatnio na forum? -- ☺ ☻ ♀ ♂ 4626805 lub 3257387
masz racje nie będe Tobie nic o sobie pisał bo głupia byłaś i taka nadal jesteś nie chcesz zawiesić broni, więc baw się dobrze, ja na tym nie strace życze Tobie powodzenia w Nowym Roku... -- ☺ ☻ ♀ ♂ 4626805 lub 3257387
Moja droga Ty piszesz, ze My nie potrafimy sie szanowac - a co Ty wiesz o tym??? A kto sie szmaci na forum??? Zastanow sie nad tym czy takie posty powinny sie pojawiac na forum publicznym? Czy nie lepiej pisac sobie to na maila lub gg?? -- śr., 23-11-2005 Forum: Towarzyskie Wątek: Eemmy1 !!!
A to tak trudno to zgadnac?? -- Moje Słoneczko
a dlaczego koleżanka w końcu nie dołączyła do nas na kręgle? -- Jesień to bardzo brutalna pora roku - każdy może dostać z liści 4626805
praca praca praca praca........
eemmy1: Ty się nie załamuj, pracuj = Twój czas lenistwa też nadejdzie. Ja, na swój czas nicnierobienia, pracowałam przez wrzesień i październik ( od rana do wieczora - łącznie z sobotami ). Za te same pieniądze ( bo mam nienormowany czas pracy ). Po obecnych dniach nicnierobienia znowu okres
eemmy - a mnie czasami brakuje pracy, brakuje mobilizacji itd.Każdemu zawsze czegoś brakuje, więc cieszmy się tym co aktualnie mamy!Nie narzekać, pierś wypiąć i do przodu!Ale nie po trupach! No to szykuję się i za godzinkę przywitam się z kochanym Borkowem!A słoneczko świeci dla dorosłych i
-- carpe diem
opowiem po wieczornym piątku:))))) konrado może coś skrobnie?????
Znowu zmieniłaś nick? Nie pogubisz się w tym wszystkim? Miłego dnia życzę. -- la donna e` mobile
Nie jestem tu po to zeby dawać Ci rady,ale widzę,że musisz sie wygadać.jesli masz na to ochotę wykrzycz to w moja skrzynkę.Pozdrawiam. -- la donna e` mobile
Pamietacie te pare? Moze by forumm znowu odzylo? :)))) -- ♥~♡
A mnie pamiętasz Beti?;) -- "Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce " https://chwileciszy.fm.interia.pl/stalagrafika/golab.gif
ha ha ha .....:)))))
obie bylyscie kiepskie w tym poscie wiec niech bedzie ze bylo po 1-1 -- jade jade na motorze wiater mi owiewa twarz