44 wyników w czasie 84 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Imię dla brata / siostry Michała

się pytać sama siebie czy chciałabym mieć tak na imię i żeby np mój mąż miał dane imię. Jest tyle pięknych imion. Np ja trochę nie rozumiem uśmiechów na temat imienia Władek ( synek ma w przedszkolu) ale już np WojtEK bartEK są ok. Niestety ja nie chce sytuacji, której się spodziewam. Mając w

Re: Język miłości

https://www.youtube.com/watch?v=L0eK0JnHhhY Ojciec - dyrektor nieodrodnego https://twitter.com/Bart_Wielinski/status/1185824430905278464 syna. https://i.wpimg.pl/623x440/e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/1fadfdc80c9967a848aed80ccdb2e8e541d9905e.jpg

Re: Mój przypadek...

pies_z_laki_2 napisała: > Przeczytaj co już zbadała autorka wątku i zobacz, czy kierunek bb to zły kierun > ek. zawsze staram sie czytać uważnie - wiem co zbadała i przede wszystkim czego nie zbadała - kierunek może i nie całkiem zły ale prowadzi do niego po drodze jeszcze

Re: "Uwaga" z pania dziennikarka Kora

prowadzacy go zabierze. A s > zczególnie wie dokładnie, gdy rozmówca ten jest osobą publiczną, czy celebrytą. > > > No, ale to tak na marginesie. Powiem szczerze, że zachowanie pani Marii Czubasz > ek (choć wiem, ze wyrezyserowane to było) w pewnym momencie mnie zniesmaczyło

Re: Ten artykuł jest tendencyjny

bez dzieci. > Ale można tez przypuszczać ze Katarzyna rzuci Bart > ka, aby dał jej spokój z narzucaniem rodziny i dzieci. Być może odkryje ze Bart > ek to jednak nie to czego chce, bo musi się biedna trochę wyszalec, tak jak to > robią jej rówieśnicy. To nie jest złe. Wierz mi

Re: Przyszłość LEDów jest jasna, ale nie energoos

mówią ile ich kosztowało paliwo i z czego musieli zrezygnować żeby pojechać po nowe produkty :) Jeśli ktoś ma ochotę podyskutować na temat LED mój mail: ek_bart@gazeta.pl

znowu ty, i znowu wyzywasz wulgarny 63-nickowcu?

A liczyłem, że nabierzesz ogłady i kultury. Nic z tego jak widać. Prostactwo twoich wypowiedzi (jeśli je w ogóle można nazwać wypowiedziami) sprawia, że każdy cię łatwo identyfikuje mimo 63 używanych przez ciebie nicków: 1. adam.127 2. amdrzej.11 3. barnaba444 4. bart.j 5. jogurt

znowu przezywasz, wielonikowcu?

. amdrzej.11 2. barnaba444 3. bart.j 4. brzeize76 5. carrramba7 6. cudoktusk 7. czarna.patii 8. dyletat5 9. fly7181 10. gamon.0 11. grisza.14 12. grzyb_torunski 13. hrabina-monte-christo 14. jama.314 15. kaczymatol-presentation1 16. katarynka-kataryny 17. krokus24kr 18. manasonta 19

znowu ty, i znowu wyzywasz innych, wielonickowcu?

czy ty się w końcu nauczysz kultury i szacunku dla innych? Masz już prawie pół setki nicków, a w każdym wyzwiska i wulgaryzmy. Dziwne, że cię tolerują na forum GW, pewnie dlatego, że walisz "po linii" - nieważne jak, byle w PiS, co? 1. amdrzej.11 2. barnaba444 3. bart.j 4. brzeize76 5

Re: Zagadka skrytki Krzysztofa

bart.ek77 napisał: > Raz piszą, że ponowne przeszukanie utrudnia fakt,że pokój został odnowiony, > wyremontowany i pomalowany, a teraz znajdują dyskietkę gdzieś w końcie, więc > co to za remont był ? Była nie "w końcie", a w skrytce, a skrytek - zapewne - nie remontowano.

1 2 3 4