37 wyników w czasie 70 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Przypadek???

Pilko, wbrew wszystkiemu Twoje pytanie ma sens. I nie chodzi tu o jakieś klątwy, czy "zarażanie" nieszczęściem. Jeżeli chcesz, daj znać, a napiszę do Ciebie na priva. Korzystajac z mojej tu obecności pozdrawiam wszystkie mamy z tego Forum! fczurek

Re: pani do sprzątania-polecam(bo niedroga) -Wars

Ja bym chciała. MIeszkanie 75, raz na tydzień, Warszawa. Czy ta Pani równiez prasuje? Bo jeżeli tak, to biorę :) pzdr, fczurek

Re: moje sniadanie i wspolpracownicy

Hahaha! Mam pomysl: kiedy znowu zapyta, czy moze sobie nalac soku, powiedz powoli i wyraznie, patrzac mu gleboko w oczy: TO NIE JEST AKCJA PAJACYK! Zobaczysz, ze zadziala! Pozdro, fczurek

Re: iwostin podrozal czy co?

Dzieki, dzieki! Tera juz wiem. Tamtem pewnie byl bez filtrow. Fczurek

iwostin podrozal czy co? (początek wątku)

Dziewczyny, helpmi! Dzis rano kupilam w aptece nawilazajacy iwostin z filtrami (krem 75 ml). Zaplacilam prawie 30 zeta. Troche sie zdziwilam, bo ostatnio (2 mies. temu)kupowalam go za 18 zeta. Podrozal, czy moze mam skleroze? Pozdro, fczurek

Re: Duuuuuuużo zdrowia dla Kamila Durczoka!!!!!!!

Panie Kamilu - zdrowia na maksa! Trzymam za Pana kciuki!!!!! I pozdrawiam - fczurek

Re: Bozenka z 'Na dobre...'

Gość portalu: fczurek napisał(a): > No moze... tylko ze oprocz niej nie ma na kim oka zawiesic, wszyscy tacy > poprawni i nudni do urzygu...a z Bozenka przynajmniej mozna sie posmiac :))) No co ty? A Mariolka?

Re: Bozenka z 'Na dobre...'

Gość portalu: fczurek napisał(a): > Normalnie ja uwielbiam, chociaz nie ogladam serialu bo przyprawia mnie o... > (bueee)... i jestem zaniepokojona, ze jakos jej coraz mniej w tym szpitalu i > w ogole moze zniknac... co Wy na to? Chce wiecej Bozenki, a Wy???/ jak nie ogladasz

Re: Totalny Niewypał

totalny niewypal - anty gravity pod oczy cliniqua. wielkie (chociaz male objetosciowo) i drogie nic. normalnie nic. ale to nic - po prostu wiecej nie kupie :) fczurek

Re: krach życiowy

cale tabuny porzadnych facetow, nie sam wybrakowany towar. Generalnie wiec... raczej jestem za Zmiana. Pozdrawiam goraco. Fczurek

Re: Była dziewczyna mojego narzeczonego

zycze powodzonka! Trzymam za Ciebie kciuki! Fczurek

do zamfiry forgivmi (początek wątku)

Zamfira! Pamietam o tym, co Ci obiecalam przeslac jakis czas temu :). Zrobie to, mam nadzieje, ze juz niedlugo. Teraz mam tyle roboty, ze hej... wiec, plis, be cierpliwa!!! Pozdrawiam machajac przepraszajaco ogonem:)fczurek

1 2 3