okolica przepiękna ale hotel syf malaria biegające szczury zabłąkane wychudłe psy atakujące w pokojach nocne karaluchy fuj z daleka człowiek tam był za karę jedzenie bardzo złe
My z mężem lecimy 11.09.Jakieś pomocne sugestie co do wyboru pokoju?
Na północy Agia Marina, Platanias, Georgioupoli Plaża piaszczysta, długa, w wodzie płytko. Byłam z maluchami, bawiły się świetnie. W hotelu Georgioupolis Beach były dzieci z wnuczką na plażę chodzili w prawo za rzeczkę promenadą. My w Hotel Fereniki Complex z Triadą ale Triady już nie ma, hotel
Voucher był wydrukowany z neta, w hotelu nie było z tym żadnych problemów - byliśmy umieszczeni na ich "liście" hotelowej (hotel Fereniki Complex - Kreta). Opcja zapłaty to tylko karta kredytowa (my mamy polską kartę), TravelRepublic ściągnął sobie odpowiednią kwotę w euro - zostało to przeliczone
(pobyt 10 - 21.06) . Wyjazd z Wrocka do Fereniki Complex (a dokładnie do Foudoulis Family Apartments) - na 11 nocy z ALL - pobyt na duży PLUS (trochę tną komary). Cała przygoda zorganizowana na podstawie propozycji Piterka wg jednego z jego postów : Ryanair (lot) + taxi (w jedną stronę - z powrotem KTEL
Wczasy pobytowe w koncu maja, poczatek czerwca w kilka minut online 2 tygodnie np. na Krecie za: 1.ok. 800 zl./osobe z HB. Georgioupolis- Fereniki Complex/ ok. 400zl. przelot Ryanair z bag. podr. 10kg z W-wy, Katowic, Wroclawia i ok. 400zl. apart, 2os. z HB/ 2. za ok. 1150 zl. Hersonissos
JESTEM juz w fereniki- a wlasciwie zakwaterowana w sunlight..przy plazy i tropicanie..:) ladny pokoj bez zmieniania. wrazenia narazie fajne, reszte opisze po powrocie.
droga.Rzeczywiście leży na końcu Adelianos,w pobliżu łąki na której pasą się kozy ale to w niczym nie przeszkadza.Drogę narodową widać z najwyższego piętra hotelu ale w ogóle nie słychać jeżdżących aut. Pierwotnie miałam jechać do hotelu FERENIKI COMPLEX ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i
W hotelu Foundoulis w którym mieszkaliśmy pokoje i łazienki były urzadzone skromnie ale funkcjonalnie. Łazieniki bez rewelacji umywalka, wanna. Byliśmy w 3 osoby i zakwaterowani zostaliśmy zdaje się w studio, bo oprócz pokoju było jeszcze jedno pomieszczenie z dodatkowym łózkiem, ławą, telew
powielam pytanie poprzedniczki, zdjecia tych lazienek sa straszne. raczej nie zwracam uwage na wysoki standard jako ze w pokoju tylko sypiam, ale to juz jest lekka przesada
Ja byłem w 3* trzech hotelach to spiros&soula, Zorbas oraz fereniki complex w każdym mi się bardzo podobało. tylko w tym pierwszym było jakieś 2km do plaży.
Byliśmy tam w zeszłym roku. Hotel ,a w zasadzie hotele bardzo fajne kompleks składa się o ile pamietam z 4 połączonych hoteli. Standardowo jest tam pokój z balkonem, łazienka , salonik w którym jest dodatkowe łóżko, kuchenka, lodówka, naczynia , sztućce . My byliśmy bardzo zadowoleni mają fa
To masz http://www.oceniacz.pl/hotel/2187/aparthotel-fereniki-complex/opinie opinie i http://www.wakacje.pl/?page=opinieLista&id_okol=29&id_destynacje=29004&id_hotele=7902&gclid=COPisIGci6ACFQYFZgodInsPeQ tu i http://www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Hotel+Fereniki-ch_hb-hid_17044.html tu