fif27 napisała: slub 21.08.2010 czesc :) biore slub w tym samym dniu :D milo Cie widziec
fif27, czy Tu uwazasz ze jeden watek nie wystarczy? ;) -- life is brutal and full of zasadzkas-11 września 2010 r. popełnimy małżeństwo :>
fif27 na czerniakowską z Bródna jerst bardzo fajna trasa dokładnie taka jak poprzednik napisal. Pod tunelem patrząc w kierunku wisły jest oddzielony chodnik ze sciezką rowerową wiec nie masz się czego obawiac
Jeśli w poście ktoś się pyta o salę/DJa/kościół i nie podaje miasta, to od razu wiadomo, że to Warszawa ;) Chyba mieszkańcy stolicy uważają, że to oczywiste :P Koleżanko fif27, to jest forum ogólnopolskie. Mogę ci podać namiary na świetnego DJa z Wrocławia :D
fif27 napisała: > Witam, pewnie był już wątek o tym, jeśli tak to bardzo przepraszam za dublowani > e:), ale sprawa jest mega pilna, skoro taka pilna to chyba nie zaszkodzi w trybie pilnym przeszukać forum? >czy ktoś móglby polecić dobrego DJ-a/wodzierej > a na wesele
fif27 napisała: > Witam ktora rasa chomikow moze mieszkac razem-chodzi mi o 2 > oosbnikow w 1 domku..? ochomikach.w.interia.pl/ www.chomiki.pl/ -- Wy nam mówicie
fif27 napisała: > Jasne tylko wlasnie problem w tym ze gadu jest mi potrzebne do pracy- > zbieranie informacji prasowych.. W takim razie (przepraszam, bo nie znam sytuacji w Twojej firmie), mozesz chyba wystosowac odpowiednie pismo z potwierdzeniem od przelozonego, do dzialu
fif27 napisała: > Jezeli blok nie ma uregulowanej sytuacji gruntowej to czy > mieszkanie moze miec ksiege wieczysta? Wydaje mi się, że odpowiedź szybciej uzyskasz na forum "wspólnoty mieszkaniowe". Pozostają jeszcze inne fora prawne i lista dyskusyjna pl.soc.prawo No i
YBlEGt-JtyCzOnxQ-LbIHRY https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqszW3ZWu-BKfkyjUYucp9xySN6aBbM2sIZTyMgU0ScKHjet2D https://atpfirma.nazwa.pl/avilla/img/galery/27/max/d_092.jpghttps://1.bp.blogspot.com/_bFIfKw15aB4/TB-jPe9WvwI/AAAAAAAAAHc/0saPaNId8aQ/s1600/015d.jpg Chyba z lilia nie z kalia we slosach Lilia wyglada ladnie
" http://groups.google.pl/group/pl-sci-matematyka/msg/c036e1b380db4747?utoken=YpThpTEAAABKZTId6ABDG6OGvFIfS6Xy5Gn2IGBUS7rQ5uZ4KQpzdmSUttYKwilQ27C6fsTxuSJmB9txcqgm3prmENNKgFY5&hl=pl | "ksRobak" | news:ehti1r$2bs$1@inews.gazeta.pl... || No dobra. || Definicja: SUMA (Theoria Mnogosci) || Sumą zbiorów A i B nazywamy taki zbiór, którego elementami są wszystkie || elementy zbioru A i wszystkie elementy
wykladzinie 24. Potrzebny peciaz z zamieszkaniem Potrzebny tynkaz. (z ogloszenia) 25. Wez doga na loka!! Wyprowadz psa na spacer 26. Jaki lork taka pejda Jaka praca tak placa 27. Drajwer puszna na brejksy. Kierowca nacisnal na hamulce 28. Cziken rózni sie od turka tylko sajzem