fQrxYspWz4e2/7+AF7XHqZVTHxkBa jUJFUKUZEmuBp0dIVIdmcl3N28iefSWtCLetey+VNvgjGUijVr61TV+GG3nLh4L35Ax6HobT34lo1bRk9jWx8nwN48yw9Y3tGadnCyl1o8HtXcys2OvAq4PHwqrqvPg8mvAtFZAAAAAAAAAAAAI2BX0jjYUabqTdorzb3JczyvSvSOpiKrcurFdiNr2Xjv5lzpnpx156sX/dxdo8+MvH2OXpLMjcjTdab2OL71b2uNnOaWccuXWXpmiKlNlqnUZFV6dZMKkFJar2b
4ZBng0i8cbm4kKsD39swCDhKPz64COgMqw1u3b9TfUIRElq-JzWhPyqWSEFZ-MzGI9b21L2gJORxLIurfCSYkNjXG_NtM8THnCENwHQDNBItWdyS27rZUhKci_HlkmlkS81LhtoKsxmnG7QDUbsSeQIpt4Gm4MmY6OSMpuREGS-7ylBCJ0kVFn3VrEPkAnd2tkLHw3FzqE4G4xOVtsVLJMK8yTtYFPw8r-i2sSYO7UTeBoknX95QFHID9IHW3bSTeOuxBYMyhQDKiiHslV0PQK6xyCliWE72_jCO2Tulg
WJ4NH5QtPR3I9qGiKkgGgGgGAAMgApgMAAYAQADAAAAAAGABAABQEc9fGQhnJN8lvZ5b2ss2viq5pMxDJxmPlU3Lux+fifC1fidd33a eUMTOWdOXI+W5TKpsYykdW9gqm1CMuW5n6rQXeJYpnzjl9Hricw77HvEkjQLAACA5NLP9DK2bVl4vcjVPUcGFobCS5JLyOUyrh07U2tmks5yS83Y+R4nXNUU2o6zLnc7NqMbJJZJJeR9amnbTENuhHdDIJANASAAABpAMimAwAgYAAAMAAAEBGpNRi3y
ZTHOPqtYHtqS0ggjHcRHevb6ccYxnC8Fwv0c8GAYGWBa0cMCbzOgNdnhIAT1rPacHchzm4giqwxvzjD1xjjBVxt1drYNmfPCoLvUA7Ae8LTvHEx/uET35ChRbSbLyJAOMEAbw0TI27ZwxJi602isX81odJ+kQcBMHB2czgMic8iuWnWfevPo15GUU5DQBk0An3jcALvhBgBBbUEb6VSMvJ4njF7a5Kp55O44XauD5m3iKh44vetchZ2gqd2x0wQQbmIOfOM49q0iVy60/XPvLbT9MFcqXK5yqKyWQIFg3DsCMqOKIDgt7Bd
Jeśli w poście ktoś się pyta o salę/DJa/kościół i nie podaje miasta, to od razu wiadomo, że to Warszawa ;) Chyba mieszkańcy stolicy uważają, że to oczywiste :P Koleżanko fif27, to jest forum ogólnopolskie. Mogę ci podać namiary na świetnego DJa z Wrocławia :D
fif27 napisała: > Po pierwsze w dość dużej miejscowości-Warszawie:), to miło by było wspomnieć o tym w tytule wątku a jeśli nie, to w jego treści >a po drugie nie mogę przeczy > tać forum, gdyż mam dość trudną sytuację, która powoduje, iż nie mam na to chwi > lii
YBlEGt-JtyCzOnxQ-LbIHRY https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRqszW3ZWu-BKfkyjUYucp9xySN6aBbM2sIZTyMgU0ScKHjet2D https://atpfirma.nazwa.pl/avilla/img/galery/27/max/d_092.jpghttps://1.bp.blogspot.com/_bFIfKw15aB4/TB-jPe9WvwI/AAAAAAAAAHc/0saPaNId8aQ/s1600/015d.jpg Chyba z lilia nie z kalia we slosach Lilia wyglada ladnie
fif27 na czerniakowską z Bródna jerst bardzo fajna trasa dokładnie taka jak poprzednik napisal. Pod tunelem patrząc w kierunku wisły jest oddzielony chodnik ze sciezką rowerową wiec nie masz się czego obawiac
fif27, czy Tu uwazasz ze jeden watek nie wystarczy? ;) -- life is brutal and full of zasadzkas-11 września 2010 r. popełnimy małżeństwo :>
fif27 napisała: slub 21.08.2010 czesc :) biore slub w tym samym dniu :D milo Cie widziec
fif27 napisała: > Witam ktora rasa chomikow moze mieszkac razem-chodzi mi o 2 > oosbnikow w 1 domku..? ochomikach.w.interia.pl/ www.chomiki.pl/ -- Wy nam mówicie