7 wyników w czasie 64 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Aktualizacja Firefoxa (początek wątku)

Witam, Mam z pozoru błahe pytanie dot. przeglądarki Firefoxu. Otóż miałem wersję 9.0.1 i zaktualizowałem ją sobie poprzez samą przeglądarkę (bez ściągania pliku instalacyjnego) do wersji 10.0. Doczytałem że wersja 10.0 to nowy wygląd m,in strzałka nawigacji która znika, gdy jest nieaktywna. U

Re: Firefox 7.00

Nie, tylko na Firefoxu. Wiem že moge korzystać z innych przegladarek ale przyzwyczailam sie do Firefoxa..

nie dzial mi vlc - brak obrazu, dziek jest.

nie dzial mi vlc - brak obrazu, dziek jest. Dwa dnni temu ogaladem film i bytlo wszystko ok. DZis zainstalowalem nowy upgrade do firefoxu.

Re: Blog. nt.

eeela napisała: > Ja jestem stanowczo ze szkoły opozycyjnej. Może jeszcze 'używam windows, > firefox', 'za pomocą windowsu, firefoxu'? A nie, używam Windowsów i Firefoxa. Explorera też. > Szkoła odmieniania wyrazu 'blog' > według wzoru na odmianę rzeczowników męskich

Re: Blog. nt.

Ja jestem stanowczo ze szkoły opozycyjnej. Może jeszcze 'używam windows, firefox', 'za pomocą windowsu, firefoxu'? Szkoła odmieniania wyrazu 'blog' według wzoru na odmianę rzeczowników męskich niezywotnych jest sztuczną hiperpoprawnością wbrew wyrobionemu w internetowym języku uzusowi

Internet Explorer 8 RC1 - już do ściągnięcia (początek wątku)

Nie widze zadnych nowosci. Wszystko co jest omawiane w artykule juz jest w Firefoxu lub Operze.

explorer / mozilla firefox / opera (początek wątku)

uzywam opery i firefoxu uwazam ze explorer to przeszlosc a wy na czym pracujecie??