17 wyników w czasie 97 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: problem z przedszkolem:(

> firella2- nigdy nie wybrałabym takiego zawodu, który zagwarantowałby mi pracę k > tórej nienawidzę. No właśnie, a dziecko nie ma przecież żadnego wyboru, musi chodzić tam, gdzie rodzice mu każą.

Re: problem z przedszkolem:(

firella2- nigdy nie wybrałabym takiego zawodu, który zagwarantowałby mi pracę której nienawidzę. Nie chodzi o to, by na siłę hartować dziecko ale o co by znaleźć PRZYCZYNĘ zachowania dziecka. rycerzowa- jak rozumiem proponujesz, by autorka wątku przeniosła dziecko do innego ( mniejszego

Re: Prodeste - w jaki sposób diagnozujemy

firella2 napisała: > Moim zdaniem ma znaczenie, czy w tej konkretnej sprawie występujesz jako bezstr > onny obserwator Bezstronny? Żartujesz. To synonim obiektywizmu. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak obiektywizm w dyskusji. Nie występuje toto w przyrodzie. , ewentualnie

Re: Prodeste - w jaki sposób diagnozujemy

. Czasem być może są one przyciężkawe, okej. Nikogo jednak nie miałem i nie mam intencji urażać, ani wprowadzać w błąd. Nie piszę przecież, że ktoś jest głupi i nawija farmazon. Jak kogoś uraziłem nożami, to sorry. Firella, jakie to ma znaczenie gdzie ja pracuje? Znajdź choć jeden wpis mój, w którym

Re: Endokrynolog dziecięcy

Witaj firella2 - ja też poszukuję znalazłaś może już kogoś godnego polecenia?

Re: Prodeste

firella2 napisała: > mysia2000 napisała: > > > a do Prodeste warto? (po za tym ze drogo) > > > > No właśnie, też sie nad tym zastanawiałam, w sumie do Opola nie mamy daleko. We > szłam na ich stronę, czytam... jakaś ta kadra niezbyt doświadczona

Re: Upośledzenie zdolności niewerbalnego uczenia

firella2 napisała: > Hmm... to ciekawe, u syna w Wechslerze dysproporcje były podobno "rażące" - ska > la werbalna dużo powyżej przeciętnej, niewerbalna trochę poniżej. Tu się wdarł pewien skrót myślowy jak pisałem o tym chłopcu. Skale też o niczym nie muszą mówić, jednak Wechsler nie

Re: Upośledzenie zdolności niewerbalnego uczenia

firella2 napisała: > Zdaniem psycholog, u której byłam z synem, w ZA inteligencja werbalna dużo prze > wyższa niewerbalną, nie wiem czy w przypadku HFA jest jakaś różnica. Hej, hej. Powolutku. NLD (lub NLVD) to nie jest zaburzenie ze spektrum autyzmu. Owszem, podejrzewam, że łatwo

Re: Re

firella2 napisała: > obawiam się, że posiadanie orzeczenia o > niepełnosprawności i dorastanie ze świadomością, że jest się osobą > niepełnosprawną może osłabić motywację do zdobycia wykształcenia, > później szukanie pracy czy założenia rodziny... A moim zdaniem wcale tak

Re: delfinoterapia

firella2 napisała: > Naprawdę myślicie, że pływanie z delfinami za kilkanaście czy > kilkadziesiat klocków pomoże wyleczyć dziecko z autyzmu czy ZA?? :O > Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać.. WYLECZYC autyzmu nic nie wyleczy, ale jesli pomoze dziecku odczytywac

Re: nie mogę znaleźć pracy

Ja sie wpisalam na profeo.pl i nie musialam szukac, sama sie zdziwilam jak do mnie zadzwonil headhunter. Moze to brzmi jak chwalenie się, ale no fakt, jestem z tego dumna. Pracowalam na to zeby byc uznawana za specjalistke, i wreszcie mam poczucie ze ktos to docenil. firella2

Re: do nitka111

firella2 napisała: > A "0" w szkole wybrać nie mogłam, bo w naszym mieście (Katowice), a > przynajmniej w naszej dzielnicy nie ma oddziałów przedszkolnych w > szkołach. Ale są w Katowicach oddziały zerówkowe bezżywieniowe znajdujące się przy przedszkolach. Dziecko

Re: Witam, jestem tu nowa

Witaj Firella2 Idz Ty najlepiej z tymi wynikami do endokrynologa, bo lekarz pierwszego kontaktu napewno nie ma tyle doswiadczenia z chora tarczyca co specjalista. A laboratorium tez radze zmienic. Bo roznica wyniku w ciagu kilku dni prawie 200% to jest niemozliwe nawet jak sa wahania dobowe

Re: Witam, jestem tu nowa

haj firella2, Tsh masz nie ladne. Mam sugestie.. mozesz zrobi badania w innym labolatorium, niz to w ktorym robilas tsh? To tsh ma stosunktowo duzy zakres norm.Co oznacza ze w laboratorium robia starymi (?)metodami . Pelna diagnostyka to : tsh, ft3 , ft4 ( ft3 , ft4, a nie t3 i t4) tpo