388 wyników w czasie 90 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wiola Fiuk (początek wątku)

czy pamiętacie z you can dance Wiolę Fiuk z Siedlec? Właśnie wzięła udział w got to dance . Zasmuciło mnie, że wyrzekła się Siedlec. Zapytana skąd przyjechali odparła że z Gdyni :(((

Re: Wiola Fiuk

Czy ona nadal na stałe mieszka w Siedlcach, bo jeśli w Gdyni, to chyba nie skłamała? Z Twojego posta wynika, że pytanie brzmiało: "skąd przyjechała?", a nie "skąd pochodzi?".

Obywatel Fiuk

w akcji ;)

Re: Obywatel Fiuk

prokurator tez kolega...

Fiuk odwołany

to jak żyć...? jak żyć..? w mieście bez elit, a na dodatek z niemiecką klątwą..

Re: Prezes Technoparku Pomerania odwołany za prob

Krajobraz po prezesie FIUKU: - Jak ktoś myśli, że powodem odwołania Fiuka jest opóźnienie w inwestycji to jest w głębokim błędzie. Otóż jak odwoływano by każdego prezesa/dyrektora miejskiej spółki za opóźnienie to nie mieliby z kogo wybierać kolejnych. - Fiuk został odwołany za inne

fiuk pilnuje paroweczek

, na rozwoj malych firm potrzebne sa (oczywiscie!) przede wszystkim pieniadze a nie biura. to mis a mis im wiekszy tym lepiej a fiuk to kierownik misia, ktory za pieniadze podatnikow pilnujr aby ktos nie ukradl paroweczek aktywistom po , ktorzy zatrudnili bylego vicka szutta.

Re: fiuk pilnuje paroweczek

zed.1 napisał: > Ja sie nie dziwie, ze ty piszesz głupoty skoro nie rozumiesz do czytasz. komentarz jak z piaskownicy. nawet niezyczliwy komentarz ale trzeba umiec sformulowac. z twojego nic nie wynika. piaskownica. zapewne zed.2 w piaskownicy odpowiedzialby zed.1 - " a wlasnie, ze ty jes

Chmury nad Fiukiem?

otrzymałam anonimowe pismo, w którym określone są konkretne zarzuty w stosunku do prezesa Spółki miejskiej SPNT - Pana Grzegorza Fiuka. Pismo to przekazuję jako załącznik do mojego zapytania. Proszę o wyjaśnienie oraz odpowiedź na piśmie

Re: Chmury nad Fiukiem?

Jacyna-Witt > "W dniu dzisiejszym otrzymałam anonimowe pismo, w którym określone są konkre > tne zarzuty w stosunku do prezesa Spółki miejskiej SPNT - Pana Grzegorza Fiuka. > Pismo to przekazuję jako załącznik do mojego zapytania. Proszę o wyjaśnienie o > raz odpowiedź na piśmie

Obrycki kontra Fiuk (początek wątku)

I co kolego, nie poszła akcja antynitrasowa i szkalowani własnej partii, to teraz zabierasz się za Fiuka. To już chyba przesada, nie jeden krok za daleko, a cała mila

Re: Obrycki kontra Fiuk

to-je-ko napisała: > I co kolego, nie poszła akcja antynitrasowa i szkalowani własnej partii, to > teraz zabierasz się za Fiuka. To już chyba przesada, nie jeden krok za daleko, > a cała mila Widzę że ranek obrodził nam psychopatycznymi spamerami i politycznymi pałkarzami na

nie POdszywaj się Fiuk!

walczysz o kasę Pani Streżyńska rzeczywiście pilnuje spraw internetu szerokopasmowego i dlatego: "Po drugie, Urząd Komunikacji Elektronicznej ogłosił przetarg na częstotliwość do budowy ogólnopolskiej sieci szerokopasmowego dostępu bezprzewodowego do Internetu, (który wygrała z końcem ub

Co u Wioli Fiuk? (początek wątku)

pozytywneinspiracje.pinger.pl/ Jestem pozytywnie zaskoczona:-)

Życzę powodzenia Panie Fiuk

Mam nadzieje, że mimo rzucania kłód podnogi przez zwyczajnie głupich i wypaczonych ludzi o polskiej mentalności uda się ten jakże ważny dla Szczecina pomnik odbudować. A kogo tak bardzo będzie Sedina raziła w oczy nie musi jechać i jej oglądać - zrobią to inni, zwyczajni normalni ludzie, a dużo l

Re: Życzę powodzenia Panie Fiuk

Niestety, a może i naszczęście, nie jestem betonową tandetą, tylko gorącokrwistą kobietą i nie mam zamiaru wystawać na cokole i udawać "atrakcję turystyczną"... 8-P

Wiola Fiuk - tancerka :dd

1 2 3 4 5 6