25 wyników w czasie 65 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Flixotide, a Flixonose-pomylka... (początek wątku)

Pani Doktor! Pomylilam sie i tydzien czasu psikalam dziecku (2xdziennie) do nosa Flixotide, zamiast Flixonose (nie wiedziala, ze sa dwa rodzaje, a mialam w domu pierwsze i zaczelam podawac-dzis sie zorientowalam) Czy to powazna pomylka? Z gory dziekuje za odpowiedz ps. Bral je na katar

Re: Flixotide, a Flixonose-pomylka...

Jakoś nie wyobrażam sobie jak "technicznie" psikać do nosa flixotide, przeciez to nawet nie wygląda jak aerozol do nosa, ma zupełnie inna formę. Nie zastanowiło cię to?

Re: nie wiem co robic??

flixo 50 i wieczorem do tego singular 4 a rano po jednym psiknieciu do nosa flixonose. -- fotoforum.gazeta.pl/5,2,moniskap.html

nie wiem co robic?? (początek wątku)

powazniejsze.Raz mial zapalenie płuc(jak mial 3tyg) i kilka razy zapalenie oskrzeli przez 4 lata. Pani alergolog dołozyła mu jeszcze flixonose(czy jakos tak-sterydy w spreju)ze wzgledu na katar. Nie podałam mu jeszcze ich-nie chce go faszerowac nimi. Nie ma dusznosci,zadyszek...choruje roznie- na angine

pomocy ... biegunka u 3 latka po odstawieniu leków (początek wątku)

synek przyjmował przez rok leki na alergię i astmę, flokxotide , hardik , xyzal , flixonose. kilka dni temu odstawił wszystkie leki ponieważ mamy robic testy na alergie i nagle dostał biegunki. czy to mozliwe że organizm tak reaguje na odstawienie leków?

Re: katar alergiczny

ten kolor żółty świadczy o tym, że dochodzi do nadkażenia bakteryjnego. Moja córka jak ma katar to czasami rano wysmatrka zielone. Katar alergiczny: przezroczysty, wodnisty lub śluzowaty. Jak ma nadkazenie nie mozna dawac sterydów donosowych, typu flixonose, buderhin. Pozdrawiam

co do nosa??? (początek wątku)

podpowiedzcie czym psikac corce do nosa bo ma tak zapchany ze szok psikam woda morska ale ona nie wiele daje:( dodam ze zwiekszylam jej dawki fixofide i berodual:( pomyslalam czy nie psikac rano flixonose????? ---------------- Maleństwo :) https://www.suwaczek.pl/cache/03bfb2ec80.png

alergia na trway (początek wątku)

córcia 5 lat od zeszłego roku ma stwierdzoną alergię na trawy i zboża. Dla nas teraz jest najgorszy czas, jesteśmy na flixotide, flixonose ponieważ ma niedrożność trąbek słuchowych co przyczyną jest alergia. W tej chwili ma zapalenie spojówek i też oczywiście ma przepisane kropelki

Re: Flixonase - jakie efekty?

U nas też dostaliśmy Flixonose z zalecania Laryngologa i Alergologa. Mamy stosować 2 tygodnie i przerwa ok. 2 tygodni. Miałam wrażenie że pomaga. Szczególnie na lejący się katar. Kaszel też u młodego (2,5 roku) się pojawia, ale raczej nie zauważyłam związku z flixonase. Na kaszel podaję

Re: Nagle łzawiace oczy i wodnisty katar

Mój brzdąc dostaje raz aerius (kilka buteleczek),a potem alergolog zmienia na coś innego - ostatnio zaditen. Mam wrażenie, że zaditen działa najlepiej. Oprócz tego zyrtec. Natomiast do noska dostaje z przerwami flixonose. Aerosol do nosa, który przy okazji ma obkurczać nadmiernie powiększony 3

Re: Do mam dzieci z alergią/astmą oskrzelową

4,5 latka z alergią wziewną, do tego podejrzenie astmy, ale na tym staneło. na codzień xyzal, w okresie pyleń flixonose do noska. jak pojawia się infekcja i kaszel to leczymy pulmicortem, jak skurcze oskrzeli (miewa duszności) to dostaje berodual w areozlolu lub do inhalacji (czasami atrovent

Jak wygrać z katarem (3,5 latek) ? POMOCY... (początek wątku)

: -Euphorbium - Sterimar - Nasivin - Homeodose8 - Flixonose (steryd) - syrop z cebuli do picia ale nic to nie dało do tej pory......Podać Eurespal? Do lekarza z samym katarem (nie zielonym) nie chodzimy bo strata czasu (z doswiadczenia wiemy że dodają do tego co najwyzej Mucofluid i/lub Otrivin

1 2 3