25 wyników w czasie 90 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: niedosłuch u dziecka

Jesli lekarz nie wydal Ci sie kompetentny to idz do innego. Flixonose to steryd. Steryd ma na celu zwalczyc stan zapalny. Ja mialam juz 2 epizody u dziecka z tzw. plynami w uszach i nigdy nie podalam sterydow. Przyznaje jednak, ze porownujac tympanometrie mojego syna z ta, ktora ty przedstawilas

Re: Do mam dzieci z alergią/astmą oskrzelową

4,5 latka z alergią wziewną, do tego podejrzenie astmy, ale na tym staneło. na codzień xyzal, w okresie pyleń flixonose do noska. jak pojawia się infekcja i kaszel to leczymy pulmicortem, jak skurcze oskrzeli (miewa duszności) to dostaje berodual w areozlolu lub do inhalacji (czasami atrovent

Re: Flixotide, a Flixonose-pomylka...

raczej nic oprócz ew krwawienia z nosa sie nie stanie

Re: Flixotide, a Flixonose-pomylka...

ja mam we Fixotide dwie koncowki, jedna nakladke do buzi i taka normalna prosta, jak do nosa wlasnie. Wg tego co teraz czytam to jest to to samo, z tym samym stezeniem. -- Zapraszam na forum Mama KaOwiec

Re: Pulmonolog - jak to się odbywa?

córkę w domu. bywało, że kaszlała od spływającego kataru, tu sprawę załatwił nowy lek na alergię (aerius, clarityne czy jak to się tam pisze, nie działały). dopiero po xyzalu była widoczna poprawa. ciagnący się wodnisty katar poszedł w zapomnienie (w sezonie pyleń dodatkowo dostaje flixonose). to, że

pomocy ... biegunka u 3 latka po odstawieniu leków (początek wątku)

synek przyjmował przez rok leki na alergię i astmę, flokxotide , hardik , xyzal , flixonose. kilka dni temu odstawił wszystkie leki ponieważ mamy robic testy na alergie i nagle dostał biegunki. czy to mozliwe że organizm tak reaguje na odstawienie leków?

Re: Coryzalia na katar dla malucha

mój synek miał katar wiele wiele tygodni i nikt nie wiedział od czego niby wszystko ok a gęsty zatokowy katar był i nic nie pomagało począwszy od nasiwin po sterydy flixonose i zaczęłam homeopatycznie nigdy nie wierzyłam w te granulki ale ręce opadały i właśnie coryzalia 3 x niecała tabletka ale w

Re: nie wiem co robic??

flixo 50 i wieczorem do tego singular 4 a rano po jednym psiknieciu do nosa flixonose. -- fotoforum.gazeta.pl/5,2,moniskap.html

nie wiem co robic?? (początek wątku)

powazniejsze.Raz mial zapalenie płuc(jak mial 3tyg) i kilka razy zapalenie oskrzeli przez 4 lata. Pani alergolog dołozyła mu jeszcze flixonose(czy jakos tak-sterydy w spreju)ze wzgledu na katar. Nie podałam mu jeszcze ich-nie chce go faszerowac nimi. Nie ma dusznosci,zadyszek...choruje roznie- na angine

Re: Nawracające biegunki 3 l - prosze o pomoc

...bierzemy....xyzal, flixonose, singulair, pulmicort, pecto drill to wyszstko min 2 tyg....a po wyleczeniu, juz wiemy ze polozymy sie na oddział do dalszej diagnostyki......moze dowiem sie i pokaze te wyniki nowemu lekarzowi....bo mala tu nalezy do gastrologa....ale jak narazie "jedziemy" na humana mct, ograniczamy

Re: Xyzal na trzeci migdał?

powodować taki kolor śluzówki powiedział, że niestety tak. Na obkurczenie migdała mój 3 latek dostał Flixonose - steryd donosowy, który powinno się podawać 2 tyg a potem przerwa m.in. 3 tyg. Dostał też donosowe kropelki z gentamycyną i coś antyalergicznego - u nas akurat aerius. Generalnie chodzi o

Re: kaszle i smarka od trzech miesięcy bez przerw

na suchy kaszel, a zamiennikiem do flixonose jest Fanipos (to samo, tylko fanipos tańszy). Nam również Pani doktor mówiła, że śluzówka wskazuje na alergię, stąd mamy też aerius. Testy również wyszły czyste, choć Mały ma ewidentnie objawy alergiczne. Bardzo dużo sobie obiecuję po wczorajszej

1 2 3