104 wyników w czasie 62 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ćwierćinteligencja za ideolo antyaborcyjnym (początek wątku)

narrację prof. Piotra Sieroszewskiego, prezesa Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, którego pacjentką była Anita, o tym, że "to dziecko mogło być leczone i żyć." - Jeżeli są jakieś znaczące sukcesy w leczeniu letalnej postaci wrodzonej łamliwości kości, to zachęcam prof. Sieroszewskiego, by na

Kraków - Cm. Rakowicki - Jordan

lekarzem społecznikiem, inicjatorem lekcji wychowania fizycznego w szkołach. Oprócz praktyki lekarskiej jako lekarz ginekolog i położnik działał na wielu polach działalności społecznej, lecz najbardziej znany jest z idei zakładania ogrodów od jego nazwiska ogródkami jordanowskimi. Wzorowany na

Re: Kobieta oddała życie w imię religii. Polska,

Krakowa wieźć do kliniki, bo na miejscu nikt sobie z tym poradzić nie potrafi. Jakby na miejscu byli wykwalifikowani specjaliści a nie akuszerki z tyt dr med o specjalności ginekolog położnik, to pewnie kobieta by żyła. Na całym świecie coś co jest izbą porodową, prowadzoną przez położne, ulokowane

Re: ginekolog położnik z Żeromskiego Kraków

Czy nikt nie wie? :(

ginekolog położnik z Żeromskiego Kraków (początek wątku)

Wiem ze juz bylo duzo podobnych tematow ale mnie interesuje ktorzy lekarze wspolpracujacy ze szpitalem zeromskiego na ten moment i przyjmujacy tam porody przyjmuja na nfz i gdzie Jesli mozna prosic o namiary i czy dr Dorota Nowak ma umowe z nfz w tym roku?

dobry ginekolog położnik, szpital Żeromskiego (początek wątku)

Witajcie, przeprowadzam się do Krakowa z zamiarem urodzenia dzidziusia w szpitalu Żeromskiego (jestem w 34 tyg. ciąży). Poszukuję namiarów na sprawdzonego ginekologa z w/w szpitala. Kogo polecacie? Dzięki! Ania

Ginekolog położnik - śródmieście i nie tylko (początek wątku)

Witam. Poszukuje dobrego ginekologa (najlepiej żeby również odbierał porody) w okolicach centrum Krakowa. Wiele dobrych opinii słyszałam o dr. Andrzeju Jaworowskim, ale z racji tego, że przyjmuje na Hucie, jest to trochę za daleko. Zależy mi na dobrze, fachowo prowadzonej ciąży, ale nie ukrywam

Re: Były wiceminister zdrowia Krzysztof Grzegorek

w Krakowie i po prostu zmienił miejsce pracy. Po czwarte szkoda, że nie pracuje w Skarżysku, bo to w opinii wielu pacjentów najlepszy w ostatnich kilkunastu latach ginekolog-położnik jaki pracował w tej lecznicy.

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży w Krakowie po

miejsc powinniśmy unikać dzięki temu same upadną a jakość leczenia i traktowania pacjęta w innych miejscach będzie lepsza.Tak jak już pisałam nie potrzebujesz w tym momencie specjalisty od leczenia niepłodności a zaufanego, doswiadczonego położnika.

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży w Krakowie po

Ciąża po in vitro jest normalną ciążą!!!!! Nie prowadzi się jej inaczej. Nie ma również wskazań do cesarki z powodu zapłodnienia pozaustrojowego. Ja na twoim miejscu zrobiłabym test PAPA, jak ja byłam a ciąży w Krakoie go nie robili, tylko na ślasku. Popytaj wsród znajomych o dobrego położnika, to

Najlepsza porodówka w Piasecznie? (początek wątku)

). Jeśli jakaś kobieta chciałaby tam urodzić siłami natury, musi się liczyć z wydatkiem ponad 9 tys. zł. Za poród naturalny NFZ płaci szpitalom ok. 1,6 tys. - Jeśli wszystko przebiega bez komplikacji, to koszty są niskie i szpital może na tym zarobić - mówi Remigiusz Rak, ginekolog położnik ze szpitala

Re: Szpital Rydygiera w Krakowie?

, oksytocyny podłączonej na 7miu cm i bólach krzyżowych udało mi się urodzić zdrowego Synka. Od razu polecam również mojego położnika dr Janusza Dziedzica - facet pierwsza klasa. Zawsze mogłam na niego liczyć i nigdy nie trafiłam jeszcze na lepszego ginekologa i położnika. Rodziłam 8.12.2010. Więc

1 2 3 4 5 6