194 321 wyników w czasie 1 546 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ile pieniędzy potrzeba na życie w Wawie?? (początek wątku)

W tym roku piszę mature i chciałabym studiować w Warszawie.Jeżeli się uda to mam zamiar wynająć pokój.Ile pieniędzy na miesiąc będą mi musieli przesyłać rodzice?Czy wystarczy 1000zł?

Re: Ile pieniędzy potrzeba na życie w Wawie??

btabu napisał: > Za 1000zl to bedziesz zyl jak krol Mi w Poznaniu nie wystarcza 1000zł na życie po królewsku...

ile na życie ????? (początek wątku)

Ile pieniędzy wydajecie miesięcznie na jedzenie, środki czystości ewentualnie benzynę ? ? ?

Re: ile na życie ?????

Ja też zastanawiam się gdziesą te pieniądze nie umiemy zaoszczędzić tyle co kiedyś no cóż zarobki stoją a życie drożeje.

pieniądze na życie (początek wątku)

na ogół piszecie ile macie na zycie, czy to znaczy, że mąż/facet daje wam całą pensję i wy też? Czy np składacie sie po równo? Wcielam w zycie plan zapisków wszystkich naszych zakupów, ale np. mąż pali fajki i twierdzi, że to są wydatki z jego kieszeni. On daje mi na życie 1000 zł, ja ok

Re: pieniądze na życie

W sytuacji, gdy jedna strona nie zarabia, wszystko się zmienia. Ale tak, gdy zarabiają oboje, to dla mnie normalny układ. My z mężem też tak mamy. Każdy ma swoją kasę. Nie mamy nawet "wspólnej", tyle, że on co miesiąc daje mi określoną kwotę "na dom". Nie rozliczamy się przed sobą z pieniędzy

Re: ile potrzeba pieniędzy,żeby zacząć życie w US

Gość portalu: gosc napisał(a): > ...hej kwiatek, to sa tylko "dobre rady dla gromady" a ta "kobita" nie ma nawe > t jeszcze zadnej karty po co wiec sie slinic ???....paranoja ??? On jest kulturalnym czlowiekiem i zamiast polackiego trolla zdzielic w ryj to mu udziela dobrych rad

Re: ile potrzeba pieniędzy,żeby zacząć życie w US

Ameryce i dzis jestem milionerem. Wszystko zalezy od szczescia, determinacji, pracowitosci i zdrowia. Tak zdrowia bo zeby miec dobre ubezpieczenie zdrowotne z pracy trzeba miec dobra prace bo na byle jakim stanowisku takiego ubezpieczenia nie dostaniesz a ubezpieczenie prywatne kosztuje bardzo drogo

Re: Ile macie "na życie"?

Szczęście już mam. A pieniądze są niezbędne do normalnego życia, choć nie zawsze szczęscie dają. -- - Jak rozmnażają się brzydkie kobiety? - Po pijaku.

Re: Ile macie "na życie"?

18lipiec napisała: > Radości? hmmm oj nie. Nie teraz, nie w tym wieku. > To jest kwestia względna.Jest wiele innych rzeczy ktore dają mi radość. No właśnie kwestia względna. Jak ze wszystkim. Z wiekiem, z pieniędzmi, z zainteresowaniami, z radościami...

Ile miesięcznie wydajecie na życie? (początek wątku)

Proszę, poświęćcie chwilkę swego cennego czasu i napiszcie ile średnio wydajecie pieniędzy miesięcznie na życie. Chciałabym sprawdzić w ten sposób jaka kwota pieniędzy jest faktycznie niezbędna do życia. Pamiętajcie, że chodzi o wydatki głównie na życie czyli na jedzenie, ew. paliwo do auta

Re: Ile miesięcznie wydajecie na życie?

do 2,5 tys., ale za nic nie wychodzi. Bo zawsze coś: lekarstwa, niespodziewanie prywatna wizyta lekarska, a to nową oponę trzeba kupić, a to coś koniecznie do ubrania, a to hulajnoga dla dziecka... Generalnie żyjemy bez luksusów (niewiele odkładamy i na większe wydatki typu dobry sprzęt

Re: ile na życie?

Wraz z wiekszymi zarobkami najczesciej wzrastaja wydatki, w tym na jedzenie :) Zdarza mi sie zrobic zakupy na 2 tygodnie za 50 funtow (Iceland z dostawa do domu) ale takze 50 funtow na tydzien :) (jakies kurczaczki tez z dostawa do domku). Poza tym jakis pub, disco itp. ale to oddzielny

Re: Ile wydajecie na życie?

najtańsze rzeczy, nie chodzimy teraz na imprezki więc możemy oszczędzić na alkoholu i taksówkach. Niestety dobre czasy się skończyły i musimy nauczyć się żyć czasem za pożyczone

Re: Ile wydajecie na życie?

No własnie my też wydajemy na bzdury, które nie są ujmowane w budżecie i potem tych pieniędzy brakuje. Razem mamy teraz dochodu ~ 3.000,00, czasami dochodzą jakies dodatki u męża premia lub delegacja i tak wiecznie nam brakuje.Ale teraz się chyba porządnie wezmę za oszczędzanie. Lizbetka

Re: ile pieniędzy ?

Ale cóż innego Podcocem napisała? Że właśnie starcza i to nawet na "dobre życie, standard średnioeuropejski. "

Re: ile pieniędzy ?

Myślę że dla 4 sób 2 tys zł na jedzenie, ubrania, kosmetyki/chemie to kwota optymalna pozwalająca na życie powyżej minimum, ale żadne kokosy. Po prostu zwykłe, dobre życie, standard średnioeuropejski. -- http://abotak.com Niecodziennik

Re: ile wydajecie na życie...

Z tego, co piszesz, to mąż jest chyba ta osobą, która lubi poszastać kasą? Może ten halibut to czubek góry lodowej i stąd ten ciagły brak pieniędzy? Co z tego, że Ty będziesz sobie odmawiać, jak on za plecami urządza takie dywersje?:)))) -- "Błogosławieni, którzy nie mając nic do

Re: ile wydajecie na życie...

U nas przez ostatni rok na wychowawczym czyli bez moich pieniędzy to było ok 2 tyś. dzieciaczków dwoje w tym roczniak i przedszkolak, czyli opłata na przedszkole i wszysttko co niemowlęciu niezbędne. Samochód, 2 koty i pies no i my. Szczerze mówiąc czekam z niecierpliwością na wrzesień, kiedy wrócę

1 2 3 4 5 6