2 591 wyników w czasie 127 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pod rozwage...

Tak, pojde do ogrodu w lipcu a tam jagodki sobie juz rosna...

Re: Jagodzińska straz obywatelska.

Jestesmy jagodki, karne jagodki 🤣🤣🤣 No nie kazdy moze byc Dexterem, ale najwazniejsze sa dobre checi ;)

Re: Cześć piękne 🥰 Co pieczęcie na Wielkanoc

w kawałki, gotuje na parze i takie ścieram - o wiele mniej wysiłku. Z nadmiaru wody odparowuje starte na patelni na bardzo małym ogniu, z liściem laurowym i dwoma jagodkami ziela angielskiego. Dodaje posiekaną i przesmażoną cebule i jajka, doprawiamy pieprzem ziołowym, solą i sosem sojowym (sos

Re: Borsucza nora zaprasza na ciacho

Foremka grzechu warta :D A te jagodki to takie hamerykanskie borowki , czy jak polskie ?

Re: Jak zachwyca, skoro nie zachwyca?

> > Mojaś ty jagódko rumianiusieńka! Dziewczyny, litosci ! wytezam pamiec zaprawde zaleglo mi, musicie rozjasnic mroki ! kto dla kogo byl jagodka runianiuska ? wiem, ze ktorys z paziow, ale ktory, dla ktorego i w jakich okolicznosciach

Re: Fornittowe Bagno

Nazbieralam jagodek i sie zmeczylam. Teraz se przycupne i bede rysowac Jimiego bez zebow. (Bo zeby i uszy sa trudne do rysowania). Albo od razu Boba Marleya, bo piekniejszy. Kawa pomoze mi podjac decyzje, czy i kogo portretowac.

Re: Ukrywanie majątku przed byłą zoną.

Skad... :) nasze pierwsze wspolne zdjecie jak sie przytulamy zostalo zrobione ponad 50 lat temu, kiedy grupa bodajze muchomorkow bawila sie z grupa jagodek... i pieknie prezentuje sie w naszym albumie.

Re: Jakim cudem udało nam się przeżyć?

nellamari napisała: > Ci jagodozerni niekoniecznie wszyscy przeżyli. Zależy co to były za jagodki. no ale to nie dlatego, ze ich nie umyli tylko pomylili gatunki

Re: Jakim cudem udało nam się przeżyć?

Ci jagodozerni niekoniecznie wszyscy przeżyli. Zależy co to były za jagodki.

Re: To nie fenantyl, zatruta zywnosc, wojna zabij

pastewnych, bez wartosci odzywczych, tekturowe smakowo Sklad niby cacy a moj zoladek zachowal sie dziwnie i podpowiedzial, ze mi ze w tym musi byc jakis szwindel. Wyjatek robie dla kanadyjskich, dzikich, organicznych jagodek (nie mylic z borowkami!) bo owoce sa tu co prawda zawsze ale "pedzone" chemia wiec

Re: Linia Tuska

Niech porządzi z trzy lata to wtedy będziemy mieli bogatszy materiał do ocen. Matuusz ty juz nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze wlasnie ujawniasz wyrazne objawy demencji ! (polecam wiecej jagodek w jadlospisie !) Tusk nie nie jest premierem przez pol roku a w sumie nawet 8 lat (wczesniej: 2007

1 2 3 4 5 6