Gdy byłem w NYC, poświęciłem pół dnia aby odnaleźć Chelsea Hotel i wejśc do tej windy....mimo,że nie mam ani jednej płyty (jakoś szybko mi się osłuchały) Janis nie ma godnej następczyni. Sukcesja czeka, 25 lat....Niestety.
Było minęło. O co tyle hałasu...
Coraz nas tu wiecej, ma ktoras maila lub gg lub skaypa do JJ? Kase jej chce przelac a dane do przelewu na chustach:( Piszcie prosze na gazetowego:)
Zaraz prześlę na gazetowego maila do JJ. -- Ania, mama Kamila (2.04.2004) i Aleksa (2.02.2009) Doradca chustowy po kursie Die Trageschule ® Dresden www.maminek.pl - chusty do noszenia dzieci,nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe
Niech jej ziemia lekką będzie :((((( Loveletter -- **Free thinkers are dangerous**
a jednak przegadali... zgodnie z jej życzeniem otworzyłam piwo:(
pierwsza klasa! Z nowych jeszcze Amy Winehouse może być. Fatalnie wchodzą mi natomiast wszelkie Katie Meluy i inne Nory Dżonsy (nie odróżniam jednej piosenki od drugiej, straszne flaki). -- Szarp pan bas!
Zgadzam się zdecydowanie z poprzednikiem. Co do moich typów to Janis Joplin, z ostatnich to The Ting Tings (czy jakoś tak)
ulubione piosenki :) Janis zaczynał w połowie lat 90., w poczatkach kariery bardzo pomogła mu niezwykle zdolna kompozytorka Evanthija Rembutsika (ta co napisała np.muzykę do naszego kultowego forumowego filmu "Politiki kuzina" :)). Później Janis współpracował też z wieloma innymi świetnymi
Janis Kursiumis ( Γιάννης Κουρσιούμης ) jest szerszej greckiej publiczności znany od niedawna. Dwa lata temu wydał pierwszą płytę pt. "Ja sena" (Dla Ciebie) ale zawodowo muzyką zajmuje się od lat 90
Janis Charulis to wspaniały młody artysta kreteński,który zaistniał na ogólnogreckiej scenie dopiero kilka lat temu i natychmiast doceniono jego ogromny talent(śpiewa pięknie!,parę miesięcy temu wydał nową płytę). Rozpoczął właśnie trasę koncertową.Koncerty,które oznaczyłem gwiazdką to
Jeden z najpopularniejszych komercyjnych piosenkarzy greckich- Janis Plutarchos (i spośród komercyjnych jeden z najlepszych a mimo to skromny i normalny-bez gwiazdorskiego "zadęcia"- a przez to bardzo lubiany, rozpoczął właśnie występy w ateńskim wielkim klubie muzycznym Kiendro Athinon
wszyscy odetchnęli z ulgą? czyli putin&ska,tusk&ska,michnik&ska, oszołomy rzedu palikot,niesiołowski. towarzysz jurkans o pożal się boże "polskich korzeniach"-ale dusza u niewo nastajaszczaja sowietskaja.charaszo ispołnił partijnoju zadaczu. SŁUŻU SOWIETSKOMU SOJUZU! TAK JAK WYŻEJ WYMIENIENI.
jozef.ok napisał: > wszyscy odetchnęli z ulgą? > czyli putin&ska,tusk&ska,michnik&ska, oszołomy rzedu palikot,niesiołowski. > towarzysz jurkans o pożal się boże "polskich korzeniach"-ale dusza u niewo > nastajaszczaja sowietskaja.charaszo ispołnił partijnoju zadaczu. > S
odeszła zbyt szybko - 04.10.1970 "Dziewczyna, która wykrzyczała bluesa z Teksasu i Luizjany tak, jak nikt, biały czy czarny, nigdy przedtem się nie odważył. To Janis Joplin - pierwsza gwiazda rocka kontrkultury lat '60, która ustaliła modę panującą w ruchu "powrotu do korzeni", który z San
innych zachwycała niepowtarzalnym głosem,drugich szokowała zachowaniem itd nie mnie to oceniać ... https://www.youtube.com/watch?v=MEy1B1NtzD8;;MEy1B1NtzD8;;http://i.ytimg.com/vi/MEy1B1NtzD8/default.jpg;;Janis Joplin - Summertime lyrics
zapraszam, może znajdzie się ktoś kto ją kojarzy. <3
Janis Joplin ur. 19.01.1943 r w Port Arthur (Teksas) w USA, zm. 4.101970 r w Los Angeles – amerykańska piosenkarka rockowa, soulowa i bluesowa, autorka tekstów, najczęściej wiązana z szeroko pojętym stylem psychodelicznego rocka (hipisowski rock) i blues rocka. Zdobyła popularność pod
mike56 napisał: > Jeszcze mamy lato. > www.youtube.com/watch?v=8npK1q6LY9Q Korekta. Nie zmieniłem tematu w poprzednim wątku. -- /w tym cały ambaras/
i jeszcze rodzynek na nowy tydzień youtube.com/watch?v=54rEQJlc5J8 -- /do wiadomości podsłuchujących sieć/