2 924 wyników w czasie 275 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Platonicznie kocham nieboszczyka

Janis tak, Billie tak, ale Freddie rządzi! Chociaż Jim Morrison i Edith Piaf też kocham. Pokłoniłam się im na Père-Lachaise. -- ********* *** * *********

Re: Platonicznie kocham nieboszczyka

Z kochaniem niezupełnie, niemniej taka Janis Joplin, Billie Holiday ... Jeszcze parę by się znalazło.

Jasiu

hebrajskiego od słowa „johhanan” Jak się zdrabnia imię Janusz? Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Jachu, Jancio, Janek, Jani, Janio, Janis, Janiu, Janko, Jano, Janu, Janusio, Januszek, Jasiek, Jasiu, Jasiunio, Jasiuniu, Jaś, Jaśko. > Igor juz sie nauczyl igora jeszcze na "swiecie " nie

Re: Sam zostałem

Byle do lata: https://www.youtube.com/watch?v=9pQMb2niOO8&list=RD9pQMb2niOO8&start_radio=1;;9pQMb2niOO8;;https://i.ytimg.com/vi/9pQMb2niOO8/default.jpg;;Janis Joplin - Summertime -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,276296,Borsucza_Nora.html Borsucza Nora - forum otwarte

Re: "Noc Świętojańska..."

Syn Janis umarł w noc świętojańską; wszystkie lasy pokryła mgła od łez Janis.

Re: "Noc Świętojańska..."

Idźcie , córki, zobaczcie, co Janis robi w ogrodzie. Tka , tka , On

Re: o tym i owym 3

Janis dostał pół serca od Lwa Rywina, czyli ostatniego smoka Wrocław, Zazdrość, Ciri z tym, że Wielkopolska to już Ebbing, Odra zaś płynie do Katowic, czyli do Geso

Re: OT - tak, iż ten

wybitniemondry napisał: > Ciekawy klub. Janis Joplin też z niego nie wyszła. "Oh Lord, won't you buy me a Mercedes-Benz". To jak panie prawicowy kolega, pogadamy o Kaczmarskim, czy jednak nie? -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra F '94, Astra G '00, Laguna '96, BMW E53

Re: OT - tak, iż ten

qqbek napisał: > A co z nim? > Wziął trochę za dużo "na sen" i już się nie obudził. > Klub 27 > Ciekawy klub. Janis Joplin też z niego nie wyszła.

Re: Piosenka na sierpien :)

https://www.youtube.com/watch?v=9pQMb2niOO8&list=RD9pQMb2niOO8&start_radio=1;;9pQMb2niOO8;;https://i.ytimg.com/vi/9pQMb2niOO8/default.jpg;;Janis Joplin - Summertime -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,276296,Borsucza_Nora.html Borsucza Nora - forum otwarte

Re: Zagadki na Świętego Jana

imieniu Jānis otrzymują krzaczastą koronę z liści dębu wokół głowy. Janis jest najpopularniejszym męskim imieniem na Łotwie i jest porównywalne do imienia „Jan”. Tradycyjnie ludzie na wsi robili własny specjalny ser i piwo na uroczystości i chodzili od domu do domu, dzieląc się swoimi smakołykami i

Re: Walentynki czy Święty Jan

imieniu Jānis otrzymują krzaczastą koronę z liści dębu wokół głowy. Janis jest najpopularniejszym męskim imieniem na Łotwie i jest porównywalne do imienia „Jan”. Tradycyjnie ludzie na wsi robili własny specjalny ser i piwo na uroczystości i chodzili od domu do domu, dzieląc się swoimi smakołykami i

Re: Walentynki czy Święty Jan

. Jest to zbieżne z ruskim określeniem bratków, Iwan-da-Mar'ja również kojarzonych z mitem świętojańskim. Według innych przekazów, Janis jest kochankiem Córki Słońca, z którą podróżuje w opowieściach rzeką. W przypadku Córki Słońca chodzi być może o poranną Wenus, Gwiazdę Zaranną, gdyż wschód Słońca

Re: Co na mało USA/

USA to dało to coś-jeśli w ogóle - tam mieszkajacym Amerykanom a Tobie to np. Jimy Hendrixa-bo Janis Joplin była do niego dodatkiem. No i był uznany najlepszym gitarzysta na świecie. pewnie - ze lepiej trzymać z "wielkimi" i bogatymi niz z maluczkimi i biednymi. Tyle tylko, że podobno miłość

Co na mało USA/ (początek wątku)

Tak w sumie co nam (światu) dało USA? Robocze spodnie (dżinsy) i troszkę dobrej muzyki: Joe Cocker, Tina Turner, Janis Joplin .....

1 2 3 4 5 6