Czlowieku to są wskazówki dla katolikow .Ludzie nie ma czegoś takiego jak wierzacy i niepraktykujący.Jeżeli wierzy się w Jezusa to wierzy się w jego nauki. Jeżeli komuś cięzko sie pogodzić z tym, że Jezus dał władzę papieżowi i ustanowił kapłanów -to trudno.Mamy WOLNĄ WOLĘ. Najbardziej wku
Wierze w nauki Chrystusa. Ale to, co zaproponowali biskupi, to tylko jedna z mozliwych interpretacji. Kosciol katolicki nie oglosil piatku dniem bez zabaw hucznych. Co wiecej nie oglosil piatku nawet dniem bez potraw miesnych. POLSKI kosciol katolicki wybral taka interpretacje. Czy ta jest lep
Trzeba być wyjątkowym kretonem, żeby wylewać polskie żale i kompleksy na Francję w takiej chwili...
Dolaczam sie, kadazan. Zbyt czesto na tym forum ludzie ciesza sie z powodu nieszczesc innych, czy to w Iraku, Stanach, Rosji. Albo robia z tego zarty ... :(
Kadazan rzekł: "Jest stabilna, szybka, wszystko działa i posiada absolutnie wszystko, czego mógłbym wymagać." I nie wpadło Ci do głowy, że Twoje wymagania mogą się nie pokrywać z resztą populacji?
kadazan napisał: >Dlaczego więc ten phishing ma być taki straszny? Każdy chce z czegoś żyć (i redaktor, i specjalista od zabezpieczeń). -- Farmersi.pl Symulacja ekonomiczna - gra online
Nie ma jak to dowiedzieć się, że jest się dresiarzem i wieśniakiem :D a Ty kadazan na pewno bardzo kulturalny i inteligentny jesteś ;) -- Każda prawda ma dwie strony: moją i twoją.
O ile standardowy użytkownik WWW potrzebuje np. klienta BitTorrent albo używa gestów... Ja akurat korzystam z powyższych, ale to był mój wolny wybór, podobnie jak wtyczka blokująca reklamy. kadazan napisał: > Mówisz o Operze? Ona nie ma nic zbędnego!
kadazan napisał: > no i jest, już w drugim poście... > > Zgodnie z polskim prawem ściąganie filmów nie jest przestępstwem. Porównanie do > kradzieży samochodów jest nietrafione. zrobiłem to specjalnie dla ciebie, żebyś miał frajdę :) -- smart buster
kadazan napisał: > Kiedy sobie wreszcie wbijecie do głowy pismaki, że nie ma czegoś takiego jak me > tropolia 'toruńsko-bydgoska', jest 'bydgosko-toruńska'. Według wielkości, alfab > etu i języka Przecież oni celowo podpuszczają ludzi aby mieć ruch na forum.
frych47 napisał: > kadazan napisał: > > > Kiedy sobie wreszcie wbijecie do głowy pismaki, że nie ma czegoś takiego > jak me > > tropolia 'toruńsko-bydgoska', jest 'bydgosko-toruńska'. Według wielkości, > alfab > > etu i języka
kadazan : to także należałoby obciąć wszelka pomoc dla terrorystycznego "israel sovhoz" w wysokości ok 12 mld usd rocznie otrzymywana z usa bo pieniądze te ida na mordowanie patritów palestyńskich walczących z okupacja swoich palestyńskich ziem.wtedy dopiero zobaczymy co stanie sie z tym
Nikt nikomu tego smalcu na siłę do gęby nie wciskał. Skoro ludzie chcą to żreć, to będą i tacy, co to produkują. Jedyna kara, jaka wchodzi w grę, to za złe traktowanie lub znęcanie się nad zwierzętami, co za różnica, czy chodzi o świnie, krowy czy psy? kadazan napisał: > Chyba więcej