135 wyników w czasie 65 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

zuzia.ur 24.06.2004 corcia karoli bartka (początek wątku)

to moja zuzia.wazyla 4300 dl.60 cm.piekna co?raczej duza laseczka.hihi

Re: zuzia.ur 24.06.2004 corcia karoli bartka

Słodziutka... Już powoli zapominam jak to jest mieś takie maleństwo. A to było zaledwie 4 miesiące temu. Ani się nie obejrzysz a Twoja kruszynka będzie dużą panną. -- Anka i Karolinka (23.02.2004) Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko? Bruno Schultz śr., 30-06-2004 Forum: Nasze dzieci Wątek: Re: zuzia.ur 24.06.2004 corcia karoli bartka Autor: ako416

Re: GRUDZIEŃ 2004

Cześć Dziewczyny!!! chciałam się dopisać do listy i oczekiwać Grudnia razem z Wami. Moje dane: karoli.na, Kasia, Puck, 25lat, czekamy na nasze pierwsze maleństwo, termin na 24 XII Pozdrawiam

Lista

!!!, termin: 23 XII 33) smokanna, Ania, 30 l, Poznań, debiut!!!, termin: 23 XII 34) agaqool, Agnieszka, 28 l, Wrocław, debiut!!!, termin: 23-28 XII 35) karoli.na, Kasia, 25 l , Puck, debiut!!!, termin: 24 XII 36) monika_wroclaw, Monika, 2 dzieci, termin: 24 XII 37) fenka, Aneta, 27 l, Warszawa, debiut

Re: gdzie spia wasze maluszki?

hi hi hi ja juz dawno zrobiła Karoli i mezowi eksmisje z sypialni, mam całe 160 wyrka dla siebie:))) wreszcie sie wysypiam, bez chrapania Filipa i stekania Karoli:))) Mała ma swój pokój i tak spi do 3,4 w nocy potem szama i myk do mamci:))) maz jak na razie pozostaje w goscinnym

co na suchy kaszel (początek wątku)

Karoli przypałetał sie kaszel, nie kaszel czesto ale boje sie zeby cos z tego nie zakwitło. Co moge jej serwowac? -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin...życie jest piękne:) Karola 24.07.2007 i Ksawery 04.02.2009

Halep-Pliskova 64 76.

Pliskova ugrala jednak 10 gemow z Halep a Wozniacki tylko 8. Poza tym Muguruza byla rowniez lepsza od Karoli ale nie wiedziec czemu wplatala sie w gre deblowa w ktorej doszla az do finalu. Po tym turnieju #4 Halep awansowala na #3 a Pliskova na #12(z #18),Muguruza na #20(z #24)

Re: do E-ness

:) psisko to baaardzowyosniety foxik:)) a jak chcesz go poogladac to zerknij do sygnaturki:) obecnie jest na etapie strzyzenai, ale przy Karoli to kiepsko mi odzie (pozostały łapy i pyszczydło) -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin...życie jest piękne:) Mam na imię

Re: lezaczek jaki najlepszy - pamiętacie?

MAte mam po Karoli ale z nia poczekam do wiosny. Te pierwsze niesiace bede trzymała malucha w gongoli, ma pozycje kołyski wiec to tak jak lezaczek:) dzieki dziewczynki:) miłego dnia -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin...życie jest piękne:) Mam na imię

Re: lezaczek jaki najlepszy - pamiętacie?

ale ja nie zakładam, ze maluch bedzi etam siedził caly czas:) ale wiem, ze bedzie mi on niezbedny, bo przy Karoli naie bede juz miał tyle czasu dla malca jak dla niej gdy była malusia:( musze jakos zorganizowac sobie to wszystko:) -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin

zumali

M<alenstwo niech rosnie, ale ja to racaj za szybko nie powinnam:) w poprezdniej "urosłam" 30 kg, i mysle ze pobije rekord:))) bo po Karoli zostało 8 kg:)) ale nic, oy maluch był zdrów -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21 urodzin...życie jest piękne:) Mam na imię

bezzebni - kto jeszcze? (początek wątku)

Tak sie zastanawiam czy jest jeszcze na naszym forum szczerbata pociecha:)? u karoli nawet nie widac najmniejszych oznak wychodzacy zabków:( jej to absolutnie nie przeszkadza, dziasałami robie chrupy, jabłka... ale fajnie byłoby zobaczyc juz biało perełke w buzce:)) -- Trafiłam szósteczkę

czas mnie nagli a ja nadal (początek wątku)

nie mam bucików na chrzest dla Karoli:((( impra za tydz!!!! gdzie w Wawie moge kupic jakies buciaki? mamy problem z dopasowaniem bo mała ma długa stope a bardzo waska i wszystkie sa za obszerne. moga to byc takie papuciowe allegro odpada:( -- Trafiłam szósteczkę w dniu moich 21

1 2 3 4 5 6 7