mikams75 napisała: > Wiadomo, jak facet jest samotny i nieogarniety to sie mowi, ze brakuje mu kobie > cej reki. A jak jest ogarnięty, to mu nic nie brakuje? Kobietom niczego nie brakuje. Na pewno wszystkim?
opa34 napisał(a): > 911 - zaskakująco dużo kobiet nim jeździ. W Chinach aż 42% kierowców 911 to kob > iety > Jakos pasuje do tego mielacza Jakie 911 ? Forumowy przygłupie -- Widmo krąży po Europie – widmo (neo)komunizmu
dorosłej kobie > cie usamodzielnić > > wierzysz w to? Jak mam negować to co napisane w wątku początkowym, to po co w ogóle zabierać głos?
już tylko poglądy, ty chcesz zwyczajnie narzucić kob > ietom kontynuowanie ciąży, bo jak to napisałaś, to proces fizjologiczny, który > niezależnie od wszystkiego musi mieć swój koniec. No nie. To kobieta decyduje j > aki i czy w ogóle będzie miał swój koniec. Mądrości ani logiki w
https://www.youtube.com/watch?v=KObOtITg2t0;;KObOtITg2t0;;https://i.ytimg.com/vi/KObOtITg2t0/default.jpg;;Ratt Lack Of Communication 🇺🇸 -- Jeżeli po pięćdziesiątce nie jesteś zadowolony z życia, musisz sobie nalać następną. If you are not happy, you lose time.
nick_z_desperacji2 napisała: > Przychodzi facet z partnerką w ciąży, czeka, bo chwilowo nie jest potrzebny w g > abinecie, ale chce przy niej być w razie "w" i ma się podrywać przed zdrową kob > ietą, która przyszła na kontrolę i po tabletki, dla zasady? Z zasady kobietom
latarnik88 napisała: > Jedynie co może zmotywować do zmiany trybu życia, to zauroczenie sie nowa kobie > tą.Jak w przypadku Santany.I to byłoby na tyle.Poczciwa żoną nie warta zmian. On i nowa kobieta? Chyba Kisielowa, albo Kamizela dla niego w sam raz. Nie... Tadzio to raczej
riki_i napisał: > zradykalizowani przez wzajemnie nakręcają > ce się grupy w necie incele, zaczynają strzelać do ludzi na ulicy, albo do kob > iet które są "nie tak ubrane" itp. itd. , to już robi się z tego problem dla ca > łego społeczeństwa. Lekka przesada, ale
pade napisała: > riki_i napisał: > > > Na razie. Długoterminowo już tak. Jak zradykalizowani przez wzajemnie nak > ręcają > > ce się grupy w necie incele, zaczynają strzelać do ludzi na ulicy, albo > do kob > > iet które są "nie tak ubrane
analoga_niet napisała: > Ale których księżach?przestępcach seksualnych? Przecież oni masowo naruszali gr > anice. Rubaszny wujek to masz na myśli oblecha, który molestuje słownie publicz > nie? Przecież to jest dokładnie to o czym mówię - facet nie odnosi się do kobie > t z
No, zasadniczo miliardy kobie miały i przeżyły. Ona nie prosi o pocieszenie tylko pyta „czy którakolwiek miała taki problem”, podczas gdy trudno tu znaleźć dzień w którym tenże problem by nie występował na pierwszej stronie wątków :D