Dodaj do ulubionych

Różnice samotności

24.06.26, 21:17
Samotny chłop i samotna baba.
Jest różnica między nimi?
Obserwuj wątek
    • lajtova Re: Różnice samotności 24.06.26, 21:25
      Chłop ma pindola a baba ma kuciape.
      • chybagupi Re: Różnice samotności 24.06.26, 21:35
        lajtova napisała:

        > Chłop ma pindola a baba ma kuciape.
        >


        A jaka jest różnica w samotności między tymi organami?
        • nick_z_desperacji2 Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:07
          Myślę, że 30 metrów.
        • bylam_tu_kiedys Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:09
          W tym organie nie ma różnicy.
          Ewentualnie w mózgu jest.
          • chybagupi Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:34
            bylam_tu_kiedys napisała:

            > W tym organie nie ma różnicy.
            > Ewentualnie w mózgu jest.

            Czyli kobiece mózgi różnią się od męskich?
            • boggi_dan Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:39
              chybagupi napisał:

              > bylam_tu_kiedys napisała:
              >
              > > W tym organie nie ma różnicy.
              > > Ewentualnie w mózgu jest.
              >
              > Czyli kobiece mózgi różnią się od męskich?
              Tak męskie są większe.
              • sitniczek Re: Różnice samotności 25.06.26, 09:10
                Większe, bo luzy mają
            • bylam_tu_kiedys Re: Różnice samotności 25.06.26, 08:06
              Niby to mit ale coś w tym jest, że inaczej postrzegamy różne wydarzenia życiowe czy związkowe.
    • boggi_dan Re: Różnice samotności 24.06.26, 23:04
      Było kiedyś powiedzenie - Każda potwora znajdzie swojego amatora. Człowiek źle znosi samotność jeśli jest wymuszona przez życie. Trzeba działać.az prawo przyciągania zadziała😊
    • mikams75 Re: Różnice samotności 25.06.26, 07:59
      Wiadomo, jak facet jest samotny i nieogarniety to sie mowi, ze brakuje mu kobiecej reki. Kobietom niczego nie brakuje.
      • chybagupi Re: Różnice samotności 25.06.26, 08:40
        mikams75 napisała:

        > Wiadomo, jak facet jest samotny i nieogarniety to sie mowi, ze brakuje mu kobie
        > cej reki.

        A jak jest ogarnięty, to mu nic nie brakuje?


        Kobietom niczego nie brakuje.

        Na pewno wszystkim?
    • baenzai Re: Różnice samotności 25.06.26, 09:48
      Oczywiście, że się różni.

      Kobiety są generalnie bardziej społeczne i mają sporo łatwiejszy dostęp do seksu zatem nawet nie posiadając partnera w zasadzie nigdy nie będą tak do końca samotne.
      • chybagupi Re: Różnice samotności 25.06.26, 10:10
        baenzai napisał:

        > Oczywiście, że się różni.
        >
        > Kobiety są generalnie bardziej społeczne i mają sporo łatwiejszy dostęp do seks
        > u zatem nawet nie posiadając partnera w zasadzie nigdy nie będą tak do końca sa
        > motne.

        Czyli mnogość partnerów seksualnych oznacza brak samotności. Ech te kobiety...
        • baenzai Re: Różnice samotności 25.06.26, 10:17
          To tylko jeden z aspektów.

          Przeciętnej kobiecie jest ogólnie łatwiej znaleźć znajomych czy osoby do wspólnej aktywności niż przeciętnemu mężczyźnie.
      • boggi_dan Re: Różnice samotności 25.06.26, 10:21
        No znam co takie są samotne. Kiedyś chciały być niezależne bez faceta. Lata zleciały i zrobił się problem bo dalej samotne.Mniej więcej kwestia atrakcyjności rozkładała się pół na pół.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka