chybagupi 24.06.26, 21:17 Samotny chłop i samotna baba. Jest różnica między nimi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lajtova Re: Różnice samotności 24.06.26, 21:25 Chłop ma pindola a baba ma kuciape. Odpowiedz Link Zgłoś
chybagupi Re: Różnice samotności 24.06.26, 21:35 lajtova napisała: > Chłop ma pindola a baba ma kuciape. > A jaka jest różnica w samotności między tymi organami? Odpowiedz Link Zgłoś
bylam_tu_kiedys Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:09 W tym organie nie ma różnicy. Ewentualnie w mózgu jest. Odpowiedz Link Zgłoś
chybagupi Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:34 bylam_tu_kiedys napisała: > W tym organie nie ma różnicy. > Ewentualnie w mózgu jest. Czyli kobiece mózgi różnią się od męskich? Odpowiedz Link Zgłoś
boggi_dan Re: Różnice samotności 24.06.26, 22:39 chybagupi napisał: > bylam_tu_kiedys napisała: > > > W tym organie nie ma różnicy. > > Ewentualnie w mózgu jest. > > Czyli kobiece mózgi różnią się od męskich? Tak męskie są większe. Odpowiedz Link Zgłoś
bylam_tu_kiedys Re: Różnice samotności 25.06.26, 08:06 Niby to mit ale coś w tym jest, że inaczej postrzegamy różne wydarzenia życiowe czy związkowe. Odpowiedz Link Zgłoś
boggi_dan Re: Różnice samotności 24.06.26, 23:04 Było kiedyś powiedzenie - Każda potwora znajdzie swojego amatora. Człowiek źle znosi samotność jeśli jest wymuszona przez życie. Trzeba działać.az prawo przyciągania zadziała😊 Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: Różnice samotności 25.06.26, 07:59 Wiadomo, jak facet jest samotny i nieogarniety to sie mowi, ze brakuje mu kobiecej reki. Kobietom niczego nie brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
chybagupi Re: Różnice samotności 25.06.26, 08:40 mikams75 napisała: > Wiadomo, jak facet jest samotny i nieogarniety to sie mowi, ze brakuje mu kobie > cej reki. A jak jest ogarnięty, to mu nic nie brakuje? Kobietom niczego nie brakuje. Na pewno wszystkim? Odpowiedz Link Zgłoś
baenzai Re: Różnice samotności 25.06.26, 09:48 Oczywiście, że się różni. Kobiety są generalnie bardziej społeczne i mają sporo łatwiejszy dostęp do seksu zatem nawet nie posiadając partnera w zasadzie nigdy nie będą tak do końca samotne. Odpowiedz Link Zgłoś
chybagupi Re: Różnice samotności 25.06.26, 10:10 baenzai napisał: > Oczywiście, że się różni. > > Kobiety są generalnie bardziej społeczne i mają sporo łatwiejszy dostęp do seks > u zatem nawet nie posiadając partnera w zasadzie nigdy nie będą tak do końca sa > motne. Czyli mnogość partnerów seksualnych oznacza brak samotności. Ech te kobiety... Odpowiedz Link Zgłoś
baenzai Re: Różnice samotności 25.06.26, 10:17 To tylko jeden z aspektów. Przeciętnej kobiecie jest ogólnie łatwiej znaleźć znajomych czy osoby do wspólnej aktywności niż przeciętnemu mężczyźnie. Odpowiedz Link Zgłoś
boggi_dan Re: Różnice samotności 25.06.26, 10:21 No znam co takie są samotne. Kiedyś chciały być niezależne bez faceta. Lata zleciały i zrobił się problem bo dalej samotne.Mniej więcej kwestia atrakcyjności rozkładała się pół na pół. Odpowiedz Link Zgłoś