204 173 wyników w czasie 141 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wódz politycznej hołoty vs etyczni czyściciel

> jęte ponieważ nie masz pojęcia o prostej polszczyźnie jak każdy boży koń ze sta > jni Ob. Michnika > Reżim językowy, jaki pod lat panuje w tej stajni, to język zmodyfikowany przez kod kulturowy języka aramejskiego wymieszany z językiem jakim, mówili w publicznych wystąpieniach przywódcy

Re: Mamy nastrój przefpogromowy

arwena_111 napisała: > Ale nikt nie wychodzi bramą (te są do garażu), tylko furtkami. Są przyciski i kody/pestki. U nas jest brama wjazdowa na szlaban. A kilkulatki nie są w stanie same otworzyć furtek. Poza tym przy każdej jest kamera i na bieżąco monitoring.

Re: Mamy nastrój przefpogromowy

Ale nikt nie wychodzi bramą (te są do garażu), tylko furtkami. Są przyciski i kody/pestki.

Re: OT - Ądżej był beznadziejny?

kanwie tych informacji w sieci zaroiło się od tabloidowych publikacji traktujących o bardzo dużym wydatku Dudy. Czy były prezydent rzeczywiście kupił "Porsche 911 za miliony"? Miałby do tego pełne prawo, ale zdecydował się na przyziemny model — Porsche Boxster trzeciej generacji. Auto o kodzie fabrycznym

Re: Wciąż czekamy jeszcze na taki duży, mocny tle

ktoś mu powiedział, że samoloty owszem, piękne, amerykańskie, tylko amunicji starczy na ostrzał przez 4-sekundy? A na zakupy rzeczonej, póki co nie ma szans? Czyli, broń bez amunicji, offsetu, z kodami w USA, a koreańskie czołgi nieprzygotowane do naszych warunków terenowych. Wymienione zakupy też na

Dekalog Google czyli neoliberalizmu ! (początek wątku)

, takich jak Gmail czy Mapy Google. 3. Szybko jest lepsze niż wolno. Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego szukając odpowiedzi w sieci, chcesz ją otrzymać natychmiast. Naszym celem jest jak najszybsze spełnienie tej potrzeby. Ciągle bijemy własne rekordy prędkości, optymalizując kod stron i budując

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Czy kolor krawatów to jakiś kod?

Re: do mieszkajacych za granica znajomosc jezyka

pewnych rzeczy nie da się nadrobić. Wystarczy, że ktoś > z mojego pokolenia w Polsce zacytuje jedno zdanie, wspomni program telewizyjny > , piosenkę czy jakieś wydarzenie z lat 80. i od razu wiadomo, o co chodzi. Nie > trzeba nic tłumaczyć. To są wspólne kody kulturowe wyniesione z

Re: do mieszkajacych za granica znajomosc jezyka

zyciemniekocha2000 napisała: > > Mogę przeczytać wszystkie lektury, obejrzeć najważniejsze filmy i poznać kontek > st różnych wydarzeń, ale nie cofnę się do dzieciństwa Owszem, ale rozumiesz kody kulturowe, także te z lat 80 tych we Włoszech (mam nadzieję), a że jesteś

ąćęłńóśżźąćęłńóśżźąćęłńóśżź

wariant_b: > długość tytułu wątku jest ograniczona do 50 bajtów. > Ale to jeszcze nie wszystko, bo piszemy w kodzie UTF-8 i polskie znaki diakrytyczne są > kodowane na dwóch bajtach Tytuł tego postu ma 27 znaków polskich, więc (wg tego, co piszesz) 54 bajty. Ale wszedł, nie

Gdzie wątki, których ktoś się po mnie wypowiedział

piszemy w kodzie UTF-8 i polskie znaki diakrytyczne są kodowane na dwóch bajtach, więc tytuł może nie móc mieć nawet 50 bajtów. To samo dotyczy treści postów. Na pierwsze musi się wypowiedzieć administracja, bo wyglądało to na awarię.

Re: Ale afera, co ??? I juz wszystko jasne.

pewniw wstyd. Tokens mozna sie logowac. A do tego trzeba kod. Wysylany SMS. Ty mi powiesz ze przychodnia. Szpital panstwowy NFZ dziala inaczej niz komercyjny, nastawiony na zysk bank? Velo to btw tragedia nie do komentowania. Nikt nic nie wie. I dlaczego musze brew sobie odpalac mObywatel, zeby

Re: Doczekaliśmy się…..

razborki - w gwarze więziennej, czyli awanturujesz się, a na drug > i dzień możesz przybić z nim piątkę i robić dalej interesy. To jest naturalne. > Tak to działa. To jest inny kod komunikacji w świecie polityki. I ten, kto nie > chce tego kodu zrozumieć, musi być skazany na porażkę

Doczekaliśmy się….. (początek wątku)

na drugi dzień możesz przybić z nim piątkę i robić dalej interesy. To jest naturalne. Tak to działa. To jest inny kod komunikacji w świecie polityki. I ten, kto nie chce tego kodu zrozumieć, musi być skazany na porażkę. Zacząłem od cytatu z Parafianowicza W ten sposób znawca Rosji i Ukrainy

1 2 3 4 5 6