16 wyników w czasie 59 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co teraz czytacie? - wrzesień

http://www.koobe.pl/1462033,ebook,martwa-laleczka.htm Martwa laleczka : detektyw - nieudacznik w Częstochowie.

Re: Darmowe e-booki- podajmy linki:)

Ja lubię http://www.koobe.pl/ koobe : mają i legalne darmowe ebooki, i sporo naprawdę tanich :D nie ufam ściąganiu pirackich ebooków nie wiadomo skąd

Re: Możecie polecić coś sensacyjnego??

To jak wszyscy z zachodniej sensacji, to ja rzucę częstochowską pisarkę: Carla Mori, http://www.koobe.pl/1399584,ebook,krew-pot-i-lzy.htm Krew, pot i łzy . Jasna Góra, trupy, tajemnica.

Re: QR-kody w książce

QR kody - choć ogólnie uważane za po prostu kosmicznie brzydkie - są bardzo funkcjonalnym narzędziem i używa się ich w książkach wcale nie tak rzadko. Są też np. w książce " http://www.koobe.pl/1281837,ebook,zeznania-niekrytego-krytyka.htm Zeznania niekrytego krytyka " Frączyka. Książka

Kindle za recenzję (początek wątku)

Wygraj Kindle Classic lub bony na ebooki (2 x 50 zł). 1 Napisz recenzję dowolnej książki z asortymentu koobe, 2 Wstaw w niej linka do ebooka koobe, 3 Wyślij nam (na adres konkurs@koobe.pl) do niej linka – zamieścimy zajawkę Twojego tekstu na stronie: będzie można ją tam ocenić i

Re: Literatura babska, lekka, łatwa i przyjemna..

A znasz Szpielak http://www.koobe.pl/741959,ebook,dworek-pod-lipami.htm Dworek pod lipami? Bardzo polecam. https://www.koobe.pl/static/30/30107/img/20e4810e7fd6b6a70547e36dfa849c71_0_0_n_100/dworekpodlipami.jpg?1368443975

Re: co czytamy w lipcu ?

Ja - hucką książkę: http://www.koobe.pl/1058232,ebook,kosa-czyli-ballada-kryminalna-o-nowej-hucie.htm Kosa Hanny Sokołowskiej Po spotkaniu z autorką dużo entuzjazmu dla tego pomysłu mam.

Re: Księgarnia katolicka

wiele książek religijnych można dostać w ebookach: to taniej, szybciej, bardziej eko. polecam zajrzeć tu: teraz mają potężną promocje na ebooki wydawnictwa espe: www.koobe.pl/szukaj/wydawca:espe

Re: "-NIESPODZIEWANY- KONIEC ŚWIATA"

www.koobe.pl/123,a,konkurs-literacki.htm tutaj co prawda nie niespodziewany, ale nadal trwający konkurs na opowiadanie albo wiersz... na temat końca świata :).

Re: zdrowa żywność

stwierdzimy że jesteśmy "żywieniowym Radiowem" (ot taka górka śmieci przed Chomiczówką). Warto jednak młodym (dzieciom, wnukom) zapewnić chociaż trochę lepszą żywność niż ta (nienajlepsza) którą połykaliśmy, goniąc przez życie. Post koobe, to poruszenie bardzo poważnego, nazwijmy to EGZYSTENCJONALNEGO