powiedz mi "kosel" czy przedsiębiorcy budowlani przenoszą swoich murarzy -pedofilów na budowy w innym województwie albo na budowę na Ukrainie albo na Dominikanie albo do Afryki aby ukryć pedofilię swoich pracowników , hę ?
pkt4a napisał: > powiedz mi "kosel" czy przedsiębiorcy budowlani przenoszą swoich murarzy -pedof > ilów na budowy w innym województwie albo na budowę na Ukrainie albo na Dominika > nie albo do Afryki aby ukryć pedofilię swoich pracowników , hę ? Nie. Nie robia zupelnie nic a
Nie zawracaj pan teraz dupy.
Komorowski oprocz wyzwan dentystycznych fatalnie pisal.
- czy kopalnia zabrania górnikowi się żenić i uprawiać seksu w ramach jakiegos durnego celibatu co skutkuje padaniem księżom ,zakonnikom i klerykom spermy na mózg - czy dyrekcja kopalni po zlapaniu gornika pedofila przenosi tegoż górnika do innej kopalni na nowe tereny lowieckie -czy znacie o
kosel_maruwi napisał: > gini napisała: > > > > I tu sie zgadza kolorowy tlum zyjacy OBOK SIEBIE , nie razem, ale obok, i > jak > > widac wystarczy mala iskra by ten sielski kolorowy tlum sie podzielil. > > > A co widzisz zlego w zyciu
gini napisała: >> Te mozliwosci sa w tej chwili jedynie w Twojej glowie, www.stern.de/politik/deutschland/index.html?id=531022&q=abschiebung%20kaplan
kiedys sciana byla sciana a teraz jedna sie przechyla
kosel_marudzi napisała: > kosel, czy koziol? To zalezy tylko od Kosela. Ty-zdecydowanie koziol. >-- You're a pretty bright boy, aren't you?
Ten wątek ma być w założeniu dowcipny. Użyj wyższych umiejętności kreatywnych, albo ogranicz się tylko do czytania, dobra? Nie widzisz, że tu się robi podśmiechujki z różnych takich sztucznych podziałów ludzi? (Co bynajmniej nie oznacza, że jestem wrogiem naturalnych, uniwersalnych podziałów, np.
kosel_maruwi napisał: > Czesc. Nie przesadzaj. Definicja, którą podałeś może otworzyć ciekawą dyskusję. W której może obejść się bez prawdziwków i srulików. Nie musi, ale może. Więc --- stay tuned. C.
Zdradźcie koniecznie, jaką posługujecie się metodologia rozumowania ... ... bo że macie podobną, to widać jak na dłoni :D:D:D
Według mnie, to podpada pod kłamstwo oświęcimskie a to jest ścigane z urzędu... gdyby to była tylko niepoprawna (politycznie) wypowiedź, to nie spotkałyby go sankcje i ostracyzm... PeeS - gdybyś nie wiedział, to rozumowanie ... oparte jest na metodologiach (nie myl przypadkiem z metodą) -- Tylko
Widzisz, to sie nazywa manipulacja i przeklamanie. ponizej cytuje tekst, z ktorego ty wyrwales jakies zdania i podniecasz sie nimi kiedy tylko mozesz. Napisalem, ze gini jest zlym czlowiekiem, bo jak mozna nazwac kogos kto broni takiego morderce jak Jasin, ale ja wbrew temu co piszesz nigdy nie
kosel_maruwi napisał: > Nie dociera do Ciebie, ze spirale nienawisci nalezy przerwac ? Z calym uszanowniem dla Twojej osoby Kosel ale tez uwazam ze halasujesz pod niewlasciwym drzewem. (Z CALYM uszanowniem! To powyzej to retoryczny skrot - przyjmij go z humorem:)) Jak konkretnie
dritte_dame napisała: > Z calym uszanowniem dla Twojej osoby Kosel ale tez uwazam ze halasujesz pod > niewlasciwym drzewem. > (Z CALYM uszanowniem! To powyzej to retoryczny skrot - przyjmij go z humorem:)) Niestety, za dwie godziny mam samolot. Moze uda nam sie znowu
SYMPTOMATYCZNE TO JEST TO, ŻE WIĘKSZOŚĆ LAUREATÓW KONKURSU DZIWNYM TRAFEM ZWIĄZANA JEST Z GDAŃSKIEM I UG! JAKŻE POD TĄ SZEROKOŚCIĄ GEOGRAFICZNĄ JEST ZDOLNA MŁODZIEŻ! A JURY TO ŻART KARNAWAŁOWY!
Witam, Zerknij, proszę, na regulamin konkursu, a dowiesz się wówczas, że to co piszesz jest wyssane z palca. Co do zdolnej młodzieży, to wiedz, że nie tylko nad morzem jest uzdolniona młodzież, również w innych rejonach Polski i Europy - chociażby laureatka II nagrody, Żanna Słoniowska, pochądząca