Ramzova od dziś zamknięta. Kouty działają no i pradziad.
szybkim zamykanym Leitnerem i łagodnymi dwoma trasami powyżej 2 km trasami - dobre miejsce na wjeżdżenie na początek lub do odpoczynku zmęczonych nóg na koniec, - Czarna Góra - poza weekendem, - Dolni Morava - Jeseniki, - Kouty nad Desnou - Jeseniki - od tego roku nowa trasa turystyczna powyżem 3 km
cena 100 zł za 1 dniowy skipass to totalne zdzierstwo. Komuś się coś dobrze odkleiło jak myśli o zawodach pucharu świata w zjeździe w Koutach. Pewnie nigdy nogi nie postawił na prawdziwej "zjazdówce" FIS. Porównanie Saslong, Lauberhorn, OK-FIS, Face Belevarde, Hahnenkamm do Koutów to tak jak by p
W planie Dolni Morava, Cervena Voda lub Kouty Start ok 6.15 ze Śródmieścia Powrót do Opola na godz. ca 18 koszt 40 pln + skipas info tutaj, gg 300110 lub 603 498 242
W Czechach też jest kilku przewoźników i mają różne ceny, ale jakoś potrafili się dogadać (a może zmusiło ich do tego państwo?) i wszyscy honorują bilety konkurencji u siebie. Mało tego, u przewoźnika prywatnego obsługującego linię Kouty nad Desnou - Šumperk można bez problemu kupić bilet na dalszą
Hej, w zeszłym roku dostałam od Was wiele przydatnych informacji na temat wyjazdu narciarskiego do Austrii. Pierwszy wyjazd za mną, w tym roku tańsza opcja - Czechy. Czy ktoś z Was, Drodzy Forumowicze, miał przyjemność jeździć w miejscowości Kouty nad Desnou? Zaznaczam, że dopiero w zeszłym sezonie
jeżdżących po grzanym winku kończąc. Trzeba być niespełna rozumu, żeby mając praktycznie pod bokiem takie ośrodki jak Kouty nad Desnou (najnowocześniejszy, świeżo otwarty skiareal w Czeskiej Republice) jeździć z Wrocławia na narty do Karpacza. Nie ten wymiar, nie ta skala, nie te warunki, nie ta epoka etc...
Dwa kouty spacerują w mieście, naraz widzą obracające się kurczaki na rożnie. - Tym miastowym to się w głowie poprzewracało, tylko solarim i solarium -- Madohora
Gość portalu: pechowiec napisał(a): > Wyskoczyłem rano na narty do Czech na Kouty i pechowo glebnąłem w lód. > Horska Slużba chciała 180 euro za zwiezienie toboganem. > Przy czym mówili to z góry, bo ponoć "Polacy później już na dole się dziwią". ------------------------- I co
Wyskoczyłem rano na narty do Czech na Kouty i pechowo glebnąłem w lód. Horska Slużba chciała 180 euro za zwiezienie toboganem. Przy czym mówili to z góry, bo ponoć "Polacy później już na dole się dziwią". Miałem karnet, ale w cenie karnetu jak widać nie było ubezpieczenia. Co gorzej, nei było
Generalnie ten areał jest przeznaczony dla dobrze i b.dobrze jeżdżących narciarzy. Obie jego główne trasy są koloru mocno czerwonego. Nie zmienia to jednak sytuacji, że i tam można spokojnie i lajtowo pośmigać na nartach i to nawet z miniejszymi umiejętnościami. Do takich miejsc należy baaardzo spok
Dziś z moją 6 -letnia córką byłam na Koutach , piszą w ofercie że jest to stok dla początkujących i średnio zaawansowanych.Uważam że nie jest to prawdą, moja córka miała problemy na trasie 2 i 3- czerwonej która jest (dla mnie)w pewnym momencie czarną.Z przyjemnego wyjazdu i pięknej pogody było roz