https://www.sledzimykonkursy.pl/i/article/2013/06/wygraj-rower-miejski-kross-tempo-classico-1_330x248_1.jpg Kross Classico, o taki. Typowo miejski, hamulec torpeda i trzy przerzutki. Genialna jest ta siatka z tyłu, spódnica się w szprychy nie wplątuje. Uwielbiam go - choć na dalsze wypady
Ja prócz gieesu po bibliotekach jeżdżę, Kross classico 2, bardzo sobie chwalę, taka dameczka fajna, z hamowaniem pedałami
stylizowanego Krossa z ubiegłego roku za 909 zł www.kross.pl/pl/2011/city/tempo-classico-1-speed Ewentualnie jeśli ta cena 500 zł jest granicą to poszukaj czegoś używanego, zawsze to lepsze niż no name z
: www.greenbike.pl/kross-tempo-classico-speed-p-63.html Pozdrawiam
te rowery, ale wszędzie na ramię znak kross (jak dla mnie nawet ładniejszy). Teraz jak szukałam mojego (nie mogę znaleźć) to widziałam classico III za 1249 zł. Jak na początek sezonu to cena ok, co prawda 1000 jeszcze lepsza. Serwis super. Polecam
Wszystkie te rowery są nic nie warte, szkoda pieniędzy. Lepiej zaoszczędź trochę i kup np. www.kross.pl/pl/2014/city/classico-ii Jak zbierzesz 1500zł to kupisz już naprawdę rower na lata. Miałem dwa takie