pokoleniu to był prawie standard. Nie wiem jak jest teraz. Za bieganie i kręcenie się dostają tak samo dziewczynki jak i chłopcy. "> No i taką opiekę zdrowotną że rok temu znajomy zmarł na zawał bo nie mógł dosta > ć się przez pół roku do kardiologa na pilną konsultację medyczną - w sierpniu d
rozumiem że z prostego przykładu musiałas zrobić kolorowy collage - jeżeli masz problem z oceną wartości takiego kardiologa- to chyba musisz coś przemyslec Bo dla mnie- taki człowiek jest bezwartościowy-celowa intencjonalna krzywda która zadał innym -pozbawiła go wartości
pierwszykot napisała: > Coś w tym jest.... o czym piszesz > Najbliższą mi osoba ma tak: kowid tak, szczepienia nie.... myślę że jej w tej p > iwnicy dobrze... no ale z drugiej strony jeśli nie robi nikomu krzywdy swoją po > stawa to co nam przeszkadza? Nie sobie siedzi
"W czasie pandemii byłem już u: kardiologa, pulmunologa, neurologa, leczenia bólu, miałem prześwietlenie i rezonans." W czasie pandemii moja mama była u kardiologa, diabetologa, ortopedy, urologa, dostała skierowanie do szpitala na operację, robiła badania krwi i prześwietlenia. Wszystko na NFZ
zniesławienie wyrządzające krzywdę drugiej osobie i stawiające ją w złym świetle , podlega karze grzywny , karze ograniczenia wolności , lub karze pozbawienia wolności do 1 roku.Jeśli państwo uważacie , że to was nie dotyczy , to owszem gratuluję , podejrzewam , iż wasze IP jest już ustalone. Nie ma znaczenia
już wiem, i to dzięki Haszymorze, bo przykro mi się zrobiła, że tak mnie odebrała! Hasz, ja nie jestem świnia ostania! Wyraźnie zaznaczyłam, że Dorota nikomu nie szkodzi i nikt jej krzywdy nie robi. Proszę, zanim odsądzicie mnie od czci i wiary dokładnie przeczytajcie ostanie zdanie mojego postu
Moja kotka przeszła operację usuwanie listwy mlecznej i węzłów chłonnych z powodu nowotworu sutka w wieku lat 18. Też się bałam. Wcześniej miała zrobione badania krwi (morfologia, nerki, wątroba, inne) i echo serca. Kiedy zwierzątkowy kardiolog, po dokładnym wywiadzie na temat trybu życia kotki i
jakiś wielebny nawiedzony nic nie mógł wykorzystać. Zaskakuje "wstyd" że jest się tylko rodzinnym, a nie sławnym kardiologiem z koneksjami. I zaskakuje jeszcze coś. Głupota. Facet, który cyka fotki w uniformie, żeby udowodnić, że miał karę na otwarciu stadionu, bo śmiałem zwątpić że zespół ratowniczy
, więc tego odkrycia nie drukuje NEJM, nie drukuje The Lancet? Leczenie tego typu zaburzeń rytmu serca nie dotyczą tylko wyspecjalizowanych kardiologów, lecz internistów z izb przyjęć, lekarzy z karetek pogotowia, anestezjologów z oddziałów intensywnej terapii! CO SIę STAŁO? WREDNA EBM! Autorzy
nie wyjechały nawet na weekend. Na pewno kardiolog chciał im dokopać. 2. Interesują mnie opinie innych rodziców nt dorastających lub prawie dorosłych córek, jakie są, jak się uczą i gdzie itd itp. Jeśli ruszę temat, bo wiem, że tutaj pisuje ktoś kto ma 2 corki, to rzucą się bezdzietne piranie na mnie