60 wyników w czasie 77 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: mówisz-masz

malutki cytat z wypowiedzi obecnego v-ce prezydenta wtedy członka zarządu ksc"Polski Cukier" -----Po zakończeniu pierwszego etapu koncentracji produkcji średnia wielkość przerobu w cukrowni wyniesie około 4 tysiące 100 t na dobę. Ustalenie liczby cukrowni do wyłączenia w pierwszym etapie odbywało

Re: Na cukrze platfusy pozwoliły zrobić wałek soj

Jest coś"Polski Cukier - ( KSC Polski Cukier S.A. ) wykorzystał skłonność Polaków do robienia zapasów, skorzystali tez pośrednio i Niemcy... -- "Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć" /Camille~Pissarro/

Re: w "imię interesu Polski" roz...

KSC zinkasowała od UE kasę za likwidacje cukrowni.no i cos z tą kasą trzeba zrobić...torun.gazeta.pl/torun/1,87119,8370790,Polski_Cukier_rusza_w_swiat.html ...a konsumenci w

Re: Sposób na obejście unijnych ograniczeń?

> posób KSC może zwiększyć produkcję i uniezależnić się od tej <sic!> gos > podarki planowej UE. za zamkniecie cukrowni kretyni europejscy zaplacili, zwolnionym ludziom placa zasilki, cukrownia nie przynosi zyskow i podatkow dla panstwa, rolnicy polscy nie maja zbytu Rachunek jest prosty

Polski Cukier prosto z Mołdawii już w tym roku (początek wątku)

Brawo KSC Teraz pseudo premier Tusk ma argument aby podpisac z europejskimi idiotami kolejna umowe aby w Polsce zamknac kolejna cukrownie

Re: I wiadomo dlaczego cukier jest drogi

koncerny cukrowe zgodziły się na obcięcie kwoty produkcji o 13,5 proc. To oznacza, że będą mogły sprzedać na rynku unijnym 1,53 mln ton cukru zamiast obecnych 1,77 mln ton. -Od zapowiedzi do decyzji jest jeszcze trochę czasu - uspokaja Łukasz Wróblewski, rzecznik największej w branży Krajowej Spółki

Re: kto spekuluje na cukrze

kerrville napisał: > Tusk mowi ze jest spekulacja na cukrze. I ma racje! > > Spekulacja polega na tym ze Skarb koniecznie chce sprzedac swoje udzialy w Kraj > owej Spolce Cukrowej. Cukier drozeje, brakuje go, wiec KSC trzeba sprzedac. To > nic ze KSC placi spore podatki

Sprawdź cenę w cukrowni...!?!

"...Dodał także, że resort rolnictwa wystąpił do prezesa UOKIK o zbadanie "zachowań podmiotów uczestniczących w obrocie cukrem" w związku z niczym nieuzasadnionym wzrostem jego cen." A teraz z wikipedii: "Polski Cukier (właściwie: Krajowa Spółka Cukrowa Spółka Akcyjna, w skrócie: KSC Polski

Oj, to juz widze kierunek tej 'restrukturalizacji'

Krajowa Spolka Cukrowa SA zamiast cukier produkowac, zajela sie cukrowa spekulacja , pogrywajac z premedytacja na polskiej glupocie i tym, co moj maz Anglik, nazywa 'kultura deficytu' (a na czym w biznesie latwo i korzystnie mozna pogrywac - sa miliony prac z marketingu n/t). Nie wiem, na ile

zaczął bym od tej bandy złodziei

www.polski-cukier.pl/27,centrala-ksc.html To na ich życzenie rozyebano Cukrownię Lublin a nikt z władz miasta i województwa nie kiwnął paluchem, wręcz przeciwnie. A teraz rzadziciele odkupili nasz grunt

Re: Pierwsze efekty księżycowej ekonomi Ryżego

). Powodem była konieczność zmniejszenia produkcji cukru, zgodnie z unijnymi zaleceniami. Według KSC, uprawa buraków w rejonie Łap jest najmniej korzystna z punktu widzenia jakości surowca. W petycji pracownicy i plantatorzy buraków proszą premiera "o pomoc w ratowaniu cukrowni i rejonu plantatorskiego

1 2 3 4 5 6