634 wyników w czasie 100 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach (początek wątku)

I pojawiły się pierwsze zdjęcia od paparazzi, Panna Młoda zadowolona od ucha do ucha i wygląda jakby jej te tłumy nie ruszały, Prezydent uśmiechnięty, Pani Prezydentowa jak zwykle elegancka a Pan młody jaki był taki jest - przystojny :D Jak się stylizacja podoba?

Re: Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Sukienka mi akurat bardzo się podoba. Normalnie wolę bardziej klasyczne, ta mi jednak przypadła do gustu. Te fale mi przypominają troszkę płetwy to u rybki w sam raz (proszę mi wybaczyć skojarzenie :D) Co do materiału to nie pamiętam żadnej PM, u której taki materiał by się nie gniótł, u mnie nie

Krzysia Górniak & Kuba Badach - Orange (początek wątku)

Szukam tekstu piosenki Krzysia Górniak & Kuba Badach - Orange HELP

Kuba Badach - Byłaś serca biciem (początek wątku)

Klasa, naprawdę. Aranżowanie na nowo utworów Pana Andrzeja Zauchy to dość odważne przedsięwzięcie, ale Kuba zrobił to bez obciachu, z klasą. Słychać hołd i szacunek dla mistrza. Brawo, Kuba. To jest to.

Re: Kuba Badach - Byłaś serca biciem

a Dusia blefuje...

Kuba Badach śpiewa piosenki Andrzeja Zauchy (początek wątku)

Tylko p. Kuba mógł się podjąć takiego zadania, ciesze się, że doszło do skutku

Re: Kuba Badach śpiewa piosenki Andrzeja Zauchy

Przesłuchałem płytę we wszystkie strony - jest znakomita. Wspaniałe aranże i wykonanie. Ogromne gratulacje dla pana Kuby!

Badach

Musze przyznać, że Kuba Badach zrobił na mnie ogromne wprost wrażenie! A konfernasjerka a ni mnie ani kolezanc enie przypadla do gustu, po 1 ryzykownym mowic jest do mikrofony, z epublicznosc wydaje sie nieprzyjazna, a po 2 jakies zespolowe male fochy to chyba tez nie przez mikrofon

Re: Badach

sztuka.latania napisała: > Musze przyznać, że Kuba Badach zrobił na mnie ogromne wprost wrażenie! Nie tylko na Tobie kochana :) -- "Tam, gdzie mamy rację, nie wyrośnie żaden kwiat". Jehud Amichaj

Red is bad, blue is bad... Any colour is bad...

Paweł i Kuba, założyciele Red is Bad: Znamy się jeszcze z czasów liceum. Były to czasy referendum akcesyjnego Polski do Unii Europejskiej. Już wtedy szliśmy pod prąd... Jako jedyni w klasie byliśmy przeciwni wejściu Polski do Unii, co w owym czasie uchodziło za niemałą ekstrawagancję

Re: badach mąż Aleksandrykwaśniewskiej

https://www.youtube.com/watch?v=LFhTMa8dav4;;LFhTMa8dav4;;https://i.ytimg.com/vi/LFhTMa8dav4/default.jpg;;TGD i Kuba Badach "Mario, czy już wiesz?" (Mary Did You Know?)

Re: jeszcze nie wim jaka to melodia

Muzyka i śpiew: Kuba Badach Słowa: Aleksandra Kwaśniewskahttps://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0hbHD4VYFDp1u4MdXMCm48CfxVgycjcQFz7GYnkmJKyNME3W-R3MUXDb4&v=vxyTrDLT0SM&feature=youtu.be;;vxyTrDLT0SM;;https://i.ytimg.com/vi/vxyTrDLT0SM/default.jpg;;Kuba Badach - Liczy się tylko to (z filmu "Co w

Re: Ej, Kuba

staram sie jak moge a jak tam kurs funta? jak osiagnie siedem zlotych zostaje zwolennikiem pisu 8-) -- You know, fish, chips, cup of tea...bad food, worse weather,Mary-fucking-Poppins

Re: Kuba, olej

noo, fakt, mam ciekawsze zajecia btw: kalafior to kwiat, mogloby to nasowac bledne skojarzenia estetyczne zaden to kwiat wszak -- You know, fish, chips, cup of tea...bad food, worse weather,Mary-fucking-Poppins

Polki na Kubie

Polecam ciekawy film o Polkach, które wyszły za mąż za Kubańczyków i mieszkają na tej gorącej wyspie: www.youtube.com/watch?v=kLqc56ZcR8E -- "Life doesn't imitate art, it imitates bad television

Re: Cuba. - Bog daleko - a USA - blisko...

Do tej pory Kuba była burdelem dla Europejczyków i Kanadyjczyków. -- "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen

1 2 3 4 5 6