też jestem tegoo zdania... wczoraj nic nie wiadomo... niby jakieś pismo jest, ale nie wiadomo od kogo i jaka jest dokładna treść, a dziś...!!!!??? już wszystko sie rozwiązało... pismo się znalażło, podpis zidentyfikowany (i to podpis pionka, który nic nie może komentować bo zapewne jej zabroni
to zwykłe kurestwo... to sie musi skończyć wieloletnimi wyrokami!!! dla wszystkich z PZPN,, którzy mają jakieś funkcyjne stanowiska!!!! bez wyjątku!!!!
Zawsze szukam nowych informacji transferowych na stronie ZKS Wisła. Chcę Wam pogratulować poważnego traktowania kibiców a po raz kolejny spytać, co do cholery robi rzecznik Klubu -Maciej W.?Jak długo Zarząd będzie tolerował ignorowanie przez w/w obowiązków służbowych, chyba,że w tym bajzlu klu
Oby to była prawda. Wisła nie spadnie ! My wierzymy !
Gosiu Kujawko. Fajna fotka!
fot Urazińska...nowsza wersja Kujawki?
Najlepsze z tekstu-fota Kujawki...
Zdjęcia Kujawki cieniutkie. Ani skadrowania ani zachowania pionu
Górzno w Kujawko-Pomorskim.1110 mieszkańców!!!!
Ten facet na bieżni to MALGORZATA KUJAWKA?
A Kujawka i Bąk z jakich klas rozgrywkowych są?? hehe
kujawka!! CO ZA WSTYDDDDDDDD BURAKU!!!!!!!!!!!!!! Nie masz wstepu na nasz obiekt!
Co wy za kibole jestescie???? Pier... o duperelach a fakt ze kujawka i domagalski zachowali sie jak imbecyle was nie interesuje???? Brawo fan club chelminianki!!! Chlopaki staneli na wysokosci zadania i dzieki nim nie doszlo do bojki!!!! mamy nadzieje ze kujawki i domagaly juz wiecej na