34 wyników w czasie 81 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Limeryki. Nowe otwarcie.

Tak, dla porządku: Limeryki zawieszało na tym forum ok. 45 osób. Bodaj najwięcej ( kilkadziesiąt< - >ok. 10) 1. Kurrara1 2. Awariant ( też Wariant_b), 3.Eilean Donan, 4.Kalllka, 5. Sajkuś, 6. Feelek, 7.Kilosera 8. 3bezatu, 9.He_from_Limmerick, .. sporadycznie ( kilka, ok. 5): 10

Re: Piszemy limeryki ZNÓW!

quba napisał: > kurrara1 napisała: > > Panna Jola, położna w Modlinie > > napisała dwa wersy jedynie... > > potem książki czytała > potem wiersze pisała > wreszcie - zamieszkała w Koninie. > > > Panna Jola, położna w

Re: Piszemy limeryki ZNÓW!

kurrara1 napisała: > > Panna Jola, położna w Modlinie > napisała dwa wersy jedynie... potem książki czytała potem wiersze pisała wreszcie - zamieszkała w Koninie. -- Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie

Re: Nuda- umieranie

Skopiowałam, gdyż jest tego warte: kurrara1 24.08.14, 00:44 Nakrył mąż z miejscowości Wesoła żonę z księdzem proboszczem z kościoła. Ksiądz po chwili umiera i się Niebo otwiera, w bramie zaś widać postać Anioła. kurrara1 24.08.14, 00:42 Nakrył Pierre

Re: Krok po kroku, krok po kroczku...:)

kurrara1 napisała: > W czasie świąt stary baca w Dunkierce > ledwie żyw zdrzemnął się na pasterce. > A jak szturchnąć w bok bacę, > drze się: Ciężką mam pracę Daj podrzemać człowieku - miej serce!

Re: Krok po kroku, krok po kroczku...:)

kurrara1 napisała: > Profesorka gdzieś z Bielska Białej > postawiła uczniowi raz pałę. > Jest to tak oczywiste, > że miał myśli nieczyste, że nie bała się akcji tak śmiałej.

Re: uważaj na cytaty:)

kurrara1 napisała: > Re: Piszemy limeryki-kontynuacjaIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl > Gość: Ruta 28.12.05, 11:19 zarchiwizowany > > Niebezpieczny zboczeniec spod Tłuszcza > wciąż do czynów wszetecznych poduszcza > a szczególnie , gdy jeszcze > straszy wszystkich

Re: Stan na 03.08

file4u.pl/download/1571253/3BEZATU2_www.file4u.pl.HTM file4u.pl/download/1571254/3BEZATU3_www.file4u.pl.HTM annabellee1 http://file4u.pl/download/1571215/ANNABEL_www.file4u

Re: O niektórych aspektach pisania limeryków...

klopburger 704 kochanica-francuza 705 kokinetka 706 komnen 707 kowalski_jerom 708 krossman 709 kupa.lnick 710 kurrara.domowa 711 kurrara1 712 kwanta29 713 laenia 714 lamia78 715 laurra 716 letis 717 lewa.noga.pawiana 718 lika13 719 little

Re: Limeryki - resuscytacja.

kurrara1 napisała: > Pozdrowienie (z Krakowa, choć z sieci) > do Palnicka mknie, pędzi i leci. > Chociaż matki i tatki > dziś osobne są chatki, > lecz jak spojrzeć- wciąż wspólne są dzieci! > > Palnicku, a wpadnijże na jakiś trunek, co by członki zagrzać