poszukuje w miare taniej kwatery w karpaczy obojętnie w której części mo adres stydentt@poczta.onet.pl
Proszę o info w sprawie jakiś dobrych kwater na sylwestra nalepiej strony internetowe.Pozdrawiam
W Szczyrku kilka sprawdziłem.
poszukuję 2 os. pokoju z łazienką + małe dziecko w karpaczu dobrze jak będzie ogród z jakimś placem zabaw może ktoś był i poleci mi jakiś pensjonat lub kwaterę
nie tylko do 18 lat jest też oddzial pulmonologiczny dla dorosłych, więc mozesz próbować się dostać. Co do klimatu w karpaczu, zgadza się - jest rewelacyjny. Do szpitala zajechałam z dzieckiem mającym mega zaostrzenie, w ciagu 24 godzin wszytkie objawy minęły!. W sumie w karpaczu byliśmy
Zdecydowanie polecam pensjonat Janeczka w karpaczu. Bardzo ładne, czysciutkie, nowe pokoje, kuchnia do dyspozycji, lokalizacja w scisłym centrum. Bylismy z mezem tam około 3 tygodnie temu i bardzo nam sie wspomniana kwatera podobała - acha co waze cena tez była rozsadna. Takze ja zdecydowanie
bylismy w karpaczu w tym roku , w pensjonacie Halka fajny, ladny, czysty pokoje z lazienkami niedaleko kruczych skal, 10 min pieszo do centrum 30 zl. za dzien.
polecam ośrodek wczasowy w lesie"lubuszanin" w karpaczu górnymniedaleko świątyni WANG,lecztrzeba mieć samochód.warunki wyśmienite,żarcie bardzo dobre i tanio
poszukam adres i napisze.super kwatera w karpaczu z widokiem na sniezke,plac dla dzieci(drewniany).tyle,ze troche to kosztuje.to jest domek z 2 pokojami,salonem z kominkiem,kuchnia,lazienka.waru nki super!!!
prosiłam o polecenie kwatery w karpaczu a w drugim wątku o opinię na temat willi halka w karpaczu
mam świetny namiar na kwaterę w karpaczu-jak by ktoś chciał..:)