24 wyników w czasie 79 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

szukam kwatery w karpaczu (początek wątku)

poszukuje w miare taniej kwatery w karpaczy obojętnie w której części mo adres stydentt@poczta.onet.pl

Jakieś sprawdzone kwatery np w karpaczu, szczyrku? (początek wątku)

Proszę o info w sprawie jakiś dobrych kwater na sylwestra nalepiej strony internetowe.Pozdrawiam

Re: Jakieś sprawdzone kwatery np w karpaczu, szcz

W Szczyrku kilka sprawdziłem.

poszukuję pokoju w karpaczu (początek wątku)

poszukuję 2 os. pokoju z łazienką + małe dziecko w karpaczu dobrze jak będzie ogród z jakimś placem zabaw może ktoś był i poleci mi jakiś pensjonat lub kwaterę

Re: centrum alergologii i pulmonologii w karpaczu

nie tylko do 18 lat jest też oddzial pulmonologiczny dla dorosłych, więc mozesz próbować się dostać. Co do klimatu w karpaczu, zgadza się - jest rewelacyjny. Do szpitala zajechałam z dzieckiem mającym mega zaostrzenie, w ciagu 24 godzin wszytkie objawy minęły!. W sumie w karpaczu byliśmy

Re: KTO ZNA FAJNY NOCLEG W KARPACZU??

Zdecydowanie polecam pensjonat Janeczka w karpaczu. Bardzo ładne, czysciutkie, nowe pokoje, kuchnia do dyspozycji, lokalizacja w scisłym centrum. Bylismy z mezem tam około 3 tygodnie temu i bardzo nam sie wspomniana kwatera podobała - acha co waze cena tez była rozsadna. Takze ja zdecydowanie

Re: fajna kwatera Karpacz - szukam!

bylismy w karpaczu w tym roku , w pensjonacie Halka fajny, ladny, czysty pokoje z lazienkami niedaleko kruczych skal, 10 min pieszo do centrum 30 zl. za dzien.

Re: Karpacz - proszę o namiary na kwatery

polecam ośrodek wczasowy w lesie"lubuszanin" w karpaczu górnymniedaleko świątyni WANG,lecztrzeba mieć samochód.warunki wyśmienite,żarcie bardzo dobre i tanio

Re: wczasy w Karpaczu

poszukam adres i napisze.super kwatera w karpaczu z widokiem na sniezke,plac dla dzieci(drewniany).tyle,ze troche to kosztuje.to jest domek z 2 pokojami,salonem z kominkiem,kuchnia,lazienka.waru nki super!!!

Re: gdzie są moje wątki ?

prosiłam o polecenie kwatery w karpaczu a w drugim wątku o opinię na temat willi halka w karpaczu

Re: Hej, stali Forumowicze!!!

mam świetny namiar na kwaterę w karpaczu-jak by ktoś chciał..:)

1 2 3