8 399 wyników w czasie 244 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kawały na dzień dobry

O czym myśli kura uciekająca przed kogutem? Zrobię jeszcze dwie rundki wokół kurnika, żeby stare kwoki nie plotkowały, że jestem łatwa -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,276296,Borsucza_Nora.html Borsucza Nora - forum otwarte

Re: Wątek na środę

Nie wiem kiedy nastąpił moment, ze wyrobiłam sobie jakąś opinię. Moja mama to kwoka i ona uważała nas za pięknych, ale jak patrzyłam na moje rodzeństwo to uważałam, że chyba wciska nam kit. :-P Powiedzmy, że w grupie 10 dziewczyn z reguły było tak, że plasowałam sama siebie na 7 czy 8 miejscu jeśli

Re: Pochwała Starb***a

Oburz od czasu do czasu, kiedy się trafi na jakiś jej wątek rozumiem. Jednak jest kilka kwok, które z drżeniem rąk wypatrują Alexis na forum, żeby licytować która bardziej nią gardzi.

Re: 🥚Nie tylko zagadki na Wielkanoc🥚

punkt ciężkości żółtka sprawia, że zarodek zawsze znajduje się na górze. Dzięki temu, niezależnie od pozycji jajka, embrion może być ogrzewany od góry przez ciało kwoki, która jajko wysiaduje. Dzięki takiej budowie żółtka zachowany jest też najmniejszy możliwy moment bezwładności, Można to zobaczyć

Re: Wierszyki na Wielkanoc

punkt ciężkości żółtka sprawia, że zarodek zawsze znajduje się na górze. Dzięki temu, niezależnie od pozycji jajka, embrion może być ogrzewany od góry przez ciało kwoki, która jajko wysiaduje. Dzięki takiej budowie żółtka zachowany jest też najmniejszy możliwy moment bezwładności, Można to zobaczyć

Re: To nie jest bajka czyli coś o jajkach

punkt ciężkości żółtka sprawia, że zarodek zawsze znajduje się na górze. Dzięki temu, niezależnie od pozycji jajka, embrion może być ogrzewany od góry przez ciało kwoki, która jajko wysiaduje. Dzięki takiej budowie żółtka zachowany jest też najmniejszy możliwy moment bezwładności, Można to zobaczyć

Re: Wakacje w USA

myslisz ze ktos takimi kwokami z syndromem jak wy sie zajmuje? omg :)

Re: Więcej maturzystów...

No ja się kwoka odezwę :D, bo za moich czasów nie było żadnej stabilizacji w programach/ klasach i organizacji. Rocznik 1976 więc jestem absolutny wyż, podstawówka na dwie zmiany, liceum już na jedną, ale właśnie na 7:10. Przedmioty na tyle ogarnięte, na ile je ogarniali prowadzący, jak chemiczce

Re: Więcej maturzystów...

sie dwa roczniki po sp i ginmazjum. Zaraz sie kwoki odezwą, ze za moich czasów bylo zle i nikt nie narzekal.Owszem bylo zle ale byla jako taka stabilność w programach/klasach/organizacji. A nasze dzieci oberwaly rykoszetem przez nieudolnosc i bylejakosc tzw.zmian

Pokorne Ciele dwie matki ssie:)

privus napisał: > Te pisięta jak pisklęta. Jedyną wartość dla nich ma kwoka. Ktora ? Amerykanska, czy Rosyjska ? - bo dzis jest w czym wybierac :)

Re: Drogie pisieta, wytłumaczcie dlaczego...

Te pisięta jak pisklęta. Jedyną wartość dla nich ma kwoka.

Re: Wybory na moderatora emamy - zasady

iwles napisała: > > Jprdlę, psychofan! > Zakładasz foldery, posegregowane wg nicków i zapisujesz wszystkie zrzuty ekranu > z forum? 🤣 Nie. Tylko te, które rzucają mi się w oczy. Wrzuciłem, jako kontrę, że jest wyważona i bez emocji:DD Przecież Wy jak te kwoki w kurniku

1 2 3 4 5 6