O czym myśli kura uciekająca przed kogutem? Zrobię jeszcze dwie rundki wokół kurnika, żeby stare kwoki nie plotkowały, że jestem łatwa -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,276296,Borsucza_Nora.html Borsucza Nora - forum otwarte
Nie wiem kiedy nastąpił moment, ze wyrobiłam sobie jakąś opinię. Moja mama to kwoka i ona uważała nas za pięknych, ale jak patrzyłam na moje rodzeństwo to uważałam, że chyba wciska nam kit. :-P Powiedzmy, że w grupie 10 dziewczyn z reguły było tak, że plasowałam sama siebie na 7 czy 8 miejscu jeśli
Oburz od czasu do czasu, kiedy się trafi na jakiś jej wątek rozumiem. Jednak jest kilka kwok, które z drżeniem rąk wypatrują Alexis na forum, żeby licytować która bardziej nią gardzi.
punkt ciężkości żółtka sprawia, że zarodek zawsze znajduje się na górze. Dzięki temu, niezależnie od pozycji jajka, embrion może być ogrzewany od góry przez ciało kwoki, która jajko wysiaduje. Dzięki takiej budowie żółtka zachowany jest też najmniejszy możliwy moment bezwładności, Można to zobaczyć
punkt ciężkości żółtka sprawia, że zarodek zawsze znajduje się na górze. Dzięki temu, niezależnie od pozycji jajka, embrion może być ogrzewany od góry przez ciało kwoki, która jajko wysiaduje. Dzięki takiej budowie żółtka zachowany jest też najmniejszy możliwy moment bezwładności, Można to zobaczyć
punkt ciężkości żółtka sprawia, że zarodek zawsze znajduje się na górze. Dzięki temu, niezależnie od pozycji jajka, embrion może być ogrzewany od góry przez ciało kwoki, która jajko wysiaduje. Dzięki takiej budowie żółtka zachowany jest też najmniejszy możliwy moment bezwładności, Można to zobaczyć
myslisz ze ktos takimi kwokami z syndromem jak wy sie zajmuje? omg :)
No ja się kwoka odezwę :D, bo za moich czasów nie było żadnej stabilizacji w programach/ klasach i organizacji. Rocznik 1976 więc jestem absolutny wyż, podstawówka na dwie zmiany, liceum już na jedną, ale właśnie na 7:10. Przedmioty na tyle ogarnięte, na ile je ogarniali prowadzący, jak chemiczce
sie dwa roczniki po sp i ginmazjum. Zaraz sie kwoki odezwą, ze za moich czasów bylo zle i nikt nie narzekal.Owszem bylo zle ale byla jako taka stabilność w programach/klasach/organizacji. A nasze dzieci oberwaly rykoszetem przez nieudolnosc i bylejakosc tzw.zmian
privus napisał: > Te pisięta jak pisklęta. Jedyną wartość dla nich ma kwoka. Ktora ? Amerykanska, czy Rosyjska ? - bo dzis jest w czym wybierac :)
Te pisięta jak pisklęta. Jedyną wartość dla nich ma kwoka.
iwles napisała: > > Jprdlę, psychofan! > Zakładasz foldery, posegregowane wg nicków i zapisujesz wszystkie zrzuty ekranu > z forum? 🤣 Nie. Tylko te, które rzucają mi się w oczy. Wrzuciłem, jako kontrę, że jest wyważona i bez emocji:DD Przecież Wy jak te kwoki w kurniku