107 wyników w czasie 63 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy profilaktyczny antybiotyk ma sens????

lastszogun napisał: > włos na głowie dęba staje jak sie czyta niektóre posty na forum !!!!! > > sam jestem borelikiem ale nigdy, nigdy nikomu a tym bardziej bliskiej i osobie > która miał watpliwa przyjemnosc spotkac kleszcza nie doradzałbym profilaktyczn > ej terapii

Re: Wywiad z doktor Beatą Kowalską - Werbowy

Witam! Lastszogun mozna wiedziec z jakigo zrodla te dane? Pozdrawiam Elka

Re: Wpłym Alkocholu na chorego....

Lastszogun, drink drinkowi nie równy ;) Drinki piłam w 0.5-litrowej szklance do piwa w proporcji 2/3 alkoholu + 1/3 woda z cytryną ;)

Re: Borelka mojego znajomego

forum pod nickiem ( lastszogun) mnie tez niedawno dziabnał kleszcz, mam rumień i brat podesłał mi link do tego forum i kwoli rozjasnienia sobie paru kwesti czasami wertuje sobie posty jak narazie lecze sie standardowo bo dla mnie osobiście nie jest istotny fakt wyleczenia , bo nikt nie jest mi

Re: Uwaga na kleszcze !

lastszogun napisał: > ale na waszym miejscu martwiłbym sie o własne zdrowie, martw się o swoje psychiczna kaleko

Re: Kto ma takie objawy?

szczegółach wiele może zależeć od konkretnego zestawu takiego a nie innego lub diagnozy kiinfekcji nie ośmieliłabym się głosić pogląd, iż bark poprawy=reygnacja z leczenia do mnie przemawia : brak poprawy = szukaj z lekarzem innych zestawów leczenia lub szukaj koinfekcji. lastszogun, przerabiałam

Re: borelioza a nerki

Lastszogun bardzo dziękuję za informacje To bardzo cenne, co napisałaś "prawidłowy poziom kreatyniny przy obnizonej zdolności przesaczania kłębuszkowego na pewno nie swiadczy o dobrej kondycji funkcji wydalniczej nerek" Nie chodziło mi o to, żeby ktoś postawił diagnozę, jedynie o

Re: Gdy wyniki nie są w normie....

lastszogun napisał: > kazde leczenie niesie za soba skutki uboczne, pomaga na jedno a szkodzi na drugie > > cały sęk w tym by znależć złoty srodek i spróbować wyposrodkować negatywy z plusami:) > tylko ze to tylko teoria i czesto nie do wykonania w praktyce > wtedy

Re: Gdy wyniki nie są w normie....

Jedno jest bezsprzeczne: MUSI być kontakt z lekarzem! Ponieważ ja zbyt często w 2-letniej kuracji zostawałam z podobnym problemem, tzn. brakiem mozliwości kontaktu z lekarzem, zmieniłam lekarza... I tu lastszogun ma rację. U Grzegorza podczas tych dwóch lat wszystko zawsze było w normie

Re: Burascano o zestawianiu tetracyklin z metro,t

lastszogun napisał: > hmmm..... > > no i zaraz sie okaze że to całe leczenie jest do bani:) hmmm... a leczenie "testowe",gdy wyniki na BB wychodzą ujemnie,herx po antybiotyku ma być dowodem że jest borelioza.Może biorąc abx wybijamy krętki z rodziny Leptospira http

Re: Burascano o zestawianiu tetracyklin z metro,t

lastszogun napisał: > hmmm..... > > no i zaraz sie okaze że to całe leczenie jest do bani:) dlaczego tak myslisz? pozdr zaz -- miłość to za mało, aby żyć. Potrzebne są jeszcze abx

Re: Do Szczotkowy

tuonetar napisała: > lastszogun napisał: > > > Potwierdzenie dla rodziny i znajomych :) > > dobre:):) > > Smacznego :/ > > Kolejny dowód na to, że nie rozumiesz tej choroby i podstawowych codziennych > problemów ludzi chorych na boreliozę

Re: Do Szczotkowy

lastszogun napisał: > Potwierdzenie dla rodziny i znajomych :) > dobre:):) Smacznego :/ Kolejny dowód na to, że nie rozumiesz tej choroby i podstawowych codziennych problemów ludzi chorych na boreliozę.

1 2 3 4 5 6 7