1 050 wyników w czasie 222 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Laudacja

Historia doceni, tak jak my już doceniamy wielkie zasługi Pana Marszałka Nałęcza w politycznym unicestwieniu pogrobowców PZPR. Jako szef Speckomisji zwanej Komisją Rywina obalił rząd Millera. Odchodząc, jako gwiazda polityczna, z UP, w decydyjący sposób przyczynił się do praktycznej likwidacji

Laudacje....

...pompują balon eksUBeckich współpracowników. Komorowski zniżył sie do poziomu dna....

Re: Laudacje....

Pomylilas Komorowskiego z Kaczynskim."Miszcza" betoniarza zrobil szefem NBP.W jego parti znalazlo "ujutne" przytulisko-azyl wielu funkcjonariuszy pzpr ktorzy,chocby z racji kariery w prl musieli wspolpracowac z sb.

Laudacja (początek wątku)

Re: Nike 2009: "Gulasz" czytelników oryona 04.10.09, 19:48 Odpowiedz cytując Odpowiedz fla napisała: > Nie przeczytałam żadnej z tych książek, jestem z siebie dumna! ? chciałem tylko jedną -tą , która Nike otrzyma myślę,iż tak będzie- niestety bardzo ciężko ją zdobyć- niski nakład?

Laudacja

DLACZEGO NIE BART... TYLKO BARD?! wwwiercioch.blog.onet.pl/

Laudacja (początek wątku)

Burmistrz Dąbrowski nauczył się nowego słowa, ale chyba zupełnie nie rozumie jego znaczenia. To słowo LAUDACJA. Laudacja to mowa pochwalna eksponująca zalety jakiejś osoby, wygłaszana z okazji jubileuszu, wręczenia nagrody lub nadania tytułu, np. doktora honoris causa. Wszystkie kolejne

Re: Laudacja

prochownia2 napisał(a): > To bezradniacy zauważyli że jest jakieś swięto i nie wyzwali wszystkich od debi > li a tylko od gó...arzy:-) Czy ty debilu nie możesz pojąć, że NIE wszyscy tylko ty jedyny prochownia2 jesteś debilem. Ale czy od debila można wymagać myślenia.

Tekst laudacji (początek wątku)

No to kto w końcu czytał/wygłaszał laudację? Musielok (podpis po foto) czy Sobeczko (tekst)?

pół laudacji:

Prawie zgadała a a a. Lecz cóż z tego, skoro góra ta od 2 0 2 troszkę więcej ma. Nic nie pomoże, pół tylko laudacji być może.

Poproszę zatem o pół laudacji.

Laudacja na pogrzebie (początek wątku)

Oglądam sobie ten wątek Feliego i zastanawiam się, czy to teraz takie popularne wygłaszać laudacje podczas pogrzebów? Trochę pogrzebów już widziałem w zyciu, mieszkam w Warszawie od urodzenia i nie spotkałem się z czymś takim, zeby obcy facet z zakładu pogrzebowego wygłaszał płomienną mowę. Nigdy

Re: Laudacja na pogrzebie

Chciałam już taki wątek założyć. Zauważ drobiazg - to są pogrzeby świeckie. Tam nie widać księdza. Jak na "Klan" - szok. Na pogrzebach świeckich w rodzinach moich znajomych laudację wygłaszał ktoś z rodziny, albo przyjaciel rodziny. A przecież nie zawsze w rodzinie jest ktoś kto potrafi, chciałby

W laudacji Merkel (początek wątku)

Było Tusk to , Tusk tamto i W Gdańsku , z Gdańskiem ... Ciekawe co też przyjaciele z euro przygotowali dla naszego Premiera , jakie istotne stanowisko...

Re: W laudacji Merkel

Najpiękniejsze będzie po .... a może Olimp przykryje. Lud kocha igrzyska. -- http://i42.tinypic.com/1qk1n4.jpg

Zakąska pod laudację

https://bi.gazeta.pl/im/7/9128/z9128037O.jpg deser.pl/deser/1,111857,9128043,Kolejna_wpadka_Komorowskiego__Znowu_chcial_byc_pierwszy.html -- Dżentel

Pewnie byl glodny :O)

albo uznal te laudacje za panegiryk - czemu dal wyraz :)

Laudację Pawła Zyzaka...

...wygłosił dzisiaj w Radiu Maryja prof.J. R. Nowak w audycji "aktualności dnia" o 13.00 Będzie chyba do odsłuchania od jutra ( www.radiomaryja.pl/ ) -- Amicus Plato sed magis amica veritas (Arystoteles)

1 2 3 4 5 6