Dodaj do ulubionych

Pytanie do p. Nałęcza:

14.09.05, 14:25

Czy nie chciałby Pan zająć się typowaniem na wyścigach konnych? Powie Pan, na
którego konia Pan stawia i już wiadomo, że nie przyjdzie.
-----------------------------------------
Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą.
(c) bzyk7
Obserwuj wątek
    • oleg3 Laudacja 14.09.05, 14:37
      Historia doceni, tak jak my już doceniamy wielkie zasługi Pana Marszałka
      Nałęcza w politycznym unicestwieniu pogrobowców PZPR. Jako szef Speckomisji
      zwanej Komisją Rywina obalił rząd Millera. Odchodząc, jako gwiazda polityczna,
      z UP, w decydyjący sposób przyczynił się do praktycznej likwidacji tej SLD-
      owskiej przybudówki. Porzucając Borowskiego ośmieszył borowiki, nie bacząc na
      osobiste ofiary. I wreszcie, rzecznikując Cimoszewiczowi, w krótkim czasie
      doprowadził do rezygnacji tego kandydata. Pozostał już tylko mały krok: obęcie
      jakiejś funkcji w komitecie wyborczym SLD.
      • towarzysz.dyrektor Istotnie, w bezmiarze glupoty politycznej Nalecza 14.09.05, 14:41
        nalezy mu sie faktyczne podziekowanie za mimowolna pomoc w rozlozeniu
        postkomuny na lopatki.

        Dziekujemy, profesorze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka